203
www.knightonlineworld.com
  • [Walaki]D`Lair
    #1
    Most van a nyílt bétateszt! Aki szereti az MMORPG-ket az szedje le feltétlenül...
  • [Walaki]D`Lair
    #2
    Íme ez "én" volnék...

  • Pyx #3
    aybabtu?

    amúgy van már topikja szerintem :o
  • FREAK
    #4
    oszt jó?
  • hykao #5
    hehe, látom egy négycsillagos fórumozó is tud vótmá topikot nyitni... :))))))))
  • DarkHorSe
    #6
    mer ennyi esze van
  • ZsZso
    #7
    MMORPG Open Beta topikban ott van már kb egy hónapja ...
  • Botond #8
    ibtl \o/
  • sanyiiiii
    #9
    Honnan lehet leszedni?
  • PiszkosFred
    #10
    Az a kib****tt www.knightonlineworld.com felirat a topikcim alatt szerinted mi?!

    (az uvegtigrisben rolad mintazta rudolfpeti a sanyikat?)
  • [Walaki]D`Lair
    #11
    És szted benézek én oda bazmeg? :P
  • [Walaki]D`Lair
    #12
    Nem véletlenül aybabtu...:DDD
  • [Walaki]D`Lair
    #13
    Jaaaj...erről jut eszembe a kémiatanárom...."a salétromö sav őőő...." VÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
  • STREEX
    #14
    Senki sem játszik ezzel a jó kis ingyenes MMORPG-vel?
  • Jimmyke
    #15
    de
  • Jimmyke
    #16
    csak nem ez az aktív topicja :)
  • [Walaki]D`Lair
    #17
    Már elég sok magyar van ám...:)))
  • SSJBACSI
    #18
    SZASZTOK MINDENKI LESSÉTEK MEG ...


    KNIGHT ONLINE HUNGARIAN FANSITE
  • Myster
    #19
    Gyerekek Éleszzük fel ezt a fórumot!!!
    Tud vki rouge leírást adni?
  • CS@
    #20
    Élesszük ezt is meg azt is amiben 3hozzászólás van meg még nyissunk vagy hatot mert nem elég ez .
  • adidas
    #21
    Nem tudja valaki honan lehet letölteni a Knight Online-t?
  • Zsolo007
    #22
    LOL

    Ottvan az alcímben a webcím.....
  • Myster
    #23
    talán www.knightonlineworld.com -ról, de tényleg csak talán-talán :D
  • Tigerson
    #24
    hello!

    A knight Online-t a http://www.knightonlineworld.com-ról lehet vagy a http://knightonline.atw.hu-ról lehet letölteni!
  • [Walaki]D`Lair
    #25
    remek...
  • cyrus 999
    #26
    hmmm coool nekem van 1 46. szintű assassin-om naon cool
  • [Walaki]D`Lair
    #27
    rakás szar ez a játék...unalmas gagyi szar...
  • hykao #28
    ...de azé' nemrég még be voltál hemzsegve rá...olyannyira, hogy nyitottál is gyorsan egy "vótmá" topikot a kedvéért... :PPP
  • [Walaki]D`Lair
    #29
    Ja igen...nemrég...szeptember....:PPP
  • _Neo
    #30
    Srácok én jó szokásomhoz híven elba**tam valamit. Letöltöttem a game-et aztán első indítás után valami hibával újraindította a gépet. Azóta minden indításnál valami hack shield updatert kezd futtatni ami látszólag megfagy. Ti találkoztatok ezzel? Mit csináljak?
  • [Walaki]D`Lair
    #31
    Delete
  • _Neo
    #32
    :D Ezt utálom az ingyen game-ekben... használhatatlanok. Ha netán mégis van valakinek valami megoldása azt szívesen hallgatom...
  • Myster
    #33
    Le kell törölnöd a service pack 2-t, és el fog indulni
  • _Neo
    #34
    az az új szituáció... hogy .81-es (ha jól emléxem) patch-et is letöltötte magának és így már elindula játék... megcsinálom a karaktert majd mikor próbálnék játszani újraindítja a gépet...

    arra gondoltam megvárom a következő patch-et, nem akarok újra win-t telepíteni...
  • Myster
    #35
    Na, azóta van egy újabb dolog:

    www.knightonlineworld.com -on a főoldalon jobbra kinnvan egy troubleshooting, katt a linkre és egy flash animációban megmutatja, hogy mit kell csinálni, hogy működjön a játék SP2-alatt....Sok sikert, amugy meg nemhinném hogy nagyon nagy dolgot hagysz ki...ez a játék nem éri meg a fáradságot , amit igényel...
  • DarkCruiser
    #36
    de!
  • _Neo
    #37
    de mi?
  • DarkCruiser
    #38
    de megéri...
  • DarkCruiser
    #39
    jeee lett egy 4es szintu horn crossbow om 40 poison damage val muhahahaha (tudom gyenge de én odavagyok tőle meg vissza) és még tegnap sikerült magyar klánt is szereznem muhahahaha

    jjaaa, én xigenon on játszok :)
  • Salty
    #40
    Sziasztok, van egy kis gond a játékkal. Amikor elindítom megjelenik a főablak azzal az elb*szott üvöltős szörnyel. A megjelenés után elkezd szaggatni a kép, és megjelenik egy ablak, hogy a virtuális memória túlságosan kicsi, de olyan szinten, hogy a gép szinte lebénúl és kénytelen vagyok a reset gombhoz nyúlni, pedig 512 MB RAM-om van, és eddig simán ment a játék, csak amióta fent van az sp2, azóta lépett fel ez a probléma, mi a teendő? Válaszotokat előre is köszönöm.
    Salty