2389
Sudden Strike mindörökké
  • Axon
    #481
  • Axon
    #482
    Egy kis tisztogatás

  • Axon
    #483
    Tigris és a terepszínű párduc éppen osztják az "észt" :-)

  • Axon
    #484
  • Axon
    #485
    "Megvédjük a magaslatot az életünk árán is!"

  • Axon
    #486
    Érkezik az utánpótlás

  • Axon
    #487
    Szép ez a Marder, na meg érdekes a jobbalsó sarokban lévő tüzérségi ágyú

  • Axon
    #488
    "Jenkik haza!" :-)

  • Axon
    #489
    Van utánpótlás szakadásig. Jól látszik, hogy multi pályáról van szó.

  • Axon
    #490
  • Axon
    #491
    Egy gyanutlan JagPanther az alsó sarokban

  • Axon
    #492
    ... és keményen harcolni kezd

  • Axon
    #493
    Na ezt az arzenált törje át valaki

  • Axon
    #494
  • Axon
    #495
    Szép jelenet, amit a repülő 2 rakétával kilövi a Panzer IV-es tankot

  • Axon
    #496
  • Axon
    #497
  • Axon
    #498
    Gyönyörű textúrájú repülőgépek. Ez szintén újdonság a modban

  • Axon
    #499
    Ezt a poént nem tudtam kihagyni így a végén:

  • Axon
    #500
    Úgy látom kicsit hosszú lett a képgalériám :-)
    Mindenesetre, érdemes lesz várni erre a remek modra.
  • Axon
    #501
    Egy csemege a pacific War Mod-ból

  • Axon
    #502
    Végre találtam infot a hamarosan megjelenő Gulf War-ról.
    Megjelenés szeptember 9, azaz már csak kettőt kell aludni. megrendelhető 27 euróért.
    info itt:
    http://www.amazon.co.uk/exec/obidos/ASIN/B0007CGXG6/qid=1126104910/sr=1-1/ref=sr_1_8_1/202-1027420-4798215

    Sajnos még borító sincs.
  • Nowotny
    #503
    Nem a tűzfal a probléma az ki van kapcsolva. A Medal of Honorban tudok szerverhez csatlakozni, persze olyanhoz amelyik nem igényel eredeti játékot. No mind1, akkor marad az egyszemélyes küldetés...
    Kéne keresni magyar klánt, akik ezt a Suddent(2, RW) nyomják...
  • PrasCo
    #504
    Kérném a kedves fórumozókat, hogy lehetőség szerint a nem fejlesztői képekhez írják oda a forrást, legalább ennyi. Köszönet.

    HWG
  • PrasCo
    #505
    +P :)
  • Axon
    #506
    Öööööö, nos nem szoktam keményfejű lenni, de most nagyon annak érzem magam és legszívesebben egy amolyan szőkenős "Most miiivaaan???"-t szívesen elengednék :-)
    Szóval mit is írjunk ezután a képek alá és melyek azok a nem fejlesztői képek?
  • Axon
    #507
    Remek új hír!
    Megjelent a kedvenc modom legújabb verziója a Longrange 5 (LRM5).
    Minden van benne mi szem-szájnak ingere.
    Hatalmas lőtávok, meseszép festésű tankok, fojamatosan ágyúzó tüzérség.
    Ez is természetesen a Resource War-hoz készült.
    Használatához kell a legújabb multi mod switcher is.
    Letölthető a weblapjáról:
    www.leonardslair.com
  • Axon
    #508
    Jöjjön néhány kép:



    Téli ütközet
  • Axon
    #509
    Lerombolt épület szépen elkészített tűzefektel

  • Axon
    #510
    Gyünyörű festésű hummelek (ilyet még nem is láttam).
    Na meg ha jól látom, akkor egy önjáró légvédelmi ágyú.

  • Axon
    #511
    Mostpedig a hummelek jól odaszólnak az ellennek:

  • Axon
    #512
  • Axon
    #513
  • Axon
    #514
    Képek alapján is kötelező darab minden fan-nak :-)
  • Creutzfeldt
    #515
    http://www.wargamer.hu/
    Szóba került, hogy fejlesztői kép vagy nem...
    Az RWM 6.6 és LRM 5 screenshotokat én készítettem játék közben és jelen pillanatban szerves részét képezik a Hungarian Wargamer Portal-nak. Amennyiben a fórumban valaki beszúrja őket tegyen meg már annyit, hogy közli a forrást.
    Köszönöm.

    és egy kis kiegészítés: "fojamatosan ágyúzó tüzérség." egy "ly"-al jobb lenne...

    Creutzfeldt- Wargamer Team
  • Axon
    #516
    A kötekedésért felesleges ide írogatnod.
    Egyébként pedig az alább felsoroltak free modok és az abból készült képek is "free" kategóriába tartoznak, így még véletlenül sem fogok megjelölést tenni honnan származnak. Ha jól megfigyelted egyetlen képnél sem írtam oda, hogy én készítettem őket.
  • Creutzfeldt
    #517
    Az elvről van szó! De úgylátom fingod sincs róla, mit jelent. Azt meg főleg szánalmasnak tartom, hogy képek alapján kommenteket írsz egy olyan csatáról, amiben nem vettél részt(RWM 6.6).
  • WinG
    #518
    Nos, el kell, hogy keserítselek, de a wargameren lévő képanyagok NEM tartoznak a "free" kategóriába, ugyanis fel van tüntetve, hogy azok a képek a Hungarian Wargamer Portal tulajdonát képezik. A HWP-nek nem csak domain-je van, hanem szerzői jogai is (sajnos ehhez nem értek, de jogász barátunk "elintézte"), így a továbbiakban javaslom az önfeledt kikopizgatások mellőzését (mivel már többször is megtetted), vagy kérésünknek eleget téve jelöld a forrást.

    köszi,
    wing
    HWP-team
  • Axon
    #519
    Ó, azért van még szemem és látom mi van a képen ezért nem túl megeröltető egy-egy kommentet hozzáfűzni.
    Egyébként számomra meg az szánalmas, aki kötekedni jár egy sudden strike fórumba, akkor amikor már majdnem teljesen kihaltak azok akik játszanak ezzel a remek játékkal, de így van a maradék csak had ölje egymást, szép régi pártus szokás...
  • Axon
    #520
    Tudod mit! Jelents fel ;-)
    Régóta követem már a wargamer portált, még abból az időből amikor szimplán a sudden strike-al foglalkoztak. Nem szabad többet feltételezni arról mint ami. Max 10-20 ember látogatja az oldalt semmi több, még ha most elérte az 5000 látogatót akkor is.
    El kell, hogy szomorítsalak, de még anno mikor gondban volt az oldal látogatottsága, akkor megigértem a készítőknek, hogy azokba az internetszobákba ahová karbantartani járok, beteszem az oldalt nyitóoldalnak, hogy ezzel is segítsem az oldal életben maradását. Na most akkor gondolhatod, hogy egy forgalmas emagyarország ponton, hányszor is indítják el a böngészőt (és így letöltve a nyitóoldalt) és hány gépen is teszik ezt. Én is örültem az 5 ezres számnak, de attól ez még mindig az a max 10-20 ember érdeklődése.

    Mint említettem továbbra sem fogok semmilyen megjelölést tenni egyetlen kép alá sem mivel ritkán írok a topicba mivel ritkán történik valami érdemleges. Először is ez egy fórum, ahol nagy néha benéz egy-egy emberke és a képek láttán hátha kedvet kap, ebből kifolyólag roppant szánalmas lenne, ha még hivatalos forrásmegjelölés is lenne a képek alatt. Másodszor bunkón kértétek. Harmadszor pedig szarok a szerzői jogaitokra és nagyon szeretném látni, mikor tudod bebizonyítani egy jpg file-ról, hogy a te tulajdonod, az állítólagos fantom jogászotoktól pedig majdnem befostam, na természetesen a röhögéstől. Utoljára az óvodában volt divat a többieket rémíszgetni a nemlétező karatés bátyóval.
    Harmadszor pedig roppant szánalmas amikor az a néhány sudden strike rajongó, aki maradt még ebben az országban egymással vitatkozik...

    Ha nem tetszik zárassátok be a topicot. Sírni nem fogok utána, legfeljebb azt a néhány srácot sajnálom, aki néha-néha benézett ide, hogy lássa nincs egyedül.
    Aztán visszamehettek a kis szemétdombotokra és nagyhangon kukorékolhattok mennyire is fasza nektek a saját képeitek között, amit csak ti nézegettek.