12
.MOV fájlba való konvertálás AVI-ból...
  • Mhosah Myth
    #1
    Sziasztok!
    Az lenne a problémám, hogy van egy .avi fájlom amit mindenféleképpen át kellene konvertálnom .mov formátumba de sehol sem találtam ilyen konvertáló progit... Valaki tud segíteni? Vagy tud valaki olyan progit amivel ez megoldható lenne?
  • Cat #2
    a movval az a baj hogy a quicktime az apple formátuma, és ugy vettem észre hogy nem nagyon szeretik a független programfejlesztőket, szóval alig vmi támogatja
  • toMpEr
    #3
    pl adobe premiere
  • nenad
    #4
    maga a quictime player is tudja, hogy nem menjunk messzire... :) megnyitod az avit aztan export, vagy save as
  • Cat #5
    whoa, mik vannak
  • PetruZ
    #6
    Vagy ott van az ingyenes RAD Video Tools (www.radtools.com), ami mindenféle átkódolásokat, méretezéseket, stb. is tud.
  • Mihail
    #7
    ogm-et mivel lehet aviba konvertálni? van vmilyen ingyenes szoftver?
  • galocza
    #8
    ogm (az avihoz hasonlóan) egy bennfoglaló formátum, benne a video és audio tömörítése kb bármi lehet.
    ált. a video vmi mpeg4 (divx, xvid) az audio pedig ogg vorbis. ezt gspottal ellenőrizheted.
    tehát max az audiót kell konvertálnod. ha azt se akarod, csak avi kiterjesztésű videót akarsz akkor betöltöd virtualdubmodba, bekattintod hogy direct stream copy és kimented aviként.
    audio konvertáláshoz pedig a legáltalánosabban használt a headac3he és a besweet, mind2 ingyé'. headac3he egyszerű de a hozzá letölthető dll-ek kicsit régiek, úgyhogy érdemes azokat összevadászni hozzá. besweet mindent tud mi szem szájnak ingere, de pilótavizsgás.
  • blackgamer
    #9
    beszereztem pro verziót, de nem akarja megnyitni az avi-t
    itt vannak valami codecek, de nem hiszem hogy ez kellene
    nektek működik avi-val?
  • frc0032 #10
    de e.k. i a francnak movba? az az apple formátum, és e.k. nagyon nagy , úgyértem hogy az olyan formában lévő videók nagyon nagyok ! :)

    üdv:
    FRC#0032
  • blackgamer
    #11
    mert pengeéles a képe
  • kismajomm
    #12
    sziasztok

    kellene egy kis segítség. videókat akarok felrakni egy oldalra de elég nagy a terjedelmük ezért gondoltam lekicsinyíteném valamivel a méretét és a felbontását is, nincs szükség arra hogy teljes képernyőméretben fusson, elég valami 320x240 felbontásban

    előre is köszi