16
video grabbeles, vagas, konvertalas
  • Laza
    #1
    Hello all...

    Mostanaban butykolom ezt a progit...
    Grabbeles kamerarol kira, a vagosz/szerkeszto resz is egyertelmu, de meg nem sikerult normalis minosegu es meretu DiVX formatumban kinyernem az anyagot :)

    Vki probalkozott mar eme program keretein belul DiVX formalassal? adhatna par tanacsot (egyebkent sem szoktam nagyon DiVXet konvertalni, de most nagyon kene)
  • Kou
    #2
    Ajánlom DiVX-et ne Studio 9-el csinálj hanem vdubbal, sokkal jobban jársz!
  • Laza
    #3
    de ha S9-ben vagom meg, akkor elvileg csak abbol tudom megcsinlani a filmet...
  • ThePartyFace
    #4
    Exportald a videot tomoritetlen mpeg-be, es azt konvertald at divxbe...
    Divxel kapcsolatban pedig google...
  • DJviolin
    #5
    Sziasztok!

    EZ a progi tud nsv-ből mondjuk avi-ba, wmv-be, vagy mpeg-be konvertálni?
  • drob
    #6
    MINEK KELL ÚJ TOPIC MIKOR EZER ÉVE OTT A MÁSIK???
  • DJviolin
    #7
    ezt 2004. szept. 5.-én nyitotta valaki, a másikat amiben több a hózzászólás, 2004. szept. 26.-án nyitotta valaki. Mielőtt elkezdesz tékelni, nézz utána, hogy jogosan szólsz-e, és csak utána nyisd ki a szád.

    Üdv:
    DJviolin
  • drob
    #8
    azért szeretlek hogy béna voltál és nem a megfelelő helyre kezdtél írni
  • DJviolin
    #9
    De jó helyre írtam. Az eredetibe, a másodikba is írtam, amely ennek a topiknak a másolata. Ez így helyes.
  • Letti
    #10
    Beszereztem a Pinacle Studio 10.0-ás magyr változatát, minden jól működik kivéve a Project mentését. Ő egy .stx kiterjesztést ajánl fel, de nem tesz bele semmit. A 9-es verzio .stu-kat csinélt és jól szuperált. Most úgy tünik, hogy nem lehet menteni. Van valaki, akinek ez szintén problémát okozot?
  • SaintSavin
    #11
    Valaki nem tudja, hogy Pinacle 9be, lehet-e feliratot kapcsolni a készített dvd-hez? Vagy esetleg létezik alá plugin, ami megteszi?
    Nem "ráégetettre" gondolok, hanem ki-be kapcsolgathatóra.
  • drob
    #12
    ezt használják gyakrabban és van pár link is ..., de ki-be nem tudja, arra komolyabb progi kell
  • akmot
    #13
    HI!Csak most kezdtem el használni a programot, és amikor behozom az avi formátumú videókat, nincsen hangjuk. Ez normális?? Ja meg a "make a movie" résznél melyik formátumba érdemes menteni amit készítettem, mert van amelyik nagyon nagy méretű fájlt készít, és van amelyik nagyon ront a minőségen!!!
    lehet hogy azért mert trial-os verzió?
  • balcsi70
    #14
    Szerintem azért mert trialos nem hiszem,habár az is elöfordulhat.A mentést én pl.MPEG-be szoktam menteni,(vagy pedig,attol függ hogy miböl mit akarsz.,mentettem Avi-ba is és utána majd Konvertáloval konvertáltam) ki kell probálni ezt is azt is.A hangja szerintem meg azért nincs,mert, beütögetted neki a Sugó-ban? van egy olyan hogy aktivácios kód beütése. de lehet hogy a trialos-ba nincs ilyen és akkor meg lehet hogy nem is lessz hangja.(szerezd be az eredetit)
  • gregtom6
    #15
    Hy all! Hétvégéig filmet kellene vágnom, és érdeklődni szeretnék, melyik progival érdemes, és melyik a legjobb a célra.
    Valamint, ha esetleg elakadnék, írhatna hozzá vki egy kis helpet is, kösz előre is.
  • Zazu18
    #16
    Üdv!!!

    Vettem egy USB-DVR átalakítót e-bay-en. Megérkezett, kicsomagoltam, bedugtam az eszközt a helyére, drivert feltelepítettem, utánna a hozzá kapott szoftvert. Kamera összekötve a géppel.

    1.: a szoftverrel fel tudtam venni a képet, de a hangnál a HD Audio Drive-ot akarja használni, a vásárolt eszközt nem ismeri fel a hangfelvételnél.

    2.: Pinacle Studio-nál a Video capture-nél a settings-ben a felvevő eszköznél a videó és a hang is erre van beállítva...

    A hangot egyik alkalommal se vette föl :(
    Mi lehet?

    A segítségeket köszönöm!

    Zazu