17
PSX- re kellene
  • macilaci123
    #1
    Tud valaki leirást a játékrol?
  • Seth
    #2
    hát én csak angolt tudok itt
    U.I: lefogják szedni a fejed amiért ennek külön toicot nyitottál:))
  • macilaci123
    #3
    Köszi. Elég rég kerestem (keresö, topikolvasás stb) de sehol sem találtam. Ha ez fáj valakinek, hogy igy probálom a problémámat megoldani az ..
    Mintha ugy emlékeznék valamelyik konzol ujságban volt végigjátszás. esetleg valaki?
  • Sephi
    #4
    Dragasagom...

    Van vagy ot Metal Gear topik. Foleg MGS neven.
  • macilaci123
    #5
    Végignézted öket? Leirásról szó sincs.
  • Tyler Durden
    #6
    Attól még nyugodtan bekérdezhetsz oda, hátha tud vki segíteni, szvsz emiatt felesleges új topikot nyitni..
  • cyrus #7
    A téma lezárva, nem küldhetsz új hozzászólást.
  • Devla
    #8
    Nem is!
  • Sephi
    #9
    Vegig neztem oket es van link de na... nem szamit.
  • CSOCSO
    #10
    kerdezz.. majd segitek...
  • CSOCSO
    #11
    amugy felejtsd el psxre... szerezd be gamecubera:)
  • CSOCSO
    #12
    MGS TS-t megprobaltam extreme fokozaton.. mivel a liftel se tudtam feljutni ezert elvetettem a dolgot.. most HARD on nyomom majd vegig.. igy se konnyu....
    a normal modot sajna nem igazan sikerult eltalalniuk:(
    a normal tul konnyu.. a hard.. hat.. nem kezdok ezzel kezdjek:)
  • CSOCSO
    #13
    bar senki nincs itt de azert leirom:) mar a sniper wolfnal jarok:) igy hardon egesz jo...
  • barret
    #14
    Mikor Snyper Wolf meghal,az a rész a legszomorúbb a játékban! Mikor köhög,az a piros felhő.........................És a zsepi az arcára kerül...
    Király game! Megvolt régen az az 576 a végigjátszással,de régen volt! Akkor még tudtak játékot csinálni!!!
  • SaVaGe
    #15
    Ma is tudnak, és a jövőben is tudni fognak. Csak észre kell venni a gyöngyöt a szemétkupac között...
  • CSOCSO
    #16
    nahja.. az valoban szep.. bar szerintem a legszebb az a Raven eltavozasa.. o mondja a legjobb szavakat.. es szep a halala.....
    viszont a feldolgozasban van par ultrabrutal jelenet.. pl amikor leugranak a fegyveresek snakehez.. mikozben megy lefele a fagyos lifttel.. es akkor tortenik valami a toltenyhuvelyekkel:) hat az oltai:)))) meg mikor wolf elott verexik snake a 3 orrel.. es a terdevel fogja mega fegyvert.. meg mikor leutik es asziszik osszeesik de nem:) hat LOAL:) jo persze sajna van egy ket gagyi resz is.. pl a raketara ugra meg ilyenek.. de azert szerintem brutal a jatek feldolgozva...
  • Keresztapa24
    #17
    SONY PSX - PS One játékok nagy választékban, kérésre listát küldök(400FT/cd) mail: pocuki@freemail. hu