39
Obscure
  • Sephi
    #1
    Errol a hihetettlen jatekrol miert nem ir senki? Silent Hill + Resident Evil outbreak stilsu de sokkal tobb ezeknel.

    Kezdjuk ott hogy a grafikaja csodalatos. Komolyan borzasztoan jol ki van dolgozva minden benne. Fizikaja is van ellege es sot meg amikor egy szorny elol menekultem feloktem egy szeket es ki kellet kerulni :)

    A jatek elso 10 perceben mar kirazott a hideg mivel szerintem a kornyezet nagyon paras tudd lenni. Teccik hogy az egesz olyan mint egy film. A cuccok amiket eddig talatam nagyon jol ki vannak talalva mert pl a celuxal ossze tudtam ragasztani az ellemlampat a pisztolyal :)

    A jatekban van a foszereplo es mindig van velunk egy mellekszereplo is. Egyenlore harom szereplo van es mindegyiknek van egy specko tulajdonsaga. A pasi pl leruja nekunk hogy ha a megadott szobaban van meg valami amit fel lehet venni mig az egyik csaj segit egy ket tippel. A harmadik az alitolag valami eroset tud utni de azt meg nem probaltam.

    Teccet pl hogy egty ajtonal tisztan ki lehetet venni hogy uveg ablaka van. Fogtam a utot es betortem az ablakot mire a szereplo benyult es a masik oldarol nyitotta ki az ajtot.

    Mint mondottam a fizika nagyon eros mert ha pl megtamadnak a szornyek es a kozelben van egy ablak, azt betorve , a feny rasut a szobara es a szornyek azonnal meghalnak.

    Az user menu tok jol meg van csinalva. an egy jo kis terkepunk mindefele bejedzeseel , karakter lap es item lap. Teccik hogy az eljen , bar sotetben koszalunk , egy ido utan nappal lesz es nem kell vakozkodni.

    Minden szoba fullosan 3D es minden ki van rendes dolgozva.
    A szereplok sokszor beszelnek egymas kozott es ugyanugy mint a RE Outbreak-ban adhatunk parancsokat nekik es azokat azonnal vegre is hajtjak.

    Talan ez eddig a legjobb jatek amit ilyen stilusban lattam es alig varom hogy tovabb jacchasam. Mondom a grafika csodalatos es ez sokat szokott szamitani. A jatekmenet meg nagyon paras es egyben erdekes is.

    Attol eltekintve hogy a DVD felet tolti ki ez nem gatol meg semmit benne. Az a masfel ora amit eddig vele toltottem nagyon lekotott es meg egyszer hangsujozni szeretnem hogy mindeki probalja ki mert erdemes!

  • Sephi
    #2
    Ezt nem tudom elhinni. Tenyleg senkit sem erdekel ez a remek gama?
  • Anubys
    #3
    De, engem, csak még nincs meg...
  • Tyler Durden
    #4
    Engem is érdekelne, de annyi jó game van mostanság és sajna azokra sincs időm, szal ezt kihagyom
  • Sephi
    #5
    Mi a haveral toljuk ketten. Ez az elso ilyen jatek amit multiba lehet!
  • CUCLI
    #6
    képet ide
  • grebber
    #7
    Én játszanék vele csak PC-n :) Arra ugye még nem jött ki.
  • Sephi
    #8
    Kettesben jaccani nagyon nehez mivel amikor megtamadnak akkor a kamera csak egy szereplon all... szal eleg gaz.
  • Lammer
    #9
    nagyon jó játék tényleg, bár a RESIDENT-hez (abszolút fansági okokból) nem érhet fel
    hehe najó nem, bár más a játék egy picikét, ez olyan Mumus, meg jujj jönnek a pomogácsok feeling LOL! bár ténylegesen baró a gééém!
  • Sephi
    #10
    Hat oszinten nekem csak a Resident Evil 1 , 2 es Code Veronica teccet. Szvsz a tobbi felejtheto jol!
  • Lammer
    #11
    minden resident a legjobb, meg minden, nincs nála jobb, meg zombik meg minden
  • Sephi
    #12
    Nekem csak az a harom resz teccet.
  • Anubys
    #13
    Végignyomtam... Legyetek büszkék rám! :p
  • Luiprima
    #14
    A haza büszke rád ;) S jó volt?
  • Anubys
    #15
    Ja, egész korrekt. Hangulata nagyon ott van a cuccnak, bár parásnak nem parás. Azért vagyok k.rva büszek, mert hardban nyomtam, és kb. 5 óra alatt, elsőre... Szal azért tök király vagyok... :)
  • grebber
    #16
    Na én elakadtam ott amikor egy szörny kijön a falon keresztül,lezuzom átnézem a szobát felveszem amit lehet.
    Az uccsó szobában van valami savas hordó vagy mi és nem tok merre menni csak visszefele de ott nincs nincs semmi.

    A savasl kell valamit csinálni help?
  • Anubys
    #17
    Az egyik ajtó egy lépcsőházba vezet, és az emeleti ajtó le van lakatolva. Találsz 3 papírpoharat abban a szobában, ahol csatlakozik hozzád a baseball-sapkás srác (nem tudom a nevét, végig Josh-t használtam). A papírpoharat megtöltötöd savval, felrohansz az ajtóhoz és ráöntöd a lakatra, máris lesz hova menned...
  • grebber
    #18
    Köszi!
  • grebber
    #19
    A pirossal bekarikázott ponthoz hogy jutok el mertmár vagy 3/4-ed órája csak azt kutatom de nem találom meg az utat????
  • grebber
    #20
    Na végre semmi,csak rábukkantam.
  • grebber
    #21
    Elakadtam de most nem találom a kiutat.

    A könyvtárba vagyok ahol Walden elveszi a térképemet és bezárja az ajtót.A vetitőszobába kéne menni az F épűletbe de nem találom a kutat innen.Merre kell menni.
  • Anubys
    #22
    Na igen, egy kis bug van ott...
    Fel tudsz menni a 2. emeletre egy ajtón keresztűl, ami eddig zárva volt.
    Onnan egy hosszadalmas kolbászolás következik -hadd ne írjam le, egyirányú az egész, nem lehet eltévedni...
    A vetítőterem az F épületben van, egy főmonszta után (van egy ilyen elmutálódott kövér kiccsákó, aki úgy néz ki mint egy hatalmas adag takony két karral meg egy fejjel). Ha azt kinyírod, menj le a lifttel, ott vetítőterem.
    (amúgy már egész közel vagy a végéhez)
  • grebber
    #23
    Azt már kinyirtam mert már jártam ott előtte.

    Na majd csak kitalálok innen.
  • Anubys
    #24
    A szobából nem találsz ki, vagy nem tudod, hogy hova kell menni? A vetítőterem az a takonyka alatt van közvetlenül, szóval valamit kihagyhattál még korábbról.
  • grebber
    #25
    Végigtoltam már!!

    A vetitőterembe ez volt a 2. utam már kelett egyszer menni oda.
    Bonuszokkal is végigtolom nehezebb szinten.
  • Anubys
    #26
    Na, ezek szerint tetszik a stuff... :)
    Szerintem baromi hangulatos lett.
  • grebber
    #27
    JAJA.
  • grebber
    #28
    Kár hogy a PC-s be nincsen coop. :(
  • marzol
    #29
    Nekem a dvd verzió van meg, de nincs hozzá crack!!!! Mindig kéri a eredeti dvd-t
    Please help!!!!
    [email protected]
  • Lammer
    #30
    Nem latod, hogy ez konzolos topik??? nekunk nem kell krekk!!!!
  • chriss
    #31
    ez a game indul egy kosaras gyerekkel? na innen nemtok tovább jutni:-)
  • marzol
    #32
    Lammer ha nem tudsz segíteni akkor elolvasod és nem írsz semmit!!!!!!!
    Én így szoktam nem pedig fikázom a másikat.
  • Lammer
    #33
    ez nem fikazas, csak ha nem vetted volna eszre, EZ KONZOLos forum, legyszike tedd fel a kerdesed a pcs forumban! koszi!!! ;)
    EN sem megyek be a pcs forumba, hogy jajj bena vagyok mert nem indul el pl. a Doom3 NTSC modban!!! YAAAY kerem...
    Tessek ide atfaradni!!!
    mert,ha asszondom, egy tok altalanos problemaval rukkolsz elo, hogy pl. melyik karival tudnam kombinalni a masik kari kepesseget a legjobban, az oke, DE TE CELSPECIFIKUS PCS problemat vetettel fel, aminek itt nincs helye! na... irgumburgum :P
  • evil 007
    #34
    én mikor feltettem a game-t akkor kér valami serialt tuttok segíteni?
  • Lammer
    #35
    baszki egy hozzaszolast ha lejebb olvastal volna EZ KONZOLOS FORUM!!! a konzolos gamehoz nem kell semmi Serial ... el vagy tajolva, szerintem neked pcs verziod van...
  • evil 007
    #36
    uuupss!!!! bocsika
  • Lammer
    #37
    np ;)
  • evil 007
    #38
    hello megvan az obscure 2 ps2 re szal ha tudnátok helpelni megkoszonném ott járok mikor legyőztem fridmant meg a quasimódóját aztán megyunk a mentőautókkal majd felborulunk szerzek 2 medált beteszem az ajtóba na azt hogy kell elforgatni hogy jó legyen kérlek segitsetek thx
  • dinomano
    #39
    EN most alltam neki a 2. résznek, sajna az egyet nem tudtam letö... izé... :-P megszerezni... :-P tetszik a gamma, lightosabb tuelöhorror; ahhanyos... :-P elleszek vele; immmadom a télelöhorrorokat! :-)