126
Flipperjátékok
  • Carlos
    #1
    1st.
  • Carlos
    #2
  • Sheltem
    #3
    Sziasztok!

    Nem tudom van e már ilyen téma,de gondolom ha lenne is rengeteget kéne visszalapoznom. Érdeklnek még vkit a mai fps / rts / rpg s világban a számítógépes flipperek? Ha létezik még ilyen ember ajánlom a http://www.pinballsim.com on fellelhető emulátort + a kb 40 eredeti játéktermi gépről másolt táblát. Vki tud még ilyen oldalt esetleg? Vagy netán hírt az A.S.K homeworkről hogy kiad e Pure pinballhoz kiegészítést?(megvenném) Előre is köszike remélem feléled a téma újra. Pá
  • Carlos
    #4
    Nekem azok a flipperek tetszenek, amik egy táblából állnak, de sok kicsi táblára lehet átmenni a main tábláról. Volt egy ilyen, de már elfelejtettem mi a címe. Azóta is keresegélem...
    Meg egyszer láttam egy UT engine-el készültet. Asse találom azóta se!
  • Sheltem
    #5
    Mi volt a címe?
  • Carlos
    #6
    Na ezaz!!!
    Itt vagyok énis meglőve!
  • Carlos
    #7
    Az egyik:
    3-D Ultra Pinball: The Lost Continent
  • Sheltem
    #8
    3-D ultra pinball elég tré. Próbáld ki a Pure pinballt, az Addiction Pinballt meg a 4db Pro pinballt. Azok flipperek(Vagy amit adtam linket ott a táblákat)
  • Carlos
    #9
    A pure-t megnézem...
    Tetszenek a képek!
    Szedem...
  • cenobite
    #10
    Nem ez volt az Adventure Pinball? Én mintha arra emlékeznék...
  • Sheltem
    #11
    A Pure pinball az a legújabb flipper és magyarok fejlesztették(Ask Homework) és köze nincs az Adventure Pinballhoz.
  • cenobite
    #12
    Én az UT engine-el készült cuccra gondoltam, ami már régebben kijött. Annak a címe volt Adventure Pinball - talán.
  • joint1976
    #13
    szia. én is csípem a flippereket. az előbb említettél 4db propinballt, de nekem csak 3 van meg: big race usa, timeshock, fantastic journey. áruld el légyszi a negyediknek a címét! illetve megvan a 3D ultra pinball: thrillride is, ami nem rossz, de nekem igazából a propinballok jönnek be.
  • Sheltem
    #14
    "The Web" az alcíme az elsö pro pinballnak ami hiányzik neked. Próbáld ki az Addiction Pinball-t is.
  • Sheltem
    #15
    Ha a pro pinballokat szereted az addictiont is szeretni fogod
  • Sheltem
    #16
    Ja és a http://www.pinballsim.com on lévö táblákat is!
  • joint1976
    #17
    köszi, király vagy! lehet kipróbálom majd az addiction pinballt is!
  • cSuwwi
    #18
    A Pure Pinball nekem nagyon nem jött be. Szép volt, meg minden, de valahogy nem tudott megfogni. 20 perc után töröltem :/

    régebben az egyik gamestarban megjelent egy flipper játék, szinronizáltan. nekem az volt nagyon sokáig a kedvencem (de még most is az) :)

    Slamtilt: Resurrection

    ott csak 1 pálya volt a cd-n, de elvileg több is volt, de sosem tudtam kipróbálni :(
  • Gregorius
    #19
    Ball Adventures - talán?
  • Kaszi46
    #20
    hali, én letöltöttem felinstaláltam de inditásnál azt irja nem talál táblát annak ellenére sem hogy már külön is letöltöttem jópárat, és beleraktam a roms mappába. nem tudod véletlenül mi lehet a gond?
  • Sheltem
    #21
    Ne így csináld Kaszi.
    Szal leírom részletesen hátha még vkinek szüksége lesz rá.
    1. lépés letöltöd a pinballpack.zip et a c:\ re
    2. lépés kicsomagolod ott(!) és létrehoz egy pinballpack könyvtárat + benne a dolgait
    3. lépésben letöltesz egy táblát a c:\ re
    4. lépés kicsomagolod a c:\ ben(automatikusan oda rakja a dolgatit ahova kell vagyis c:\pinballpack\roms és c:\pinballpack\visual pinball\tables erre a 2 helyre)
    5. lépés elindítod a visual pinball könyvtárból a visual pinballt
    6. betöltöd opennel a táblát(ilyen editorszerüséget fogsz látni ne lepödj meg)
    7. F5 vagy playgomb(kis renderelési idő után bejön a tábla)

    Ezután ha új táblát akarsz akkor már csak c:\ re letöltöd kicsomagolod ott és kész is. Remélem segítettem
  • Sheltem
    #22
    A Ball Adventures volt az eredeti neve a magyar Pure Pinballnak kezdeti állapotban. Csak amikor kiadót talált az ASK Homework a Pure Pinball néven kellett kiadniuk a kicsikét.
  • Sheltem
    #23
    Örülnék ha nem halna ki ez a topic. Indexen van flipperes témában de ott az arcok főképp eredeti flipperasztalokkal foglalkoznak arra meg nekem nincs pénzem / helyem otthon :)
  • Sheltem
    #24
    Slamtiltek megvannak nekemis. A Resurrection meg egy kalózos. Slamtilt kellemes de az általam felsorolt flipperek klasszissal jobbak(pláne a letölthető flipperasztalmásolatok a www.pinballsims.com on).
    Slamtiltekkel csak az a gondom, hogy eredetiben vettem meg őket és nem tudom felmásolni a vinyómra a másolásvédelem miatt(nem szeretek cdket dugdosni inkább daemon tools :) ).
  • cenobite
    #25
    Ez a flippersims.com oldal nagyon jóóóóóóóóóó! Szinte az összes olyan asztal rajta van, amikkel évekkel ezelőtt élőben nyomtuk. (Lethal Weapon, T.F.T.C., Elvira, Addams Family, stb...) Az előbb csináltam a T.F.T.C.-el valami 480milliót, de majd megvesztem, mert 500 a rekord a gépben.
    Szedem az asztalokat lefelé.

    Köszi a címet Sheltem!
  • Breki33
    #26
  • Breki33
    #27
  • Breki33
    #28
  • Breki33
    #29
  • Breki33
    #30
  • Sheltem
    #31
    Mondtam hogy nagyon állat. Theatre of Magic, Terminator 2, World Soccer ezek is nagyonjók de szinte mind amelyik komolyabb(vannak egyszerübb asztalok is ahogy ezen a screenshotokon látszik de kb 20-25 fullos)
  • Sheltem
    #32
    Van egy másik oldal is www.vpforums.com ahol még több asztal van de nekem ezek nem nagyon akarnak müködni(A www.pinballsims.com on lévö meg az összes müködik). Lehet próbálkozni
  • Since
    #33
    én is töltöm, mindig is szerettem flipperezni :)
  • Since
    #34
    hogy lehet teljes képernyőre rakni a gamet?
  • Sheltem
    #35
    Visual Pinball menüjében a video optionsben asszem.
  • Sheltem
    #36
    . :D
  • cSuwwi
    #37
    mi az a T.F.T.C?
  • cSuwwi
    #38
    Azt esetleg tudja valaki, hogy hol kell beállítani, hogy ne 3 golyót adjon menetenként? (Mert ez nagyon kevés, legalább 4/5 kéne)
    Minden játék 3 golyós, eből gondolom, hogy központilag van valahol eltárolva, de hol? :)
  • Sheltem
    #39
    Mivel eredeti asztalok másolatai ezek és minden ugyanaz mint az eredeti flipperasztalon így nem fogod tudni beállítani a 4-5 golyót(nem is lenne értelme). Viszont mint a rendes flipperben ha dobsz be pénzt(3as billentyű 2szer 1 credit) akkor miután elfogyott a 3 golyód folytathatod(2es billentyűvel),igaz nem minden asztal engedélyezi a folytatást de 70-80%uk igen. Én sose folytatom személy szerint mert onnantól hogy folytatod már a buyin score táblát tudod csak dönteni az eredeti high score táblát nem. Szal kenyér
  • cenobite
    #40
    Tales From The Crypt.