141
Mercurysteam: Scrapland
  • Kaszi46
    #1
    csodálkozom nincs topic nyitva ennek a fantasztikusnak ígérkező játéknak.
    örülök hogy én tehetem ezt meg:)

    hardwired igy említi: "GTA robotokkal"
    hivatalos site:
    scrapland.com

    képek alapján nekem valamiert a tron jutott 1gyből eszembe, valószínüleg a színvilága miatt. reménykedem lesz annyira jo játék mint az előbb említett!
    a demo amugy hardwiredről már tölthető
  • Kaszi46
    #2
    pár képecske:




  • Deajka
    #3
    Klassz. Én már letöltöttem a demot és szvsz naggyon jó!
    Ötöst neki. Na, és full graffal(de milyen!) röccenés mentesen lehet tolni. (amd2k+,9600,512).
    A záró múvi nagyon poen.(giants rlz).
  • CS@
    #4
    A demot kipróbáltam én is és sztem is egész jól nézz ki ,aranyos meg ötletes.
    Viszont az irányítás az borzalmasan rossz.
  • Lacc
    #5
    Nekem is nagyon tetszik, nagyon egyedi stilusa van :) Csak hát az irányitás igen... Az kicsit olyan konzolos, túl egyszerű.
  • grebber
    #6
    Na majd ha minden jól megy lesz helyem leszedem én is a demót.
  • Lacc
    #7
    Borzalmasan jó a játék zenéje. A /music/ könyvtárban hallgassátok meg a "human"-t, baromi jó!
  • edios
    #8
    Demo alapján jónak ígérkezik.. Csak kicsit idióta, de végülis nem gond! :)
    A full nem lehet tudni,h mikor jön?
  • CS@
    #9
    Bár se az NFO-n se az Isonews-on nincs még kint a wanadoo -ról már tegnap óta szedhető.
  • Lacc
    #10
    Akkor nem lehet hogy nuked?
  • Lacc
    #11
    De tényleg, én is látom más ftp-ken. Érdekes.
  • Seth
    #12
    Mini image---pfujjjj
  • romee23
    #13
    nektek is az amiga release van meg?
    mer az nálam marhára nem megy
  • NST Demo
    #14
    Tulajdonképp mi a rák az a mini image mert , nálam sem megy a cucc :((( .
  • Lacc
    #15
    Mi az a mini image?
  • xido
    #16
    nemcsak hogy mi a fene az a miniimage..de mi van benne,mert üres a mappája:)))
  • grebber
    #17
    Ezt a mini imaget ismeri fel eredeti cd-nek kihuzod az összes cd meghajtodat beteszed a mini imaget a daemonba és láss csodát megy a game!

    Én nem látom sehol wandoo-ért nem fizetek.
  • Lacc
    #18
    Ki van ez találva. Most pont le van húzva az összes meghajtóm :)
  • NST Demo
    #19
    Hááát öö izé , nagyon kemény védelem lehet a Starforce ha ilyen trükkökhöz kell folyamodni ... akárcsak a Panzers esetében .
  • Ridley
    #20
    mondjuk én csak megnéztem voln ade mini image ide-vagy oda de sehogy se indul (cd-t lehúztam)

    szal valszeg megy a kukába :)
  • CS@
    #21
    Nálam műxik. A CDt nem húztam le csak a Biosban letiltottam a Second IDE csatornát.
    KB. 1-2órát játszottam vele. A demo elfogadhatóan futott nálam 1024ben ez már csak 800x600ban fut elfogadhatóan. Az irányítás sajnos itt is botrányos. A hanggal nálam problémák vannak ,néha elkezd berecsegni és ilyenkor teljesen játszhatatlanná válik az egész(1-2fps) a readme utalást tesz arra ,hogy lehetőleg ne használjunk alaplapi hangkártyát ,úgyhogy gondolom az lesz a hunyó.
    Jópofa ,ahogy kezdődik a játék és még megy a készítőlista ,aranyosak a figurák és szépen beszélnek is a zene frankó(mint azt már a demo is megmutatta).
    Részemről aggodalomra adhat okot ,hogy az eltöltött játékidő alatt már 2verseny is volt ami nekem nem nagyon jön be és ha még sok ilyen lesz akkor nagyan hamar egysíkúvá ,unalmassá válhat az egész.
  • Tatyla
    #22
    mikó lesz má crack?
  • Tatyla
    #23
  • Daniel Hunt
    #24
    Én leszedtem a 11.15.04.Scrapland.MI.AlcoholClone-NOGROUP-ENG verziót. E mellé be volt rakva StarFuck v0.81 Full progi. Elméletileg ez arra szolgál, hogy ne kelljen lehúzgálni a kábeleket a CD/DVD Romról. Csak kezelni nem tudom. Valakinek van valami fogalma arról, hogy hogyan műxik ez a progi?
  • grebber
    #25
    Aranyon van :)
  • grebber
    #26
    Ja és 2005 február 4.-én érkezik.
  • JohnnyG
    #27
    Van tuti muködő StarFuck + MiniImage módszer.
    1. Az optikai meghajtóknak nem szabad azon az ide vezérlőn lenni amelyiken az a vinyó van amire a game telepítve lett.
    2. A StarFuck-ot elindítod. Protections-nál 3.4.63 kiválasztás. Eután Links Genetátor kiválasztás. Bal oldalt fent mindennek be kel lennie pipálva. Jobb oldalt fent Protections: 3.4.63, Type of Startinf: Start with waiting, Vitrual program: Daemon. Specify Image kiválasztásakor meg kell neki adni a mini image-et, majd a Create a link-el a desktopra létrehozni az parancsikont.
    3. Game futtatás. Először a startfuck-os paracsikon. Ez elrejti a meghajtókat és mount-olja az image-et, majd kíírja, hogy játékból kilépés után nyomj OK-ot. Ezt most hagyni kell. A Scrapland eredeti parancsikonjával futtatni kell a gamét. Ha mindent a leírtak szerint csináltál akkor műxik. A gaméból kilépés után az előbb említett ablakon Ok-ot választa kiszedi a daemon-ból az image-t és visszaállítja a meghajtókat (az egyes slot-ba rakja, és persze fent kell lennie a daemon-nak+az összes emulációnak be kel lennie kapcsolva). Ez nem mindíg sikerűl neki, ilyenkor reboot és már látszanak megint.
    Ennyi.

    A másik írt problémára a megoldás. Írta valaki, hogy nincs hang, illetve szaggat a game alatt. Nem csak alaplapival fordúl elő, nekem sb live-al is ez volt. A megoldás: a Control panel / Sounds and Munltimedia alatt Hardware fül, majd Audio Codecs kiválasztás, utánna Properties, ezen az ablakon megint properties fűl , itt a Windows Media Audio Codecs kiválasztása, itt megint properties gomb és a prioritás 1-re kell rakni, vagyis ennek legyen a legnagyobb prioritása. Ezek után rebbot és frankó lessz a hang.

    Hát nem egyszerű beüzemelni a gamét, de megéri. :)
  • JohnnyG
    #28
    Ja igen, és az előbb leírtaknál nem kell lehuzogatni a meghajtókat + a többi starforce3-as gamét is mülödésre lehet bítni ha van hozzá mini image.
  • grebber
    #29
    Nekem jódolgokat csinál igy ugy behal a gépem tőle hogy az egér 5 másodpercenként mozul csak meg és csak egy újrainditás segít.
  • emeseemese
    #30
    Sziasztok, én is letöltöttem ezt a játékot. Ez volt az első ilyen mini images játék, amit megpróbáltam feltelepíteni. A következőket csináltam:
    1.Az 1. és 2. cd képről feltelepítettem daemon tools-al a játékot, ez símán ment.
    2.Lehúztam az igazi cd meghajtót (az eddigieket áttamulmányozva, ez a legbiztosabb módszer)
    3.Csatlekoztattam a daemon tools-ba a mini image-t.
    4.Elindíottam a játékot a parancsikonjáról.

    Ezekután a játékprogram vizsgálta a cd-t (mármint a mini image-t), elég hosszasan (kb. 1. perc), és a végén arra jutott, hogy nem jó a cd. Tehát nem hiszi el a játék, hogy ez a mini image az igazi cd. Valamit rosszul csináltam? Mi lehet a gond?
  • Tatyla
    #31
    várd meg a rendesen tört verziót!
    [várakozó]
  • CS@
    #32
    A PortRoyale2 mellett ez az egyetlen játék ami nálam nem indul el csak a daemon 3.46 os verzióval. Persze ez nem jelent semmit mert van akinél a PR2 is ment 3.47el.
  • emeseemese
    #33
    Köszi a választ. Megpróbáltam a 3.46 verzióval, azzal is ugyanaz az eredmény, azaz nem indul. De legalább én jól csináltam? Van annak jelentősége, hogy az install még a 3.47 daemonnal lett csinálva? Esetleg valaki belinkelne egy működő mini imaget, lehet, hogy abban van valami hiba? Egymásik fórumon olvastam, hogy ezt a fajta védelmet nem lehet a hagyományos módon crackelni, ezért várhatóan nem lesz rendesen tört verziója sem :-(. Van esetleg még valakinek további ötlete?
  • rorr
    #34
    nálam ugyanez már minden megoldást 2 féle cd miniimage-t is kipróbáltam de nem megy sajna!próbáltam a starfuck-os módszert is az sem jó!
  • Rusy
    #35
    Nekem nem megy, amikor megcsinálom nem mountolja az imagét, meg semmit, csak ha disable cd-romra megyek akkkor kikapcsolja, de akkor megintcsak nem megy, mint csinálok rosszul...
  • Rusy
    #36
    Na most sikerült, elindult a lemez ellenőrzés, de ugyanúgy nem találja jónak amini imagét
  • Rusy
    #37
    senki nem játszik ennek a jónak ígérkező gémmel?
  • scheri
    #38
    Valaki küldene nekem a játékhoz mini image fájlt?KÖSZI
    [email protected]
  • grebber
    #39
    Mini image honnan tölthető?
  • scheri
    #40
    Ezt szeretném én is tudni.Ha találsz küldesz?Fordítva is megy.