1130
Vadász és pecás játékok, tippek, trükkök, vélemények
  • Anee
    #1
    Nos ide lehet írni a véleményeket a horgász és pecás játékokról
    Ill érdekelne a Cabelas Deer Hunter 2005-ről van-e valakinek valamilyen tapasztalata?Jó nemjó?
  • FREAK
    #2


    hajszállal jobb a grafikája és a kezelése, mint Big Game Hunting 2005-nek, ráadásul 3 féle víz van benne :D
  • FREAK
    #3
    de a BGH-t is nyomom pár napja, medium szinten még látnom sem sikerült szarvast.... elég kemény, már nem lehet rohangálni, mert elájul a vadász :D
  • Bandee1987
    #4
    Sztem meg ez nem fogható ahhoz, amikor lemész pecázni az egyik horgásztóra...
  • FREAK
    #5
    egyértelmű, de nem tudom, feltűnt-e, a játékok már csak ilyenek :)
  • guardian hero
    #6
    Az FPS-ek sem foghatók ahhoz, amikor valójában szétloccsantod egy ember fejét... de jobb is ez így. Én biztosan nem vadásznék a valóságban, de a vadászjátékokat szeretem. Igaz, néha még így is sajnálom az állatokat lelőni... :)

    Tetszik amúgy, hogy a Hunting Unlimited 3-ban és Cabela's Big Game 2005-ben is lehet íjjal nyomulni. Mindkettőben van csigás és vadászreflex, a HU-ban pedig még longbow is! A játék szerint legnagyobb kihíves elejteni egy grizzlimedvét longbow-val :). Biztos meg fogom próbálni! Ti szoktatok íjjal vadászni?
  • Gnorb
    #7
    Hát én nem. Inkább messziről, lassan mozgó célpontra távcsövessel. Vagy közel lopakodom, aztán távcső nélküli puskával felállok, aztán roham! :)
  • Bandee1987
    #8
    Jó, de a horgászás jelenleg nem törvénybe ütköző(hacsak nincs engedélyed:) ), az emberölés pedig igen :)
  • FREAK
    #9
    a salakmotorozás sem, mégis többen nyomják számítógépen

    ha csak értetlenkedni jöttél, akkor byebye
  • BBird
    #10
    A HU2-ben az egyik első küldetés pont az, hogy nyíllal leszedni egy menekülő szarvast, és a vadászó medvét. A poén az, hogy mindkettő veled szembe jön rögtön az elején... :-)) Szóval ha nem lövöd le a macit, akkor téged fog megzabálni.
  • CS@
    #11
    No sikerült a Deer Hunter2005 –t nekem is kipróbálnom a BGH továbbra is jobban tetszik.
    A grafika az eléképesztő a BGH-t úgy játszom ,hogy minden 0ra véve grass kikapcsolva látótáv50 ezen meg minden 100 és marha jól fut.

    Azt továbbra sem értem .hogyha ilyeneket tudnak csinálni akkor mérnem csinálnak valami mást inkább.
    Hiszen ez a topik is azé lett mert nincs igazán érdeklődés ezen kategória iránt.
  • CS@
    #12
    Mér jobb az irányítása és a kezelése ?
  • CS@
    #13
    Ez még reklámnak is jó lenne pedig komoly :
    Nagybátyáméknak(50év körüliek) a csepeli kavicsbányatónál van egy kis házuk ,nyáron amikor csak tehetik ott vannak.
    Sosem érdekelte őket semmilyen szinten a számítógép ,de a RapalaProFishing láttán még ők is azt mondták ,hogy jó lenne a télire egy számítógép.
  • BBird
    #14
    És a horgászás drágább, ha nagyobb adagban akarod adagolni. Jó bot, sámli,... ;-)) Míg egy ilyen játék 6-7e. :-) Hihi
  • grebber
    #15
    Az jó game is szép és bejövös is.
  • guardian hero
    #16
    Az egy dolog, hogy a "hardcore" gamerek lenézik az ilyen játékokat, de ennek ellenére nagyon jó eladásokat produkálnak. Gondolom a 40-es amerikai apukák ezeken élik ki elfolytott ösztöneiket :). Szóval nagyon megéri vadászjátékot csinálni.
  • BBird
    #17
    Én olyan játékot szeretnék, amivel lehet sétálni a híres tengerpartokon. Lehetne multiban nyomni, mondjuk egy szekszbombával, be lehetne állítani Miamiban esetleg egy hurrikánt, ilyesmi. :-)))
  • Bandew
    #18
    Viszont nem lehet megenni a halat. :-P
  • BBird
    #19
    Van Tescogazdaságos fagyasztott... ;-)
  • BBird
    #20
    Amúgy a sok horgász barátom (akik rendesen elmászkálnak a világ végére is akár egy kis horgász-party miatt) sem szokták megenni. Nem azért szedik ki szegény halacskákat.
  • CS@
    #21
    Az ilyen mókák jók a HU3-ban is : kirak egy vadászó oroszlán csorda kellős közepébe.
    Éjszaka koromsötétben egyszál magnumal kitesz egy vadász les mellé két oroszlán 5m -eren belül.
  • BBird
    #22
    Jaja... ilyesmit HU1-ben is megjátszottak. Ott egy barlang közepén találtuk magunkat, két kijárat volt. Csomó véres csont, és a két kijárat felől 1-1 grizli maci csoszogott befelé. Természetesen nem az eső elől menekültek be hozzám... :-))
  • BBird
    #23
    Amúgy milyen gép kell neki úgy kb. egy 1024x768-hoz? Itt 512ddr mellé xp1600+, gef3128ddr döcög. :-)
  • antijedi
    #24
    jah csak a big game huntingnak sokkal jobb a sebzéskezelése pl, meg az álltaok "ai"ja is egy fokkal job szeirntem...
    többibe tényleg jobb a másik
  • Bandew
    #25
    Pedig csak annak van igazán értelme.
  • Anee
    #26
    Nemtudom én az Atari/Infogrames vonalat jobban szeretem tehát a Deer Hunter 4-5-2004 Bird Hunter és Rocky Mountain Trophy Hunter 2003...na azoknak télleg klafa a sebzésrendszere és szerintem élethűbbek is mint az Activision Value és Valusoft-os HU.
    Na megyek megnézem a 2005-ös Cabelas felhozatalt:)
  • FREAK
    #27
    ilyet én nem írtam
  • FREAK
    #28
    Trophy Hunter 2003 az eddigi legjobb, ez tény
  • BBird
    #29
    Nekem TH2003-ban az tetszett, hogy mehettünk vak sötét éjszakában is, szakadó esőben. Nagyon para volt éjszaka játszva, egyedül a lakásban. Minden villámnál a bokrokra megijedtem, hogy egy medve. A végén már nem bírta a szívem az idegeskedést, és kiléptem. :-))
    HU viszont nekem kicsit lazábbnak tűnik. Olyan hardcore kategória inkább. Vagy tévednék?
  • Anee
    #30
    Nemtudom számomra az etalon a TH2003, amelyet most 1.5 óra játszás után kimondhatom, hogy a Big Game Hunter 2005 sem taszítja le a trónról....A grafika szép lenne -bár talán túl csicsás és a TH2003 is szép- ellenben az AI az gyatra.Hiúzra rálövök elkezd felém futni s a következő mellé lövésnél már megriad tőlem kb 5 méterre.....ok ennyi is elég lett volna de utána egy farok lövéssel azonnal leterítettem...pedig a farkát kaptam el-bár lehet a seggébe átment de vér nem volt-
    Medium szinten már játszható, ott nincs piros pötty ami engem csak idegesít...elmegy a felling vele
    De nemrossz azért el leszek vele
  • FREAK
    #31
    BGH-ban is jó az időjárás, és van éjszaka, ráadásul sátorozni is lehet :)

    de a TH2003 változatos pályáit, fegyvereit tényleg semmi nem múlja felül

    imádtam a vintage indián puskával medvére vadászni (kellett neki vagy hat találat), meg a hegyi pályán letanyázni a tóparton, és a túloldalon legelésző kecskéket ritkítani :)

    csak egyik haverom lenyúlta a CD-t, így multiban sajnos azóta sem próbáltam :/
  • FREAK
    #32
    sőt emlékszem az első farkasomra, a havas pályán lőttem le, már nem tudom milyen messziről, de többszáz méterről

    nem tudtam megközelíteni a falkát, és egy napig szenvedtem, mire belőttem a puskát olyat távolságra
  • PiszkosFred
    #33
  • guardian hero
    #34
    Szívesen kipróbálnám ezt a TH 2003-at, de egyelőre nem találom sehol sem. Ha véletlen tudjátok, honnan lehetne beszerezni, ne tartsátok magatokban :)
  • FREAK
    #35
    hát engem is érdekelne, de nem túl gyakran találkozik az ember 2-3 éves vadászjátékokkal a neten

    talán boltokban már olcsó, nézelődni kell
  • Anee
    #36
    Nekem cd-n még megvan csak nem tudom hova feltölteni...:(
    Pedig multizhatnánk egyet..avagy egy no-cd crack a multihoz nem pálya?
  • FREAK
    #37
    szerintem meg tudom szerezni haveroktól, utánanézek
  • cenobite
    #38
    Én a Cabela 2005-öt húztam le valamelyik nap, de még nem volt időm kipróbálni. Talán ma... Remélem nem túl rossz.
    A TH nekem is megvolt valahol és azt én is imádtam. Havas pályán jávorszarvas után kószálni, jó móka volt.
    Horgász játékok közül nekem eddig a Trophy Bass 4 jött be a legjobban, de ez a Parala..vagy Parapa vagy mi is érdekel, ezt is mexerzem. Volt régen egy olyan horgász játékom, ahol úszós cuccal is lehetett horgászni. A grafika nem volt egy bazinagy, de nekem nagyon tetszett maga a játék. Ennek nem tudja valaki a nevét? Vagy egyáltalán olyan horgász játék, ahol sima normál úszós horgászást lehet nyomatni?
    Tenkjú!
  • FREAK
    #39
    Rapala? :)

    Gondoltam rá, hogy leszedem, utoljára 486-on nyomtam jó horgászjátékot (asszem valamelyik korai trophy bass volt), azóta csak szarokkal találkoztam. Ha valaki próbálta már a Rapala-t, írjon pár szót róla thx
  • cenobite
    #40
    Az! Rapala! :)

    Szerintem a Trophy Bass 4 jó kis cucc, nekem legalábbis tetszik, bár elég régen játszottam vele. Asszem hazaérek +keresem a cd-t, aztán felrakom újra.

    Volt még nekem valahol egy cápa-horgász játékom is (címe nem ugrik be), azzal játszottatok? Én elvoltam vele, csak sajnos gyakran fagyott.