2389
Sudden Strike mindörökké
  • kigyi
    #843
    Nekem ugyan 1 szériával régebbi x800pro-m van de azzal is megy.
    Nem az ATI-ban hanem a felhasználóban van a hiba. Jópár éve dolgozom ATI kártáyakkal de nem volt velük ilyen gond.
  • perko
    #844
    Valószínű, hogy a felhasználóban van a hiba.
    Azért kértem tanácsot, mert egy program ugyanazon a configon Windows ujratelepítés előtt ment, utána meg nem. Egyedül a videodriver lett cserélve.
    Nem dől össze a világ ha egy régi progi nem megy, csak arra voltam kiváncsi járt-e már valaki így és van-e megoldás, mert én magam nem jövök rá.
    Gondolom erre is való a fórum.
  • kigyi
    #845
    Persze sőt ha leírod mit csináltál még? akkor esetleg ki is derítjük közösen hol a hiba.
    Egyébként codec?
    mert én is most telepítettem újra és codec gondom az volt.

    Másik: hogy lehet ezzel multizni?
    Tudom hülye kérdés, de talán itt az ideje ezt is kipróbálnom.
    Viszont nemtudom hogy fogjak hozzá.
  • Axon
    #846
    Legjobb ha letöltöd hozzá a multi mod switchert és az kijelzi az aktív multi játékokat, amihez csatlakozni lehet.
  • perko
    #847
    Az XP Codec Pack 2.0.1. van fent.
    Nem csináltam semmit, ami befolyásolná a programot,bár ezt a Windows-nál nemigen tudhatom. Ugyanazokat tettem fel - tűzfal, vírusirtó egyebek - amik korábban is fent voltak.
    Eddid semmivel nem volt gond az ujratelepítés után csak az SS2-vel..
  • Axon
    #848
    Próbáld konzolról indítani a játékot és figyeld, hogy ad-e valami hibaüzenetet, amikor kilép.
  • Mikeeboy
    #849
    Nálunk a windows az n2Cad1024.dll - ben jelzi a hiba okát.
    Tuti a videodriver a gond, de nálunk geforce 6600 van és a legfrissebb driver volt letöltve és telepítve.
  • perko
    #850
    Ma volt időm, felraktam egy 5.5 verziójú ATI Radeon drivert és láss csodát megy a SS2.
    A legújabb 6.8-al nem megy.
    Lehet, hogy nem is felhasználói hiba?
  • Axon
    #851
    Na most leesett az állam.
    Mi lehet az a funkció amit ez az új driver már nem tartalmaz, de a sud2 meg használná? Pedig ez a játék még csak csili-vili 3D-s efekteket sem használ. Snasz mezei izometrikus grafika, ami még egy 15 éves videokártyán is tökéletesen fut.

    A lényeg az, hogy megvan a hiba forrása.

    Nem teljesen ide kapcsolódik, de hozzáfűzném az előzőekhez, hogy az egyik kedvenc rts játékom a The Entente nevű csoda. Ez az egyetlen létező I. vh-s rts játék. Remekül meg van oldva benne a gigantikus és értelmetlen hent. Nem ritka, hogy ezres méretű egységekkel rohamozunk meg benne stratégiai célokat és csak néhány métert nyerünk a hatlmas emberáldozattal, amit néhány percel később az ellenfél visszaszerez, szintén hasonló mértékű emberáldozattal. Na nem a játékot akarom magasztalni, hiszen sokan lehúzták. A lényeg, hogy az egyik gépfejlesztés után a játék már nem működött rendesen. Elindult, de úgy 1-2 perc játék után kidobott a desktopra. Nem írom le, hogy hány gépen próbálkoztam és hol, mi volt az eredmény. A lényeg az, hogy a hivatalos fórumát átnézve ez a hiba másoknál is előfordult. Ott is az újabb driverek voltak a hibásak, mindkét gyártónál(Nvidia, ATI). A lényeg az, hogy mindenkinek egy régebbi verziójú drivert kell használni. Linket is adnak hozzá és megadják, hogy mindkét driverből mi az utolsó verzió ami még támogatja a játékot. Mondanom sem kell, hogy nem túl régi a játék (talán 2003-as ha jól emlékszem). Mondjuk itt a fejlesztőknek illett volna kiadni egy patch-et, de a mérsékelt siker miatt nem foglalkoztak tovább a játékukkal.
    Valószínűleg a sud2-höz sem fognak kiadni emiatt patchet, bár az is elgondolkoztató, hogy a Resource War meg hibanélkül működik. Mondjuk annak már 2.3-as a verzió száma, míg a sud2-é 2.2-es.
  • 91bmisi
    #852
    Nekem csak a Sudden strike 1 a 2 és a forewer vwn meg és ezek valamejikén szeretnék multizni

    Ha van valaki akit érdekel írjon viszza
  • 000gabi000
    #853
    Sziasztok!Az RWM 6.6-tal szeretnék mutizni,de mikor "join"-ozok, belépek a játékba, és a GAME LIST résznél nem látok senkit SOHA!

    Sudden Strike 2.0 majd RWM 6.6 van telepítve.
    Mi lehet a gond?
  • TooKooL
    #854
    Sziasztok! Szeretnék érdeklődni, hogy milyen mod szükséges egy mezei sudden strike 2 höz hogy legyenek benne magyar egységek, söt az egész magyar hadsereg benne legyen! Elöre is köszi
  • HunButyok
    #855
    Szia TooKool!

    A Resource war Real combat mod 2.5-ösben vannak benne a magyarok. Egész jól összeraktuk, őket, de aki végül is belepaszírozta őket a játékba, elég szegényesre lecsökkentette az egységeket. Sajnos ez a Mod nem tartalmaz pályákat, meg semmi ilyesmi. Én egy darab magyarokkal játszandó single pályát gyártottam hozzá, ami nem tudom hogy a sudden-honlapon fenn van-e a letöltéseknél... Hála Istennek megszakadt a kapcsolatom Salvaje-val, aki főmunaktárs volt abban hogy kitúrjon az albérletből, ahova én tuszkoltam be őt... Végül is utólag tudtam meg, hogy egy kétszínű, gyáva, álmagyar... Na szóval azért egy másik Suddenes barátommal tartom akapcsolatot, neki is megvan ez a Mod asszem. Majd beszélek vele... Ha agépén a magyaros single pályám meglenne, akor el tudnám küldeni akár e-mailben is... De amúgy aReal Combat Mod 2.5-öt eléggé nehéz felrakni a gépre...

    Minden jót!
  • HunButyok
    #856
    De mindenesetre szerintem fognak készülni magyaros single és multipályák is ehhez a Mod-hoz... Ötleteim vannak, csak meg kéne valósítani. Majd ha egyszer gépközelben leszek, ahol megvan ez a Mod... Terveztünk magyar campaign-t is, de szerintem Salvaje árulásának következtében ez el fog maradni...
    Nem utálom Salvaje-t, nehogy azt higgyétek, csak csalódtam benne. Meg abban hogy kétszínű... ja és folyton azt hangoztatja hogy Ő milyen magyar aztán semmit sem tesz, csak annyit hogy Jobbikos... Ahol egy zs.idó a vezető (K. Dávid).
    Szóval harag az én részemről nincs irányába, de nem tartom már szoros barátomnak...
    ja ez már magánügy...
  • Axon
    #857
    Két modban vannak magyar egységek. A már lentebb említett Real Combat Mod 2.5-ben és az SSNM2 modban.
    Ha feltelepíted az SSNM" modot, akkor az telepít néhány single pályát is, és az egyiken vannak magyar tankok is. Az SSNM2 mod az 3 magyar páncélost tartalmaz, míg az RCM2.5 modban magyar gyalogos egységek is vannak.
  • Axon
    #858
    - A single pályáknak nagyon örülnénk.
    - Az albérlet társát nem könnyű megválasztania az embernek. Én egyszer laktam albérletben egy lánnyal, aki már a menyasszonyom volt, de ott legalább jól megismertem és szakítottunk. Azóta nem lakom albérletben, hanem lakáskölcsönből vettem egy sajátot. Így albérlet helyett a törlesztő részletet fizetem (nyugdíjas koromig).
    - Hogy ki jó magyar és ki nem, azt nem könnyű eldönteni a mai világban. Általában akik a leghangosabban hangoztatják, azok a legkevésbé azok. Akik pedig becsületesen (csendben) végzik a mindennapi dolgukat (dolgoznak, családot alapítanak, gyermeket nevelnek) azokat tartják a legkevésbé "jómagyarnak" pedig talán ők tényleg azok.
    Gyermekem és feleségem van, de azért ne hidd, hogy nem kezdtük mi is kiegyenesíteni a kaszát a forradalmi eseményekre.
  • HunButyok
    #859
    Na meg lovas egység is van!

    Axon! Sztem ez nem politikai fórum... ;)
    Hogy mikor lesz single pálya azt nem tudom, de ígérem hogy előbb utóbb lesz, attól függetlenül hogy vmilyen módon szétszéledt a csipetcsapat... Megoldjuk!
  • HunButyok
    #860
    ja meg magyar tüzérség is van, egy darab ágyú, meg teherkocsi si van...
    Ja amúgy de hülye vagyok: a Real Combat Mod 2.0-ban is vannak magyarok:
    gyalogosok, skoda tank, magyar hetzer, teherkocsi, töltőkocsi, 10,5 cm-es tábori tarack...
  • TooKooL
    #861
    Köszönöm a segitségeteket!! Egyébként van resource war-om is csak az német nyelvü:S Még az érdekelne h honnan tudom ezeket a modokat letölteni mert több oldalon is fennt vannak elvileg, de törölve lettek. Elöre is köszi!
  • HunButyok
    #862
    Hú, ezt most én sem tudom...
    Minden esetre a RCM letöltése után nagyobb feladat a felrakása, ugyanis egymásra épülnek a különböző verziók... Talán Axon tud neked segítséget adni... De amúgy ezen mod-ok akkor izgalmasak számodra, ha szeretsz single vag ymulti pályákat készíteni... mvel gyári páyla nincs hozzá, esetleg amiket ygártottak más emberek, és azokat ha letöltöd...
  • Axon
    #863
    Itt találod a sudden strike menyországot:

    http://www.sudden-strike-maps.de/

    Itt megtalálod majdnem az összes létező modot minden részhez (Sudden Strike, Sudden Strike 2, Resource War) és tengernyi pályát hozzájuk.
    Én 1-2 modról tudok ami nincs fent ezen az oldalon, ezekből is a legjelentősebb FMRM mod ami a sud2-höz készült és ugyan ennek a modnak az RW-hez készült verziója az RWG mod. Ez egy orosz mod, gondolom ezért nem szívesen teszik fel a fentebb említett orosz oldalra. Az RWG mod külön kurriózuma, hogy teljesen önálló kampányok vannak benne német és orosz oldallal egyaránt és elképesztően profin vannak megcsinálva. Ha jól emlékszem egyetlen modhoz sem adnak saját kampányokat.
    Ezt a két modot a
    http://www.sudden-strike.ru/
    oldalról tudod letölteni. Nem könnyű mivel ciril betűs az oldal, de ha az orosz linkekre mozgatod az egeret, akkor a bal alsó sarokban angolul láthatod, hogy mi fog történni, így meg lehet találni a download opciót. Nekem sikerült letöltenem.
  • Axon
    #864
    Szerintem nem olyan nehéz telepíteni az RCM mod-ot.
    Ami lényeges, hogy meg kell különböztetni az 1-es és 2-es verziót. Az egyes verziónál sorban kell telepíteni az 1.00-át, majd az 1.1-et és végül az 1.11-et.
    Így játszhatók az RW saját kampányai és single pályái is.
    A 2-es verziónál telepíteni kell a 2.00-t, majd a 2.5-öt. Lényeges, hogy így már nem játszhatók az RW saját kampányai és single pályái, sem pedig az RCM 1-hez (1.0, 1.1, 1.11) készült pályák. Csak és kizárólag az RCM 2-höz (2.0, 2.5) készült pályákkal működik, azokból pedig igen csak kevés van még.
  • HunButyok
    #865
    Kicsit OFF, de azért ezt ellehetne olvasni:

    www.tankstories.blogspot.com
  • Salvaje
    #866
    Hallo, sudden fanok. Bocs a szünetért, de mind kevesebb idő jut manapság a játékra, meló meg minden.

    HunButyok mondatait nem kívánom kommentálni, mert azok önmagukért beszélnek és ez a fórum nem a kettőnk kapcsolatával foglalkozik.
    Csupán annyit fűznék hozzá, hogy korábbi bizalmamat - legnagyobb sajnálatomra - elveszítette.

    Visszatérve a játékhoz az elmult hónapokban hanyagoltam a Sommer Battles-t annak súlyos egységbéli hiányosságai miatt. Vegyük pl. a szovjet 85mm légvédelmi ágyút, ami nélkül elég nehéz "realisztikus" multiplájer pályákat csinálni, vagy beszélhetnénk a háború elején használt kis kaliberű páncéltörő és tábori ágyúkról, amik nélkül szintén lehetetlenség minden fegyvernemre kiterjedő azonos erőviszonyokat kialakítani.

    De térjünk vissza egy múltiplájer erejéig ezév február 6-án kiadott Winter War-hoz.
    A nyár végén, és szeptemberben egy újabb nagyszerű, a maga nemében egyedi pályával gazdagodott sajátkészítésű térképeim listája. Az új multipálya az "Odera 1944-45" nevet kapta.

    Továbbá teljesen véletlenül felfedeztem két dolgot:
    Korábba elég nagy problémát okozott, hogy a téli és sivatagi sémában nem lehetett vasútvonalat javítani. Ez gyakorlatilag lehetetlenné tette az amúgy igen hangulatos páncélvonatok használatát.
    Rájöttem, hogy ha a vágányok alá egy kocka szélességben "repülőtér mezőt" húzok, akkor az javíthatóvá válik mind a mozdonnyal, mind a javítóautóval.

    A másik, játéktechnikai fortély a benzineshordó gyalogosként történő szállítása a harckocsik tetején. Ezt a szerkesztő container overflow hibaként jelzi ha ujra betöltöm, viszont a játékban elindul és használható funkció.

    Mint a képen is jól látható, az így szallított üzemanyag rögtön kéznél van. Hozzáteszem, hogy a Tigris I. ordenáré módon le lett butítva az RCM 2.0-ben, de még a Sommer battles-ban is: csupán 100 benzint képes magával cipelni - ezzel a trükkel ez a probléma is némiképp enyhíthető.

    Márcsak annyi kellene, hogy a tankok az ágykhoz hasonlóan meg is tudják inni belöle a számukra oly nélkülözhetetlen üzemanyagot, és ne kellene óvodás módjára tankerekkel itatni őket. .:(

    És végül, de nem utolsó sorban az Odera 1944-45 pályámról néhány szót:

    1944 utolsó napjaiban az Ardenneki ellentámadás kifulladása után a németek már nem rendelkeztek semmilyen mozgó tartalékkal, amivel egy esetleges nagyobb offenzívát hárítani tudtak volna. Az Ardennekben elpazarolt 3 páncéloshadosztály hiánya leghamarabb a Keleti fronton mutatkozott meg.
    1945 februárjában a Kelet-Poroszországban a november óta védelmi pozíciókban álló I. Belorusz Front Zsukov marshall vezetésével, miután feltöltésre került nagyszabású támadást indított az Odera nyugati partján létesített hídfőiből.
    A cél nem más, mint Berlin városa volt, aminek menetből történő elfoglalását Sztálin március elejére (!) tűzte ki, hogy adu-ászként használhassa a Kelet-Európai rendezésben a Jaltai konferencián. Ekkor azonban még a Balkán-félszigettől kezdve Nyugat-Magyarországon át a Cseh Iparvidékig mindenütt jelentős erők voltak lekötve a Vörös hadsereg részéről, így egyetlen hadsereg nem tudott döntő áttörést elérni.
    Mint tudjuk, ez az offenzíva csupán előjátéka lett a híres berlini csatának, és a Harmadik Birodalom agóniája három hónappal meghosszabbodott; egyike a történelem elfeledett, ám mégis fontos ütközetienek.

    A pálya 256x256-os, kétszemélyes, német-orosz összetételű, közepén egy hatalmas várossal, vasúti rendezőpályaudvarral, Iparteleppel, folyami kikötővel. A térképen továbbá 3 repülőtér fekszik, ebből 2 "termel".
    Albert szerint bődületes az orosz túlerő, a németek védelmi előnyben vannak, támadóerejük pedig a terepviszonyok és a városi harc miatt nehezen tud érvényesülni.

    Jómagam mindkét oldalt kipróbáltam, oroszokkal másfél óra elég volt a győzelemhez, németekkel 3-4 óra kellett.
    Persze hozzá kell tegyem, hogy csak folyamtos őrléssel centiről-centire, házról-házra, sarokról-sarokra sikerült; és Albert szerint azonos "kvalitású" játékosoknál nem győzhet a német.

    A pálya egyébként letölthető a www.sudden-strike-maps.de honlapról, az RCM 2.0 menüpont alól.


    Minap irtam egy e-mail-t Schellének, de baszott válaszolni. Újabban a a Sudden Fórumon se mutatkozik.
    Legnagyobb sajnálatomra...
  • Salvaje
    #867
    Még valami: aki teheti mindenképpen vásárolja meg Földi Pál egyik utóbbiakban megjelent könyvét, "Az Elveszett Győzelem" címet viselő értekezést. A könyv az 1942-43 telén a Donyeci medencében lezajlott "Saturnus" hadművelettel foglalkozik, amely talán a Sztalingrádi csatánál is nagyobb horderejű, ám mégis elfeledett eseményt tár elénk.

    Ezen apropóból készül az új multipályám is, végtelen hómezőkkel, Peiper- féle SS tigrisekkel, Badanov új T-34-eseivel, légihidakkal stb.

    Az eddigi legnagyobb pályáim közé fog tartozni: 384x384-es méretével. Már 2 hónapja dolgozom rajta. Remélhetőleg két-három héten belül elkészülök vele...

    További ötleteim is vannak, de idő híján sajnos meg fognak rekedni ezen a szinten:

    A Dieppe-i kudarc 1942 (Sommer Battles)
    Tavaszi ébredés 1945 március(Sommer battles, 384x384)
    Debreceni tankcsata 1944 ősz(Sommer battles, 256x256)
    Budapest Ostroma 1944 ősz-tél(RCM 1.11, 384x384)
    Narvai csata 1943-44 tele(winter War, 256x256)
    Sztálingrádi katlan (RCM 1.11 384x384)
    Erdélyi harcok 1944 nyár-ősz (Sommer battles)

    Akinek van kedve üres térképeket csinálni és elküldeni nekem, roppant szívesen készítenék rá Multipályát...

    Üdv. Salvaje
  • Axon
    #868
    Csak dícsérni tudom a kitartásodat. Sajnos a multi pályáidat nem tudom kipróbálni, mivel nics kivel, azt pedig látom, hogy single pályákat nem készítesz.
    Ettől függetlenül ezt az utolsó multi pályádat - amit részletesen leírtál - meg fogom nézni kíváncsiságból, de játszani nem tudok rajta.
  • Salvaje
    #869
    Igazából azért készítek csak többjátékos pályákat, mivel olyan társaságban vagyok, ahol az efféle szórakozásnak több érve visszamenő, már-már teátrálisnak mondható hagyományai vannak. A másik dolog meg az, hogy jóval egyszerűbb elkészíteni őket, szinte néhány óra elegendő hozzá.

    Ha több időm lenne, felvenném a kontaktot néhány "Modkészítővel" hogy avassanak be lagalább az egységek megtervezésébe. MAgán a játékmeneten nem is változtatnék, mert minek.
    Talán a téli sémát egészíteném ki pár új tereptárggyal, gyárak, stb. meg a vonatokhoz készítenék újfajta vagonokat.

    Van é Laptopod? mert ha igen, akkor ha több napot töltök otthon, egyik délután felugranék Debrecenbe egy kisebb partira. Jönnek az ünnepek, meg minden, talán lesz szabadnapom is.
  • Axon
    #870
    Van laptopom. Majd esetleg megbeszéljük a találkozót, mindenesetre én is elég elfoglalt vagyok (munka-család-gyerek).
  • HunButyok
    #871
    Sziasztok! Tudtommal Schelle visszavonult. Legalábbi slegutolsó életjelében nekem azt mondta. Beleúnt a dolgokba. Most Arzok (egy francia csóka intézi a dolgokat, de nem hinném hogy ő mod-okat készítene).
    Úgyhogy szerintem Schelle eltűnt... :( Pedig jófej srác volt... kár érte...
    Multipálya mifelénk is készült: Montcornet-i ütközet... francia-német hepaj, Charles de gaulle-lal és Rommellel...
    Meg készül majd eg ykicsit első világháborús jellegű pála i smajd, valamint egy korai Barbarossa, a kedvenc kis Leningrád-szörnyeink közreműködésével... Egyelőre ennyi...
    ja meg vettem bakancsot... ja ez már nem ide tartozik... :D

    Amúgy ne aggódj Töki, Te is elvesztetted a bizalmamat... mondjuk akkor sem haragszom, viszont szüzike-homika Gabikára továbbra is áll a hajtóvadászat! :P Végül is három évig melletem volt, meg nagyon bírtam a búráját, de hát hatott rá a felbújtás... Hihi...
    Ervinnel sincsen ám semmi bajom, csak harmadszorra is viccelődött a magasságommal... éppen ezért berekesztettem vele a diplomáciát... :)
    Na bocsi az off-ért
  • HunButyok
    #872
    Axon, majd gyárt Sven single pályákat! Ő egy közös barátunk, aki kérte hogy vezessem be a single pála készítés rejtelmeibe. Bizonyára jó diák élesz és megörvendeztet például téged Axon pár izgi pályával!

    Hail to underground death metal propaganda!
  • HunButyok
    #873
    Ja majd elfelejtetem. A német páncélozott járművek (öösze stanklféle, ami csak létezett) összes műszaki adatát tartalmazó táblázatom után elkészült a magyarországon komoly hadtörténeti gyűjtésnek tekinthető japán és olasz 90 %-osan teljes jegyzék is. Az otóbbi két országnál a szállító j árművek, személykocsik is fel vannak sorolva, műszaki adatokkal és képekkel együtt. A tervezett könyvemhez készültek... de ha valakit érdekel, annak szívesen elküldöm mailben...
    A német jegyzék word formátumú, a japán meg az olasz az excell...
  • Salvaje
    #874
    Üdv.

    Meglehet. Tekintve azt a tényt, hogy rajtunk kívül már nem nagyon erőltette magát, hogy játszon a Real Combat MOd-dal. Arzokról nem sokat tudni, egyébként egy-egy Unit patch mindegyik verzióhoz helyrerakná a dolgokat, amit én meg is csinálnék, mármint ha tudnám, hogyan kell.
  • Axon
    #875
    Hát srácok rossz nézni ahogy marjátok egymást. Ismét kiüt a pártus honfivér.
    Félre rakni a sértődést és baráti jobbot nyújtani egymásnak, miközben lecsillapítjátok a büszkeségeteket és nem hányjátok egymás szemére a vélt- vagy valós hibákat. Ellenség még marad úgy is garmadával.
  • Axon
    #876
    Már az is csoda volt, hogy eddig kitartott Schelle modkészítői lendülete. Mégis csak egy 6 éves játékról van szó, amivel már alíg játszik valaki, bár ettől függetlenül nekem a mai napig ez az abszolult kedvencem a Blitzkrieg játékkal karöltve.
  • Axon
    #877
    Reméljük tényleg úgy lesz és kikerül még egy-két pálya a maradék fanatikusokhoz.
  • HunButyok
    #878
    Sziasztok! Én meg csak ezt az egy PC játlkot ismerem. Párat láttam még ezen kívül, de nem nagyon játszottam velük... (Call of Duty, Heros of M and M, Liero, Brothers in arms, Super mario stb)
  • HunButyok
    #879
    Én suddenben pl a 2-t szerettem nagyon, mert tök jó volt eg ypanzer Iv-essel elfoglalni harkovot és 4 T-34-essel berlint... 15 japán emberkével visszavertük az amcsi inváziót stb... :)
  • Axon
    #880
    Nekem a legnagyobb élményem az volt, amikor a sudden strike első részének megjelent a demoja. Agyam eldobtam messzire. Addig ilyet még sosem láttam, de pont olyan volt, amilyet elképzeltem.
    Akkor még nem voltak 2. vh-s rts-ek. A Panzer General sorozat létezett akkor még és a Close Combat. Ezekben már szerepelt a sokféle harci egység, de az egyik körökre osztott volt, a másik pedig felülnézetes. A sud1 volt az első ami izometrikus nézetű volt és valós idejű, emellett pedig megjelent a sokféle különböző egység. Na persze a moderek ezeket még jó sok egységgel egészítették ki, de ez már egy másik történet.
    A demo-t vagy hússzor végig toltam, olyan katarzist okozot. általában a demókat meg sem nézem, de ha bele is kukkantok néhányba, biztos, hogy nem viszem végig őket.
  • Axon
    #881
    Ha megnéznéd a Blitzkrieg első részét, akkor az bizony szerelem lenne első látásra :-)
    Olyan mint a sudden strike, csak itt már teljesen animáltak az egységek mozgásai, részletgazdagabban kidolgozottak, jóval erősebben érvényesül a 3D-s hatás. Van sok kiegészítője is, na meg készült hozzá számtalan mod.
    Azért hangsúlyoztam ki, hogy csak az első részét érdemes megnézni, mert nemrég jelent meg a 2. része és az borzalmas. Egy kis primitív arcade lövöldözős játékot csináltak belőle, hülyegyerekeknek. Cserébe csili-vili grafika és teljesen 3d-s, forgatható pályával, körbenézhető egységekkel, satöbbi.
  • wanteed
    #882
    Hellóóóóóó!

    Ezer meg ezer éve nem voltam itt!
    Axon! Emlékszel még rám? Szeva!
    Mi hír? Mostanában elkezdett hiányozni a game, és gondoltam játszanék egyet kettőt. Viszont nem tudom, miket kéne frissiteni, én RWM-ben nyomta, abból a 6.6 van meg. mms 1.06. van valami új dolog?
    Van kedved egy TS-es nagy péntek esti partihoz?
    Üdv: W.