2389
Sudden Strike mindörökké
  • Axon
    #2363
    Én a német kampányt végig toltam benne, de nem nagyon tűntek fel hibák. Az orosz kampányban kb. a negyedéig jutottam, de az amúgy is jóval több pályából állt.
  • butuska66
    #2364
    Nem tudod mit hagytál ki életetdből, pont a ruszki hadjáratban voltak azok. Pl Mind a katonáim mind az ellenség katonáinak kifogyott a lőszere. Aztán mindenki csak farkas szemet nézet a másikkal a néma házak között...És ezt a helyzetet nem lehetett elkerülni hála a zseniális script-eknek. Vagy csak akkor kaptam meg a 4db tankból álló erősítést ha az induláskor kapott két tankom kilőtték... Mivel mindig vigyáztam az egységeimre beleőszültem mire rájöttem erre.
  • Axon
    #2365
    Na ezekkel tényleg nem találkoztam. Így utólag kijelenthetem, hogy szerencsére.
  • butuska66
    #2366
    Üdv Axon!

    RWG Truth Of War felöl érdeklődnék. Nem tudod véletlenül hogy ez mod vagy egymagában is futattható rész?
  • s1lkforrent
    #2367
    Mint a legutóbbi 40 Sudden Strike témájú produktum, ez is egy több-kevesebb változtatást tartalmazó mod lesz, max a kiadásba belepakolják valamely SS rész fájljait is.
    Azt írja az oldaluk egybe játék, no meg szegény elfeledett ruszki szabadsághősökkel harcolhatunk a 1944-ben kezdődő amerikai népbutítók világháborúja ellen. Most képzeljétek el, ha ezeket a ruszki Sudden Strike modokat nem dobálnák ki tucatszámra, hogy összehazudhatna mindent az amerikai imperialista média a Nagy Honvédő Háborúról.
  • s1lkforrent
    #2368
    Meg még egy ProTip: Kérlek benneteket ne random nóném képfeltöltő.freetarhely.hu/bandika oldalakra rakjátok a képernyőmentéseket, mert azok nem húznak ki pár hónapnál többet. imageshack.us nem érhető el mindenhonnan, néha lassú is, de 10 éves képek is vígan megmaradnak rajta.
    Photobucket, és imgur is népszerűek, de azok nem voltak még 10 éve, és valószínűleg nem is lesznek, bár még így is jobbak, mint az átlag magyar oldalak.
  • tinta69
    #2369
    sziasztok!
    A Sudden Strike Stalingrad játéknak a torrent fájlját, vagy elérési útját meg tudnátok adni?
    Előre is köszi
  • Axon
    #2370
    Nyaralni voltam, ezért nem tudtam ide benézni. Látom a kérdésre már meg is kaptad a választ.

    Számomra is bosszantó, hogy a régi képernyő mentéseim - amiket ide beszúrtam a topikba - elvesztek. Jó lenne vissza nézni őket. Maguk a képek megvannak a gépemen, de újra feltöltögetni őket nem sok értelme lenne.
  • s1lkforrent
    #2371
    Szerintem lenne, sokkal élvezetesebbé teszik a böngészést a szép képernyőmentések a különböző modokról, pályákról, lehetőségekről.
  • Solyom2
    #2372
    Sziasztok!
    valaki fel tudná sorolni az összes Sudden Strike részt, a különböző modokat és azokat a játékokat amik külön jelentek meg, de a Sudden Strike motorját használják.
    Előre is köszönöm!
  • s1lkforrent
    #2373
    Szerintem jobban jársz ha egyszerűen ráguglizol miután visszaolvastál az SG Sudden Strike és Blitzkrieg topikjaiban. Annyi szirszar mod, és modszerű kiadott változat van főleg ruszki, esetleg német nyelven, az angol főváltozatok(SS, SS Forever, SS2, SS Resource War, SS3, SS3 The Last Stand) mellett, hogy ember nem tudja megszámlálni.

    APRM utód Hidden Stroke-ot pl dobozosan láttam anno a Media Marktban, azt hiszem talán még magyar felirat is volt.
  • Axon
    #2374
    Na az nem egy könnyű feladat.
    Régebben készítettem egy listát, ami akkor amikor készítettem, teljes volt, de még azóta is jelentek meg újabb modok és kiegészítők.
    Itt egy lista, csemegézz róluk:


    Sudden Strike
    Sudden Strike Forever
    Sudden Strike II
    Resource War
    Hidden Stroke
    Hidden Stroke II
    Cold War Conflict
    Gulf War
    Black Gold
    Europe2015
    Europe2015 II
    Sudden Strike Stalingrad (Blitzkrieg motoros Stalingrad játék Sudden Strike-ra konvertálva)
    Sudden Strike Turkis Greece mod (Önálló játék, még ha ott is van a nevében a Mod szó)


    Sudden Strike Forever modok:
    - APRM 3
    - APRM 4
    - RKKA
    - RWM 4
    - RWM 5
    - TWO 2.0

    Sudden Strike modok 2:
    - AFPM
    - COI
    - ERDBEER mod
    - FMRM
    - Forever mod
    - Hellfire mod
    - IKS
    - Longrange (LRM)
    - MWAM 4
    - RKA
    - RWM 6.6
    - Siberium
    - SSNM 1
    - SSNM2
    - TOW
    - VW (Vietnam Warfare)
    - WAW (World at War)

    - Hidden Stroke 1 modok:
    --- UCM
    --- SWW2

    Létező, de általam még be nem szerzett modok:
    - Berlin mod
    - RBM
    - GLM


    Sudden Strike - Resource War modok:
    - Cross of Iron
    - Less Is More
    - LRM 5 (Longrange)
    - MWAW 4
    - PWM (Pacific War mod)
    - RCM (Real Combat mod)
    - RWG
    - Liberation 2.75
    - Modern Warfare Mod

    Létező, de általam még be nem szerzett modok:
    - CCRM mod
    - GFM (Global Force mod)


    Érdekesség, hogy maga a Hidden Stroke 1 is egy mod, de ehhez is készült 2 db mod is. Ez amolyan mod a modhoz dolog, ezért írtam a HS1 alá kicsit beljebb azt a két modot.
  • Solyom2
    #2375
    Fúú, hát ez tényleg nem semmi. Köszi szépen a segítséget.
    Tegnap délután belemerültem a keresgélésbe, de annyi különböző modot és mod-szerűséget találtam, hogy már azt se tudtam hol áll a fejem, szóval kösz a felsorolást.
    Esetleg tudtok mondani honlapokat, ahonnam le lehet tölteni modokat, pályákat, kampányokat stb., mert eddig csak a suddenstrike-maps.de az egyetlen ami még működőképesnek tűnik, a többi hasonló honlap amit láttam meg már rég megszűnt.
  • Axon
    #2376
    Na még egy kis kiegészítés az alsó listához.

    A Sudden Strike 2-höz már van RWM 6.8-as mod is.

    A Resource War-hoz van RWM 8.0-ás mod.
    A Resource War-hoz ezen kívül van még 2 újabb mod is:

    Warzone 2
    AXPRM 2

    Mindkettő nevében ott van a 2-es, ami utalhat a 2. verzióra, ezek szerint lehet, hogy van belőlük 1-es verzió is.

    Amiket most leírtam, azokat könnyen le lehet húzni a netről. A lenti listában szereplőket viszont már nem könnyű, némelyiket szinte lehetetlen beszerezni.
  • Solyom2
    #2377
    Azt megmondod, hogy honnan szoktál letölteni pályákat és kampányokat a játékhoz, mert eddig ez az egyetlen oldal (http://www.sudden-strike-maps.de) amit találtam, a többi már rég megszűnt.
  • Axon
    #2378
    Én a kezdetektől gyűjtöttem a modokat. Nagyon soknak saját oldala volt, amelyek természetesen már megszűntek.
    Nem könnyű már beszerezni őket.
  • Solyom2
    #2379
    Még alig kezdtem el az első rész német kampányát, de máris elakadtam. ez az a pálya ahol a német tábornokokat kell kimenekíteni, miközben a hidakat folyamatosan bombázzák az oroszok.
    Addig rendben is van, hogy biztonságba vittem a tiszteket a kezdőpozícióhoz, de utána még el kéne foglalni egy várost, de hiába pusztítom el az ellenséget a városban és nyomulok be, a játék nem hajlandó elfogadni a győzelmet. Csalással megnéztem, és már az egész térképet megtisztítottam, de nem történik semmi
  • Axon
    #2380
    Ezekre a dolgokra sajnos már nem emlékszem.
    CHEAT-al ugord át a pályát.
  • Solyom2
    #2381
    Kerestem, de sajna a SS Foreverhez nem találtam cheatet, csak a 2.részhez(habár kampánynál állítólag az se működik)
  • Solyom2
    #2382
    A főmenüben hol tudom elérni a custom campaign-okat, mert a mappát megtaláltam, be is másoltam amit kellett, de a játékon belül nem tudom, hol indíthatom el a hadjáratot.
  • Solyom2
    #2383
    Sikerült beszereznem az Europe 2015t, és találtam egy orosz nyelvű honlapot, ahol további részek és modok vannak fenn. Talán már ez az egyetlen Sudden Strike weboldal, legalábbis én másikat nem találtam:
    http://modplanet.net/
  • Solyom2
    #2384
    Kár, hogy orosz nyelvű...
    Valaki, nem tudja, hogy vannak-e hozzá angol nyelvi fájlok. Vagy már senki se játszik a játékkal.
  • cohors
    #2385
    Hali!
    Most érdemes megrendelni, az ára sem dráma...A Sudden rajongóknak kötelező darab...
    http://www.mediamarkt.hu/mcs/product/Sudden-Strike---Anthology-PC-Strat%C3%A9gia-PC,103952,504595,1536211.html?langId=-19
  • Axon
    #2386
    Nem hittem volna, hogy ezt még lehet kapni. Nekem megvan.

  • Solyom2
    #2387
    Basszus, lemaradtam. Gondolom, már nem lehet sehol se kapni. Pedig a Total War kiegészítőket lehetetlen beszerezni máshol.
  • s1lkforrent
    #2388
    Miről maradtál le? Még mindig elérhető a Mádiában 999,99 forintért, +500 forintért házhoz is viszik. Virágboltból még gyorsabban.

    Egyébként mi ez a Conpulsion to peace?
    Valami dobozos kiegészítő féle, vagy csak egyike a százezer modnak?

    Utoljára szerkesztette: s1lkforrent, 2015.11.04. 21:52:53
  • Hawk06
    #2389
    Hello!

    Bár lehet,hogy már tudtok róla.Szerintem ígéretes. :)