2389
Sudden Strike mindörökké
  • HunButyok
    #2043
    nem férne bele a modba. Ami nekünk van hajó az tulajdonképpen eg ytank.
    Ez meg egy olyan egység mint a vonat vagy a csak egy vonalon közlekedő hajók...
    Berakni nehéz és nem biztos hogy összejönne még Sanyinak sem.
  • Hawk06
    #2044
    TÉnyleg nagyon fasza!Szedjed kifelé minél hamarabb a cuccokat.XD
  • Hawk06
    #2045
    Honnan lehet letölteni?
  • Salvaje
    #2046
    Hali

    Gondolkoztam, hogyan lehetne helyet szorítani az újabb egységeknek.
    Sajnos csak úgy, ha beáldozunk néhány repülőgépet. Arra gondoltam, hogy egyes angol és amerikai repcsikből elég lenne az inváziócsíkos változatot megtartani, a korábbit pedig a Sivatagi sémába beletenni.

    Pl.: a Beaufighter, Typhoon, B25J
  • Salvaje
    #2047
    ezzel Kb 15-20 Mb helyet tudnék felszabadítani, ami kb 40 új egységre elég.
  • Hawk06
    #2048
    Hmmm,nincs más megoldás?
  • HunButyok
    #2049
    Igen, erre én is gondoltam.
    Bár a 43-as olaszországi harcokhoz jól jönne pár cucc...
    De pl. sima spitfire az kellene mindenképpen mondjuk 1940-hez, meg angliai légicsatához, Krétához, görögországhoz.

    Az amcsiknál más a helyzet, ott valóban sokat ki lehetne szelektálni....




  • Salvaje
    #2050
    A lilásbarna Spitfire pont az angliai csatához van. Ehez képest 44-es normandiai páűlyán is beraktátok...
  • HunButyok
    #2051
    Ki? Én nem csináltam 44-es normandiát....
  • HunButyok
    #2052
    A Konrad 3-ban a T-50-es könnyűharckocsi sem volt semmi.
  • HunButyok
    #2053
    Vagy a nehéztüzérséget vontató RSO. ;)
  • Salvaje
    #2054
    Legújabb pályám neve: The Hungarian Plain 1944
  • HunButyok
    #2055
    Az enyémé: Arhem 1944
  • HunButyok
    #2056
    N betű kimaradt
  • HunButyok
    #2057
    Tegnap nem tudtam játszani mert összeomlott a T-com hálózat. :S

  • einshower
    #2058
    cs mindenkinek

    hogyan lehet feltenni az rcm-et a ssrw-re????
  • HunButyok
    #2059
    Van egy sima RW-d.
    Letöltöd először a multimodswitchert, amjd a letöltött RCM2.7-et feltelepíted.

    Ha nem világos valami MSN-en vár a Bütyökféle újonceligazító és segítő szolgálat. Másnéven online Toborzóiroda... Profilomnál van az MSN címem.

    Várunk a harcmezőn!
  • einshower
    #2060
    ok majd megpróbálom kössz
  • einshower
    #2061
    bocs még vmi honnan tölthetem le ezt????
  • einshower
    #2062
    nem tom feltenni

    hogyan kell?????
  • Hawk06
    #2063
    Rájöttem az épületek bajára a sémámban,mostmár tökéletesen működik XD
  • Hawk06
    #2064
    Azthiszem hamarosan fel is töltöm valahova,hogy majd tudjunk játszani vele addig is mig tökéltesen elkészül,lesznek majd benn új hídak megm inden.Ja és a sémám tartalmazza az éjszakai időt és esőt.
  • Hawk06
    #2065
  • HunButyok
    #2066
    Bazmeg ez kurvajó!!!!!!!!!!!!!!

  • hágó001
    #2067
    Ez nekem is nagyon tetszik.
    Nem tudom, hogy benne van e, de ha nem túl nagy kérés, kaphatnék egy birodalmi kancelláriát is, csinálnék majd egy Berlines pályát.
    Köszönöm!
  • Hawk06
    #2068
    Jaja,lehetséges,hogy lessz idővel.Egyelőre csak ennyire készítettem el és gondoltam feltöltöm,hogy amíg fejlesztem azalatt már tudjunk változatosabb helyeken is játszani.XD

    Amúgy kész is a feltöltés:D

    Letöltés
  • Hawk06
    #2069
    Jólenne maeste már játszani rajta:D:D
    Lássuk ha tudunk én vagy Bütyök nagyhamar egy mapot készíteni aki akar jöjjön MSNre.
  • Hawk06
    #2070
    Vedd fel MSNre Bütyöt vagy engem akár és segítünk!
  • Thirstybeer
    #2071
    Jesssz HS2. Letehetetlen
  • Hawk06
    #2072
    Na az csak egy próba verzió volt.
    Most kijavítottam a sémát és még beletettem néhány dolgot.
    TErmészetesen még mindig nincs teljesen kész még sok mindent szándékozok belerakni,de addig is ezzel játszhatunk!
    Kép:



    Letöltés

    Csak csomagold ki a játék alapkönyvtárába.(X:\xyz\Sudden Strike - Resource War\)

    Bütyök máris mindjárt befejezte első térképét az új sémával,ma este próbáljuk ki legelöször élesben.Aki akar az jöjjön hamachira,MSNre.
  • Axon
    #2073
    Remekül néznek ki az új épületek. Ezek az RCM 2.7 részei lesznek vagy esetleg a 2.8, vagy a már emlegetett RCM 3.0-ás verziót tervezitek vele gazdagítani? Egyáltalán jó lenne látni egy ütemtervet a terveitekkel.
  • Axon
    #2074
    Elég régi beírásomra válaszoltál, így igencsak vissza kellett pörgetnem a topikot. Azok ott egymás után remek képek a német kampányból. Sajnos a többi kampány nem igazán jött be, pedig azokról is szerettem volna hasonló élménybeszámolókat készíteni. A japán kampány legelején tökölődök, ahol az oroszok által védett fennsíkokat kellene bevennem. Gyakorlatilag gigantikus emberáldozataim vannak semminemű eredmény nélkül. nagyon hiányoznak az erős tankok, mert most úgy mészárolják az embereimet halomra, hogy meg sem látom az ellenséget.
  • Axon
    #2075
    Tudnátok valami mondani erről a Liberation 2.75 chineese mod-ról. Még nem is hallottam róla, de észvesztően gyönyörű egységek vannak benne. Honnan lehet lehúzni?
  • Salvaje
    #2076
    Szép napot mindenkinek.

    Tudomásom szerint Bütyiék próbálkoznak valamivel, hogy új sémát építenek össze a már meglévő HS2 Liberation Stb. sémáiból.

    Én most a sivatagival foglalkozom.

    Egyelőre elégedettek vagyunk egy már kiadott verzióval.
  • Hawk06
    #2077
    Na a tegnap teszteltük a sémát,volt egy kis hiba benne ki lett javítva.
    Innen lehet letölteni.
  • Hawk06
    #2078
    Ezt letöltöd és kicsomagolod a játék alapkönyvtárába és lehet játszani az új sémával.Amolyan addon.A következő RCM szerintem tartalmazza majd.
  • m18
    #2079
    Kedves Axon!
    Nem kioktatni akarlak,de próbálj meg párat behúzni az orosz 76 mm-esekből,hogy kiüthesd a T-34-eseket.A fennsíkoknál rendezz védvonalat,aztán elő a távcsővel!Csalizd ki az ellen gyalogosait,hogy csak az ágyúk és a géppuskák maradjanak,azokat egymagukban könnyű kiütni,mert nem látnak semmit.Használj altisztet,orvlövészt,amit kell.
  • Hawk06
    #2080
    Ja és a Liberation 2,75ös még nincs kint,egy korábbi verzióját letölthetsz az oroszoktól.
  • HunButyok
    #2081
    Axon papa!

    Meséltél egy modra amiben tevés katona is van...
    Annak az egységeket tartalmazó fájlját megosztanád velünk?
    Francia Vichy-köztársasági muharist-ot akarunk belőle varázsolni....
    Tevés katona... nA sivatagban a teve az standard dolog lenne.

  • Hawk06
    #2082
    Na kész az első Italy multiplayer pályám.Holnap teszek fel képeket.