2389
Sudden Strike mindörökké
  • Axon
    #441
    Stuka pottyant egy bombát az őt lövő légvédelmi ágyúkra.

  • Axon
    #442
    Érdemes megfigyelni a repülőgép szárnya mellett jobbra a beásott tankot.
    Eddig ilyet csak a Cold War Conflictban láttam.
    Javítsatok ki ha tévednék.
  • Axon
    #443
    Egy gigantikus robbanás:

  • Axon
    #444
    Az eddigi tényállás szerinti utolsó hivatalosan megjelenő sudden strike motort használó játék a Gulf War lesz, aminek demo-ja már régóta letölthető és az abban szereplő egyetlen pálya már ki lett vesézve alaposan képekkel is ebben a fórumban.
    Nos az Amazon információi szerint augusztus 26-án jelenik meg és már előrendelhető.
    Ez igen-igen jó hír és már csak 15-öt kell aludni :-)
    Ami viszont nem tul jó hír, hogy nálunk valószínűleg nem lehet majd kapni, pont úgy mint a Cold War Conflic-ot sem. Így marad a warez verzió, ha egyáltalán lesz.
  • Thirstybeer
    #445
    Basszus Hidden Stroke 2-ben(2.0.1) map editorban a tereprendezésnél előjön nékem egy olyan gond,hogy automatic generationban egyszerűen nem jelenik meg a "Cliff type" menü,illetve teljesen üres.Ez a jelenség csak nálam jött elő?Van esetleg már bármiféle Hidden Stroke 2 korszerűsítés(mod,patch...)?
  • Axon
    #446
    Pályát utoljára jó három éve szerkesztettem. Nem igazán tudok segíteni. Patch pedig az általad említetten kívül még nem jelent meg. Olyan sokáig készítették a programot, hogy bőven volt idejük kijavítani minden hibát, így nem is biztos, hogy lesz már hozzá. Egyedül az segíthet, ha közvetlenül a készítőknek jelzed a problémát. Az meg persze nem túl egyszerű.
  • Thirstybeer
    #447
    Önmagamnak,meg másoknak akik hasonló kérdéssel aludtak-ébredtek:van e Hidden Stroke 2 mod?-szóval találtam egy oldalt,ami azt leszámítva,hogy kellemetlenül francia nyelvezetű,tartalmaz pár hasznos dolgot(pl HS2 mod).Íme hát:http://www.jeux-strategie.com/sudden/article.asp?numero_article=857

    Axon,map editort megnéznéd nekem?Tényleg érdekel,hogy csak nálam nem működik e ez a dolog,amit fentebb említettem.Kösz.Üdv mindenkinek!
  • grebber
    #448
    Létezik a gamehez magyarosítás?
    Mennyi helyet foglalnak az angol nyelvi fájlok?
    Csak mert a haveromnak sikerült a szlovák verziót megszerezni és igy igencsak nem érti.
  • Axon
    #449
    Nincs mázlim. Fent van az itteni munkahelyi gépen, de nincs itt az eredeti cd. Rátettem a neten fellelhető crack-et. Így már maga a program elindul, de a mapeditor nem, az továbbra is keresi az eredeti cd-t. Majd megpróbálom otthon megnézni.
  • Axon
    #450
    Magyarosítás nincs, de angol verzió az van. Azzal jobban boldogultok.
  • Nowotny
    #451
    Hellósztok.

    Arra szeretnék megkérni valakit, hogy akinek megvan ez a játék, meg tudná-e velem osztani dc++ vagy msn letöltés céljából. Nagyon örülnék neki, ha valaki segítene nekem. Dc++ megvan másnak, de eddig senkitől nem sikerült letöltenem.
  • Axon
    #452
    Próbálkozz a torrent-el. Több helyen is láttam.
    A munkahelyi tűzfal miatt DC-t nem tudok használni.
  • perko
    #453
    Segítséget szeretnék klérni, mert elakadtam a Hidden Stroke II USA Campaign második pályán.
    Elfoglaltam mind a három kikötőt (Sciacca,Marsala,Palermo,) elpusztítottam minden gaz ellenséget és nem jövök rá mit kell csinálni hogy befejeződjön a küldetés.
    Próbáltam elhagyni a pályát a partraszálló járművel úgy, hogy Eisenhower is benne volt, próbáltam szárazföldön is elhagyni a pályát, de semmi. Cheat-et nem találok sehol, kérem valaki segítsen.
  • dani92
    #454
    ezzel a kóddal meg tudod nyerni a kűldiket *koenigstiger*
  • Axon
    #455
    Az USA Campaign-t éppen csak elindítottam, de valahogy a szövik hadserege nem túl szimpatikus nekem. Én főleg a német és az orosz hadsereg egységeit szoktam terelgetni, azokat is főleg az európai hadszintereken.
  • perko
    #456
    Kösz a segítséget. Nem tudtam, hogy a Sudden Strike 2 cheat-jei jók a Hidden Stroke II-höz.
    Sajnos a problémám nem oldódott meg, mert amit ajánlottál az a God mode. A pályát végignyomtam cheat nélkül, egy db ellenség sincs már,nincs ki ellen harcolni.
    Az a trükk kellene amivel befejezödik a küldetést és adja a következőt.
    Próbáltam a *blitzkrieg*-et,ami az Instant victory. Ezzel az a probléma, hogy beadja a Victory-t, de nem a következő küldetést indítja, hanem kilép a Capaign-ből is.
    Nem tudom a harmadik pályát elkezdeni.
    No mindegy, legfelejebb nem nyomom a jenkiket.
  • dani92
    #457
    ja bocs .Különben nem szoktáll pályákat leszedni a Sudden Strike sorozathoz?, rengeteg küldi van fennt ezen a lapon www.sudden-strike-maps.de.
  • Axon
    #458
    Egy kis érdekesség:



    Hidden Stroke 2 japán verziójának doboza.
  • Axon
    #459
    Egy kis hírecske a készülő RWM 6.6 moddal kapcsolatban.
    A RWM 6.6 fejlesztése új stádiumba lépett. Immár RWM 6.6b2 névvel jelölik a bétaverziót.(az előző 6.6b1 volt.)
  • perko
    #460
    Szedtem már le de nem nagyon van időm mind megcsinálni.
    Ezt az USA pályát is csak azért forszíroztam, mert végigmentem és nem tudtam befejezni.
    Na de csak megtaláltam a megoldást
    Leírom, hátha érdekel valakit.
    SCIACCA-ban be kell menni Eisenhower-el a kéttornyú kikötői épületbe.
    Ekkor jön egy rádióüzenet, hogy a megérkező partraszálló hajóval menjen egy megbeszélésre. A hajót időben kell elérni.
    Eisenhower elhajókázik, jön Montgomery egy erősítő csapattal.Ezután el kell foglalni MARSALA-t és PALERMO-t. Ha ez megvan akkor Montgomery-vel el kell menni a PALERMO-i kikötőben található világítótoronyhoz és akkor jön a "VICTORY". Ráment egy pár órám
    Ja, az utasításokban nemigen adták meg, hogy mit kellene csinálni.
  • Thirstybeer
    #461
    Hé tudja valaki mire jó a HS2-ős Bergepanther, és hasonló kategóriás járművek hogyan használhatók?Tudomásom szerint ezek páncélosmentő járgányok,vontatási funkciókat láttak el a maguk idejáben,azonban a játékban e téren használhatatlannak bizonyultak(legalábis énnálam),magyarán nem igazán funkcionálnak e téren.
  • Axon
    #462
    Kampányban találkoztál velük vagy single pályán? Ha kampány, akkor hanyadik pálya?
  • Thirstybeer
    #463
    Van single -ben egy pálya,amin elvileg minden unit megtalálható,ott a bal felső sarokban a németek közt megtalálod.
  • Axon
    #464
    Abbam igazad van, hogy a Bergepanther egy harckocsi mentő egység volt. Hatalmas darujával fel tudta emelni a roncsokat és el tudta szállítani. Itt viszont simán csak egy géppuskája van, ami nem lenne gond, de ezen kívül nem csinál semmit. A mellette levő járművek viszont mind javító egységek. Ezért is érthetetlen, hogy erről az egységről miért maradt le a javító funkció.
    Én hibára gyanakszom. Több száz egység adatait kellett beállítaniuk a készítőknek és itt hibáztak. Mivel pedig egy igen ritka egységről van szó, így fel sem tünik nekik. Nem hiszem, hogy sok pályán előfordulna ez az egység.
  • Thirstybeer
    #465
    Szóval hibára gyanakszol.Amúgy a szöviknél az USA és a SZU is rendelkezik hasonló járművekkel,melyek szintén "csak" mozgó géppuskadobozok.Visszatérve a hibákra,felfigyeltem egy jelenségre: tüzérség alkalmazásakor néha a hatás előbb következik be,mint maga a becsapódás.Annak ellenére,hogy a Hidden Stroke tényleg szép és jól sikerült játék,lehetett volna még egy kicsit csiszolgatni rajta.Gulf Warról vannak friss infók?Neten nem találtam szinte semmit sem róla.
  • Nowotny
    #466
    Axon, kössz a torretes tipped de már mind1, megvettem eredetiben 1990ft. :D Nem tudom mit szenvedtem itt, nem került sokba. Szokott valaki multiplayerben játszani a S.S.R.W.al? Ha szokott valaki vagy még nem játszott, kipróbálhatnánk. :)
    Ennél a játéknál működik amúgy, ha én csinálok egy HOST Gamet akkor tudnak hozzám csatlakozni? Vagy valamilyen külön szerver szügséges?
  • Axon
    #467
    Sajnos én nem szoktam multizni. Régebben még az első résszel nyomtunk 1-2 menetet az öcsémmel a munkahelyi hálón és kész. Interneten keresztül még sosem multiztam.
  • Axon
    #468
    Egyébként simán megéri az árát. Tényleg nem drága és remek kis játék. Én a teljes sudden strike sorozatot (ss1, ss forever, ss 2, hidden stroke 1, hidden stroke 2, ss rw) megvettem eredetiben, pedig nem sok játékot szoktam megvenni, de ezeket feltétlenül ott szeretem tudni a polcomon. Sajnos a Cold War Conflict-ot sehol nem tudtam megvenni eredetiben, mivel nálunk nem árulták, így az csak warez verzióban van meg.
  • Nowotny
    #469
    Ja. Jó ha megvan.
    Nos: Interneten nem működik legalábis nekem nem. Úgy csináltam föltelepítettem itthon, indításkor nem kéri a cd-t, és levittem haverhoz. Csináltam itthon egy HOST GAME-et, és megadtam havernak az IP-t, de sajnos nem látja a JOIN-nál. :(
    Lehet neki is meg kéne vennie? kitudja...
    De már próbáltuk nem eredeti verziós Medal of Honort, hogy csinálok HOST-ot, annál sem működött, lehet ezeknek szervert kell bérelni.... :(((
  • Axon
    #470
    Biztos nem kell szervert bérelni. Valószínűleg a tűzfal beállításokkal lesz a gond. Kapcsoljátok ki mindkét gépen a windows beépített tűzfalát vagy ha van fent más tűzfal akkor azt is. Ha így megy, akkor vissza lehet kapcsolni a tűzfalat csak engedni kell a sudden strike-nak a kommunikációt a tűzfal beállításaiban.
  • Axon
    #471
    Keményen készülget az RWM 6.6 mod. Úgy néz ki, hogy szeptemberben végig tesztelik, aztán kiadják. Elképesztő új hangok és harckocsi festések.
    Ősszeszedtem róla egy kis képcsokrot.
  • Axon
    #472


    A nagy méretű képhez a részletesség miatt ragaszkodtam. Kisebbre konvertálva nagyon romlik a minőség.
  • Axon
    #473
    Csak sikerült elrontanom.
    Na mégegyszer:

  • Axon
    #474
  • Axon
    #475
    Éppen párducok készülnek rendet teremteni
  • Axon
    #476
  • Axon
    #477
  • Axon
    #478
  • Axon
    #479
    Elképesztő a háborús atmoszféra a képeken

  • Axon
    #480