29
Hogyan lehet megoldani azt, hogy a HDD jelző led villogjon?
  • takraj
    #3
    Vettem egy winyót! + IDE kártya... A winyó (összes) a karira van kötve... Azóta, ha dolgozik a winyó nem jelzi... Hogyan lehet ezt megoldani?
  • takraj
    #4
    Milyen tüskére?
  • Antromorph
    #5
    akkor nézd meg a kártyádat, csak adtak valami okosságot hozzá, ami tárgyalja ezt a részt.
  • Antromorph
    #6
    #2: az alaplapira gondoltam, de neked más jellegű gondod van, valszeg a led jól lett rákötve.
  • takraj
    #7
    Ez az, hogy nincs! A kártyám "StLab ATA 133" Az üzletben, ahol vettem szintén nem tudnak rá mit mondani...
  • takraj
    #8
    Az utóbbi a #2-nek szólt...
  • takraj
    #9
    #5-nek sorry :)
  • Antromorph
    #10
    hát akkor passz.
  • takraj
    #11
    Ééééés, van ennek a lednek valami dugasza, amit a winyóra kell kötni? Bevallom őszintén nem nagyon néztem még át....
  • Pyx #12
    led kábelét nem tudod rákötni a kártyára?
  • takraj
    #13
    Azt kérdeztem az előbb.... rá lehet? Van egyáltalán kábele?
  • Botond #14
    ha egyser bekötsz vmi ilyesmit fordítva,akkortönkre megy és az életbennem villog neked többet,ezt tapasztalaból mondom ^^
  • takraj
    #22
    Hááát, hova tegyem fel? (A kérdést?)

    Tehát: Aszondod, hogy forrasszak kicsit? Nem lehetne egyszerűbben? Nekem csak az kell, hogy az új vinyó (mivel a régit hallom, mert morog, ha dolgozik :) ) jelezzen, ha dolgozik.... arra kéne rákötni a ledet! Nem lehet forrasztás nélkül? Dugasszal? Nincs dugója? Vagy egyáltalán, hogy van ez megoldva?
  • Borg
    #23
    Nézd meg az IDE kártyád leirását, hogy van e rajta HDD LED csatlakozó. Ha nincs, felejtsd el a témát.
  • nemcsakfeel
    #24
    lol.
    a fél topik ki van moderálva :))))
    Alaplap leírását nézd meg!!!!!
  • Borg
    #25
    Ja. Mert nem kéne belepampogni mindenkinek az új topicokba, főleg úgy, hogy értelmeset nem is tud hozzátenni.
  • Ch_Slater
    #26
    most tudom hogy hülyeséget fogok kérdezni, de eddig nem gondolkoztam ezen... tehát: ezzel +4 eszközt lehet felszúrni a meglévő 4 mellé? (tehát mondjuk lehet 8 vinyóm?)
  • Borg
    #27
    Igen.
  • Gerry
    #28
    Semmi nem történik, ha fordítva kötöd be a LED-et, csak úgy nem villog, de ha megfordítod, akkor utána gond nélkül megy, és ezt én is tapasztalatból mondom... Sok vacak alaplappal volt már dolgom, ahol nem tüntetik fel, hogy hol az 1-es tüske, és akkor ha nem villog az IDE LED, akkor meg kell fordítani, tönkre nem megy semmi, se a LED, se az alaplap! Ugyanez a helyzet a Power LED-el is!
  • Richie6600no
    #29
    a jó kis színes ledek mi?:D