361
  • nemcsakfeel
    #1
    Hi.
    A rajongói észrevételeket továbbítom az illetékeseknek :)
  • Z
    #2
    WTF iz disz?
  • Takezó
    #3
  • nemcsakfeel
    #4
    Egy fiatal miskolci együttes. Mp3 még nem érhető el, ha lesz majd közzéteszem..
  • bp
    #5
    Ez az együttes neve? Akkor én most csináljak Diósgyőr Végállomás vagy Avasi Kilátó nevű zenekart?
  • PResident Evil
    #6
    hát ez a topic sem fog pörögni
  • nemcsakfeel
    #7
    pedig holnap nyilvános próbájuk van!!!
  • KÁdám
    #8
    Vologda!!!!!
  • gyula159
    #9
    milyen zenekar ez? és hol&mikor lesz a nyilvános próba?
  • nemcsakfeel
    #10
    ha nem sértődnek meg érte a tagok akkor azt mondanám rá hogy engem teljesen a kispálra emlékeztet ... csak van benne trombita, meg azért mégis más.
    holnap délután a belvárosi rockwellben
  • gyula159
    #11
    Trombitával hangulatos lehet. 1ébként a zenekaromat a kezdeti időkben pont így hívták.(Nyilvános Próba)
  • nemcsakfeel
    #12
    lol.
    Azért mondjuk jobb pl. mint a Kutya vacsorája :DDDDd
  • viccesimike
    #13
    Én a Szondi-telep együttesben játszom.
  • nemcsakfeel
    #14
    100 tagú?
  • nemcsakfeel
    #15
    újabb nyilvános próba!!
    Szombaton ( mostmár teljes hangszerfelállással )
  • Vologdavr
    #16
    Csákány!
    Navégre. Már írtam kb két nappal ezelőtt, de a regisztráció biztonsági okokból balabla nem engedte elküldeni.
    Szóval azt mégegyszer nem gépelem be.Pedig jó sok volt.
    A lényeg:
    Mi vagyunk az a fiatalos miskolci zenekar, aki nem akar tankcsapdaalbumokat mettalicával játszani koncerteken, a pokolgépről meg nem is beszélve. Próbálunk valamit a srácokkal összehozni, ami lehet, hogy egy picit egyedi, de lehet, hogy olyen mint a Kispál, vagy a Republic. Amúgy Nemcsak nem is ismeri a Kispált. Ja tényleg, kösz a fórumért.
    Próbák ELVILEG! szombat délután Miskolcon a Kossuth mozi alatti régi Rock-wellben(most Mátrix Pub).
    satöbbi satöbbi, fáradt vagyok én most ehhez!

    Üdvözlettel:
    Gergő (trombita, doromb)
  • Vologdavr
    #17
    Ne csinálj!
    nem hagyományteremtő céllal kezdtük el, egyszerűen csak így alakult!
    Nem szimpatizálunk se az oroszokkal, se semmilyen politikai/hatalmi/anarchista/mittudoménmilyen szervezettel.
    Amúgy sok szép emlékem kötődik ahhoz a környékhez, részben ez is közrejátszott. Részben meg van olyan hülye név, mint az Előzenekar, amit a többiek akartak. Szóval jó ez így!

    Gergő
  • Vologdavr
    #18
    Sziasztok Lányok !


    Naszóval.Ha mindenkicsak annyit lát ezen a fórumon amit én, akor kezdjük előről.

    Ez egy miskolci (mostmár teljes) zenekar első idegen weboldalon, rajongó által nyitott fóruma, melyhez a létrehozón kívül az együttes tagjai is hozzáférhetnek.

    Néhány szó a zenekarról:
    -Felállás: Amati trombita--------------------(Gergő)
    Jolana basszusgitár---------------(Tomi - Gergő testvére)
    Ének------------------------------(Viktor)
    Jolana elektroakusztikus gitár----(Tomi)
    Dobok & egyéb ütősök ill. csörgők-(Feri)
    Yamaha EG-112 elektromos gitár----(Máté)

    -Történet(röviden):
    A zenekar 2003 májusában alakult meghitt beszélgetés és kínos, hosszas hallgatások közepedte; gitár-ének-trombita-basszus felállással. Megjártunk azóta 2 próbahelyet (+ a sajóbábonyi mellékpróbák). A főutcán volt egy, aztán a Tampere városrészben a dúsgazdagok között. Most a Matrix pub-ban próbálunk bizonytalan ideig, mivel a Kossuth mozi épületét az önkormányzat eladta és költöznünk kellesz - remélem az együttes tagjai nem innen tudják ezt meg, ugyanis Új HÍR. Csak saját szerzeményeket játszunk, magyar szöveggel. Számainkat együtt dolgozzuk össze, saját ízlés szerint; nincs beleszólás. Az együttes harmónikus, mivel tagjait nem zenei tudás, hanem hozzáállás és emberi-természet alapon válogattuk össze.
    Ezért biztosíthatok mindenkit, hogy koncertjeinken jó hangulat szokott lenni. Legalábbis mi jól érezzük magunkat.


    Következő koncert október 23-án lesz a Matrix-pubban. mindekit szeretettel várunk.

    A Főnök (Máté)
  • blackgamer
    #19
    a weblap címét beírod? és az mp3-akra is kiváncsi vagyok ha lesznek
  • Match
    #20
    hah :D
    úgy látom a hangszerek minőségiek :D
  • Vologdavr
    #21
    Hmmm...
    Máté, te ...
    Tegnap együtt sörözünk, kérdezem, hogy mi a helyzet, és erre korán reggel kell megtudnom, hogy megint veszélyben a próbatermünk!
    Tényleg ÚJ HÍR volt.
    Gergő
  • Vologdavr
    #22
    Ez van, a társadalom nagy része szegény, és mi sem nagyon ülönbözünk tőlük. Ha lesz pénzünk, befektetünk, addig meg abból élünk, ami van.
    De ha tudsz adni pár jobb hangszert, akkor nyugodtan...
    Ha nem, akor meg...
    Szóval ennyi.
    Gergő
  • Vologdavr
    #23
    különbözünk
    látod, még arra sincs pénzem, hogy olyan billentyűzetet vegyek, amin normálisan működik a K gomb
  • nemcsakfeel
    #24
    Helló rajongott együttes!
    A topik virágzik mióta itt vagytok :)
  • Vologdavr
    #25
    Ja, de a hozzászólások még váratnak magukra.
  • Vologdavr
    #26
    Sziasztok lányok!

    A hangszereinket nem fikázni, mert ha hallanád mit hozunk ki belőle elszégyelnéd magad, hogy neked ehhez lóvésabb felszerelés kellene!



    Srácoknak üzenem, hogy vigyázzanak a csajokkal, mert kezdenek rajongani. Nem kikezdeni már foglalt lányokkal, mert Feri-t is már meg akarták simogatni miatta, aztán én simítottam el az ügyet.


    Most sietek mert megy a buszom.
    Sziasztok!
  • Vologdavr
    #27
    Hali Lányok!


    Képek Rólunk:

    -előző koncertünk:


    Következő próbánk:

  • Vologdavr
    #28
    Üdv!
    Valahogy a képe nem mentek át, ti nem úgy látjátok?
    Nálam legalábbis egy piros X vagyunk koncert közben...
    Gergő
  • Vologdavr
    #29
    a képek!
    mert ugye a k gomb most sem szuperál
  • nemcsakfeel
    #30
    jóak a képek

    Séra?! minden jó csak a képet töltsd fel valahova ahonnan tudod linkelni!például ide upload menüpontból,
    aztán az elérést másold be ide a kép makróhoz.

    byee
  • Vologdavr
    #31
    Csákány mindenki!

    Nagyobbiok Tomi vagyok, a ritmusgitárpárbajgyőztes elektroakusztikus hanincsmásmajd énekelekéntimeghalllllgasssssátok!!!

    Frankó a fórum! ÍRJJATOOK!

    Tegnap voltam Viktornál! Jót dumáltunk meg zenéltünk, ma próba déltől a helyen, gyertek ne késsetek sokat mint én szoktam!

    Na sárkány!
  • Vologdavr
    #32
    Csákány, mi van Veletek, alszotok, vagy miii???!!

    Holnap koncert a Mátrixban, kábé hétkor elkezdik Arészék, aztán meg mi nyomjuk a hippipoppot!
    Hát végre eljött az idő, hogy teljes felállásban, teljesen felállva, a koncert után teljesen beállva állványozzunk!

    Fogadjunk elkések!
    Nagyobbik Tomi
  • Vologdavr
    #33
    Tsákány Emberek!
    Na megvolt a tegnapi koncert. Ahhoz képest, hogy milyen szarul játszottunk (főleg én), elég nagy siker volt.
    Mert amikor egy szőke csaj lenyúlja a plakátot, egy másik meg a szövegkönyvet, a közönség meg veled énekel, az már azért jó!
    Szóval túléltük, de a legközelebbi jobb lesz!
    Most az első dolog rendbetenni a trombitaszólamot, mert néhol kicsit furcsácska, amit én már másféél éve mondok, csak senki nem hiszi el.
    Azaz HAJRÁ!
    Ja Tomi, remélem nem fáj a fejed a pezsgő miatt.

    Szóval Sárkány!
    Gergő
  • Vologdavr
    #34
    Hály!

    Remélem kipihentétek a koncert, mert ma estére szerveztem egyet, bocs, hogy csak most szólok, és ez vicc volt!

    HÁHÁ

    Jó hogy ott voltatok, mer nem tudnám elmesélni!

    Nacsőváz!

    Ja + én rosszul a pezsgőtől???????
    Azé jól esik, hogy aggódsz Gergő!

    MEG Jó hoty montad hogy jól sikerült szerinted, mer má keztem aszinni nem...

    Nagyobbik Tomi
  • Vologdavr
    #35
    Szijjasztook
    Elkezdtem csinálni a honlapot , csak még viktortól a képeket meg kell szerezni (Viktornak: hozdd el probára az ujrairhatómon), meg kéne csinálni valami normális videot, vagy esetleg hangfelvételt.

    Ötleteket várok: [email protected] -ra


    Kisebbik Tomi
  • Vologdavr
    #36
    Na ujra hello
    Ugy látszik elkészültem a Vologda Városrész hivatalos, mégis kezdetleges honlapjával elérhető: Vologda Városrész
    még nem sokminden van benne (nézzétek meg ha érdekel), de ha összeszedem a képeket, Valaki ír híreket, stb..., akkor jó lesz.
    Még kell benne mit javítani, mer nem minden képet akar megjeleníteni.

    Na Sátán!
  • Vologdavr
    #37
    elszartam. szval itt megnézhetitek: www.vologdavr.fw.hu
  • Vologdavr
    #38
    Jó látni Tomi, hogy te is írsz ide. Király lesz a honlap, bár még nagyon krikszkraksz. Hova tűnt a logo keze meg lába he?Azt rakd vissza!
    Amúgy meg majd írok híreket otthon, hogy addig se tudj gépezni!
    Hehe

    Gergő
  • nemcsakfeel
    #39
  • Vologdavr
    #40
    Tomi, húzd összébb (keskenyebbre) azt a részt, ahol lehet válogatni a dolgok közt (hírek, letöltés, tagok, stb), mert túl sok helyet elfog.Hogy nézne ki, ha a Vologda felirat piros alapja nem lenne átlátszó?
    Most hirtelen ennyi.

    Gergő