1477
Honnan tölhetők le ingyen?
  • akyyy
    #1
    Honnan lehet letölteni a netről JAVA alapú játékokat, amit aztán a gépről rámásolnék a telefonra? KEreső használtam nem lelt semmit se.
  • cSuwwi
    #2
    attó függ milyen bunkófonod van...
  • cSuwwi
    #3
    általánosságban gugli -> free java games download (telefonodtípusa)
  • akyyy
    #4
    szerinted? nokia 6230., úgyohgy jó rá bármi
  • cSuwwi
    #5
    hát a bármi az erősen túlzás.

    régebben egy Motorola Accomplim volt. (J2ME érintőképernyős), azzal mit kezdenél?
  • GAthersw
    #6
    Valaki esetleg tud adni olyan WAP címet ahonnan Sonyericsson k700ihoz szedhetek java játékokat?
  • jango fett
    #7
    http://sek700.ic.cz/ itt megtalálsz mindent ami kell
  • molpepe
    #8
    Kb 3-400 JAVA játék szines Nokia és Siemens telefonokra: http://netkukac.ini.hu
  • fistin
    #9
    Hogyan tudok Sony Ericsson K700ra feltülteni JAVAs játékot??????? HELP
  • molpepe
    #10
    WAP-on, Infrán vagy kábelen keresztül :))
  • Bad Joe
    #11
    - Sony Ericcson játékok
    - Motorola Vxxx cuccok (regisztrálni kell, de minden ingyen van)
  • davos80
    #12
    Meg lehet valahogy oldani java játékok rátöltését a telre kábel, és wap ( 750+áfa, kössz nem ) nélkül?
  • akyyy
    #13
    Milyen , illetve melyik játékokat?
    (mien teló stb..)
  • davos80
    #14
    3510i
    Ezek a játékok kellenének.
    Innen töltöttem, series 30.
  • oneal1
    #15
    sharp gx 25 re nemtud valaki yeti sport os állatságot???:D
  • 9csöves9
    #16
    siemens s55-t hogy kell beállitani hogy lehessen rá javat tölteni?
  • FoToS
    #17
    Sziasztok Motorola V3 megy az osszes java progi ami a sima motorolákon igaz?
    Akkor valami lelőhelyet osszon már meg velünk valaki ahonnan némi adagot le lehet rántani :-)
  • FoToS
    #18
    Jó a cim millió háttérkép,de a java cuccok nem ingyenesek :-(
  • zs0ltee17
    #19
    Sziasztok!

    Segítsetek nekem!

    Motorola C385-ös mobilom van!

    A java játékot mivel tuolm áttölteni a telómra!

    Még nem találtam megfelelő progit, de a gépem felismeri a mobilomat USB-n keresztül!
  • David01
    #20
    zs0ltee17 A java játékokat a midway nevű programmal kell a telefonra kuldeni. De először a telefonban be kell kapcsolni a Beállítások/ Java ezközök/Java alk. letöltő-t.
  • ajoci
    #21
    hi all.
    Sharp gx15-re hogy kell képernyőkimélőt rakni.köszi
  • zs0ltee17
    #22
    Helló david01!

    És azt hogy tudom bekapcsolni?

    Ott ninc solyan hogy java alk. letöltő!

    Segíts! Kössz!
  • David01
    #23
    Ha nincs olyan azt szamitogepen kell a aktivalni. Az egyik program a PST 7.1.1 (Phone Support Tools) amivel lehet aktivalni ez altalaba mukodni is szokott a masik ami nekem csak neha megy az a MSS 3.2.3 (Motorola Service Software).Ezekkel probalkozhatsz. De a midway felismeri a telodat vmelyik COM porton?Ha igen és elindul akkor már csak a telefonban kell bekapcsolni a letöltést és mehetnek a játékok!
  • Giallo
    #24
    A kábeles módszert elmondhatnád, mert nekem nem sikerült a Samsungomra :S
  • The Sims 2 fan
    #25
    Nincs valakinek egy biliárdos játéka ami kompatibilis a nokia 6230-as telóval? Ha van nem küldenétek el?
  • akyyy
    #26
    www.nokiaprogramok.hu
  • iLuki
    #27
    tiztizt
  • iLuki
    #28
    küldjenek nekem Java játékokat Sagem myD-55, Sony Ericcson T610-re!!!
    A [email protected]!!
    Előre is köszi
  • bandia
    #29
    Halihó! Letöltöttem pár játékot. Nokia 6610 i re, a kérdésem az lenne, milyen programmal kell felrakni...Két file van, egy jar meg egy jad. Melyik kell? Köszi
  • siofok
    #30
    nekem is samsung telcsim van,arra hogytudok javat tölteni?samsung e330
  • tutu01
    #31
    Sziasztok légyszives valaki szerezen olyan játékot amely kompatibilis panasonicx60-sal aki tud küldjön emailt [email protected]
  • traxy
    #32
    Itt van fent egy pár cucc ha valakit érdekel:http//tomekpage.uw.hu
  • Swordfish
    #33
    Hi all!

    Itt egy jó Samsungos weboldal. Nézzétek meg!

    http://samsungmobile.atw.hu
  • Verseghy
    #34
    Hi all!
    Az lenne kérdésem, hogy nekem van egy Samsung SGH-S300m es telefonom, ami TUD JAVA játékokat alkalmazni, van is benne 2 db alapból, de a T-Mobil WAPjáról nem lehet letölteni, azt irja, hogy az 'Ön telefonja nemtud JAVA játékokat alkalmazni, erre alkalmas telefonok...' Nemtudom mit csináljak, amikor megvettem a telefont (2003 Novemberén) akor még lehetett, mert megnéztem mik vannak fent, de nem szedtem le semmit(drága volt:P). Aztány 2004 nyarán néztem meg amikor már nem lehetett. És most nagyon kéne, mert tudjátok igazlmas irodalom órákon nemtudok mit csinálni..:(
  • Robin Hood
    #35
    Motorola V3-ra, vagy bármely V-s sorozatúra hogy a turhába lehet feltölteni ilyet a szgépről?
  • bascet
    #36
    Hali valaki tudna nekem java játékot küldeni e-mail-ban vagy valami jó oldalt mondani ahol ingyenesen lehet java játékokat leszedni Motorola E550-es telefonra
    az e-mail-om : [email protected] előre is kössz
  • bascet
    #37
    Ja és ha valaki tudja hogy hogyan kell p2k commander-rel játékot fel tenni az mondja meg please
  • horvath
    #38
    Halihó!!
    Nem tudjátok, hogy jávás játékokat hogyan lehet feltenni Samsung (P730) telkóra?
    A játékok 1 db *.jad, és 1 db *.jar file-ból állnak.
    Előre is köszi.

    E-mail-em: [email protected]
  • akyyy
    #39
    javaslom a www.nokiaprogramok.hu -t, ott van sok telóhoz sok progi (nem csak nokia....:D )
  • Wezlow
    #40
    www.myericsson.atw.hu, itt is vannak java játékok, én innen töltöttem le, az oldal nem nagy cucc de a játékok jók, persze sony ericssonra