2389
Sudden Strike mindörökké
  • HunButyok
    #2203
    A hidden strokeban vannak olaszok, de nem olyan jók mint az RCM-ben. :D
    RCM-ben sokkal jobbak. De tényleg!
  • HunButyok
    #2204
    Ja igen, nagyon vicces hogy Butus, ahogy a tank alig tudja elpusztítani a lovast....
    Nálunk is nagy a lovas éeletreje, de legalább könnyen pusztul... pl. elgázolod tankkal... meg a géppuska könnyen lekaszálja.
  • Fasiszta
    #2205
    RCM ez mi?
  • Fasiszta
    #2206
    És kampányuk van?
  • Fasiszta
    #2207
    És még valami Resource war és a Hidden Stroke II fut vistán?
  • HunButyok
    #2208
    Az RCM a magyar Sudden strike - resource war mod.
    Campaign nincsen olaszokkal, de SP van eg ydarab, meg Multiplayerben lehetsz velük. De igazából harci értékük a béka segge alatt van... A románok többet érnek, már csak a puszta mennyiségükkel is.
    Keleti fronton a 2 olasz hadsereg gyakorlatilag 20 T-34-essel eltaposható.
  • HunButyok
    #2209
    Oléasz campaign sem hidden stroke-ban, sem sudden strike-ban nincsen.
  • Hecker007
    #2210
    igen
  • hágó001
    #2211
    a lovas szekér is hiányzik nekem a játékból :P
    Szivessen látnék agyút vontató szekeret, ha jól tudom akkor csak üzemanyagok lovasszekér van.
  • HunButyok
    #2212
    Igen, sajnos csak benzines szekér van.
    Amúgy a sudden arenába meghívtak minket, akár RCM világbajnokságot is rendezhetünk.
    Most ehhez éppen egy peccsen dolgozunk Slyder-mesterrel és Joss-sal.
    Kijavítottam a bugokat, ilyesmiket, hogy a 75 mm-es tarackos amcsi féllánctalpasra az volt írva hog y57 mm-es ágyú...
    meg a 234/1 helyett 243/1-volt írva... Ja meg ami fontos: ez egyenruhák színe az valós lesz.
    Joss mutatott egy trükköt amivel igazi egyenruha színeket lehet létrehozni.
    Pl. a lenygelek és a franciák és az amcsik na meg az oroszok már ki vannak keverve...
    A ruszkiknak csak úgy zöldesbarnállika kis gimnasztyorkájuk!
    A lenygelek középbarna-khaki színt kaptak éppúgy mint a valóságban volt.
    Jelenleg a nélmet csukaszürke kikeverése folyik, meg az angol, ja meg a magyar.
    Jó lesz higgyétek el nekem. Igazából eg yhátránya van: nagyon kicsi eltérés van pl. a barna egyenruhák között. A franciáké kicsit élénkebb barna, a lenygeleké mattosabb, a belgáké világosabb, az angoloké eléggé pasztell-barna.
    De hát a valóság az valóság... nem voltak tiritarka unitok már az első vh-ban sem...
    Egy szuper-patch fog elkészülni a hétvégén.
  • HunButyok
    #2213
    Amúgy a tartálylovaskocsi az barmoi jó ötlet, mivel mindi gujratermelődik a benzinje, és vannak rajt akis hordók... azokkal tankolni tudsz, hiszen a lassan de biztosan kocogó lovacskák szállítják a benzint.
    Ráadásul 8 embert is tudsz vele szállítani... tehát a lovaskocsink egyszerre tartályautó és emberszállító.
  • Hawk06
    #2214
    Bütyök te hol voltál amikor én ezt elagyaráztam?:DÚgyemlékszem neked is elmondtam már,hogy ezt hogyan kell megcsinálni.
    Nekem már vannak angol,német,olasz és reális amcsi színek keverve.Sőt a német fallshirmjager az zöld,meg az amerikai ejtőernyös katona is zöldebb és ha lessz angol ejtöernyös akkkor az is zöld lessz és így tovább.
    Az orosz meg szerintem reális,azon nincs moűit változtatni.



    "De hát a valóság az valóság... nem voltak tiritarka unitok már az első vh-ban sem..."

    Ezt a beszédet szeretem,nehogy más színüek legyenek csak azért ,hogy könyebben lehessen megkülönböztetni.
  • Hawk06
    #2215


  • Hawk06
    #2216
    Az amcsi ejtőernyösnek ezt akartam tenni:
  • Hawk06
    #2217
  • Hawk06
    #2218
    Na mindegy valamiért nem teszi be e képet,az a lényeg,hogy zöld terepszínű egyenruhája van.(ugyanolyan amit belinkeltem,csak zöld)
  • Axon
    #2219
    Azért a másság jegyében rakhatnátok bele rózsaszín miniszoknyácskájú katonákat is :-)
  • HunButyok
    #2220
    igen Axon, és a rózsaszín "más" katonákat deportálnád a vagonokkal mi? :D
  • HunButyok
    #2221
    Na fiúk! Sikerült tegnap este játszanom egy franciával. Multimodswitcheren keresztül.
    Hawk gyere skype-ra küldöm a cuccokat!
    Metál legyen Veletek!
  • Salvaje
    #2222
    Hali.

    A liberation-ben vannak szép mozdonyok, személy és tehervagonok. Többek között RB-85 ös német gyártmányú általános célú hadimozdony.
  • HunButyok
    #2223
    oké, majd ellopom.

    tegnap lenygelekkel elvertem a wehrmachtot. Eg yfarncia HS2-s veteránnal játszottam. Mondjuk én ismertem a pályát.
    De azért durva volt hogy nekem csak kezdőegységben voltak tanknak alig nevezhető berregő bogyóim. A lenygelek titka az üss-és-fuss taktika volt, illetve a tózérség ésszerű használata. Na meg a mindig előrébb költöztett kétlépcsős frontvonal. Lovassággal mindig nyugtalanítottam az ellenséget. A lovasokkal elő-előbukkantam az erdőből. Ú mindig oda utaztatta a tankjait ahol lovasokat látott. Félt tőlük a francia rendesen. Hát igen, a huszárvirtus az magyar specialitás. A legdurvább, hog yamikor nekem elfogyott az utolsó tankszerűségem is, akkor megkérdeztem a franciát: neked gondolom jönnek sorban a német tankok a gyárakbólk mi? Azt mondja igen. Na mondom, akkor be kell keményítsek, mert esélyem nemm lett volna. Elkezdtem lovasokkal meg kb 80 emberből álló gyalogos alakulattal tarackokat keresni meg légvédelmi ágyúkat.
    Megtaláltam a német tüzérséget és megsemmisítettem. Aztán egyenes út a győzelemhez, Már cak egy német zeppelin volt és a francia srácnak megszakadt a kapcsolat. Szerintem kilépett és feladta.
    Után akiértékeltók a RCM-ot és azt mondja hogy ÁÁÁLLLLAAATTTIIII Mod. Nagyon tetszik neki.

    Készült egy screenshot is:
    lengyel lovasság elfoglalja a német üzemanyaglerakatot:





    meg egy kis videó:
    http://www.youtube.com/watch?v=toqQTFhPj0Y

    Reélem hawk ma össze tudjuk hozni a te verziódat is hogy jó legyen.
    Négyesben keményebb lett volna a meccs. Na ma este dumálunk Hawk oké?
  • Axon
    #2224
    De szép is lenne :-)
  • HunButyok
    #2225
    Úgy látszik sikerült belőnünk Hawkkal egy jól menő verziót. :D

    Kezdődhet a nemzetközi harc!
  • Hawk06
    #2226
    Ezt csináltam bannernek:

    A francia belekötött a horogkeresztes zászlóba :D,mondom hát aztán istenem én mit csináljak ha ilyen volt a németek zászlója akkor :D.
  • hágó001
    #2227
    Én abba kötnék bele, hogy kétszer található meg a képen a román zászló
    :(
  • Hawk06
    #2228
    Hát mert az oláhok mindkét oldalon harcoltak,a gyáva férgek..
  • hágó001
    #2229
    Ez igaz. Rohadt férgek, és még büszkék is magukra, rosszabbak mint a franciák!
  • HunButyok
    #2230
    Na jó hírek vannak, a franciák csináltak egy amolyan standalone izét az RCMhez. csak letöltöd és játszol vele. Mondjukkihagyták az official paccset, vagyi smásikat raktak bele min tkellett volna, de sebaj, mi is be tudjuk rakni azt a peccset amitől nem eszik meg a teherkocsik a katonákat.
    m amár lesz új link, ami ezt kijavítva tartalmazza.
    Amint megkapom a linket, ide kirakom.

    Hawk te meg áruló frontlógós vagy!
    Tegnap egyedül maradtam és a szovjetekkel bucira vertek engem!
    Szegény maygar bakáim alig bírtak menekülni. Igen-igen, ne nevess, mert szegény székely határőrök lettel letaposva először a szovjet harckocsik által!
    Úgyhogy ma mindenképpen bosszút kéne állni.
  • HunButyok
    #2231
    kedvcsinálónak:

  • Fasiszta
    #2232
    Az egyik zászló belga.
  • HunButyok
    #2233
    van belga meg román is kis balga ;)
  • HunButyok
    #2234
    RCMpeccseletlen
  • Hawk06
    #2235
    RCM aréna,lehet játszani minden segítőprogram nélkül neten,és tárolódnak a játékok stb :D
  • Hawk06
    #2236
    Ezt a játékot hogyan kell müködésre bírni?Nekem valami serial numbert kér?
  • Axon
    #2237
    Serialt? A Resource War??? Még csak védelmet sem raktak a gyári cd-re.
  • Hawk06
    #2238
    Nem,hanem ennek a Protivostoyanie2008 játéknak.
  • Axon
    #2239
    Most már értelek.
    A cd képen van egy AntiPirat.exe nevű file. A játék telepítése után ezt be kell másolni a játék könyvtárába és ezzel kell indítani.
  • Hawk06
    #2240
    Jaj én meg azt hittem,hogy az pont arra van,hogy megvédje a játékot a kalózkodástól.:D
    Köszi szépen.

    Bizonyára azért nem értetted meg a kérésem mert nem nézted meg,hogy mejik hsz-re írtam.:P :-)
    Mégegyszer köszönököm.
  • HunButyok
    #2241
    tegnap éeletm egyik legjobb Mp játéka volt.
    Két lenygel (Dani barátom és én) voltunk sanyi ellen. Vesztettünk, de hiperreális pálya volt. Minden úgy mint a történelemben.
    Az elmúlt fél évben ez volt a legjobb meccs amin játszottam.
    tankerősítés nélkül, maroknyi lenygellel tartottuk magunkat 4 órán át.
  • Salvaje
    #2242
    Csak egyetérteni tudok Bütyökkel. Szerény technikai hátteremmel (Pz1, Pz2)diadalt arattam két lengyel csoport felett.
    Nem volt könnyű, a statisztikák szerint minden elpusztított lengyel magával vitt egy német katonát.
    Az utolsó "erőd" csak a többszöri roham után esett el, a magaslatra hágó rohamcsapatok első embereit a tábornokom személyesen tuntette ki.