406
Írd ide azokat a reklámokat amik jók ,vagy tetszenek neked!
  • Bandee1987
    #1
    Vámház körút 9 is the best :)
  • traXion
    #2
    Az új Thalia reklám, amikor a csávó az irodában origamizik, és megijed attól, hogy jön egy fax. :) Kifelé jön a kamera, ajtón ez áll: Renault Thalia Reklamációs Iroda

    :D
  • Eye-scream
    #3
    UFO-s Népszabadság reklám :D
  • Factor_007
    #4
    Az az autó reklám (nem tudom az autó márkáját) amikor egy fekete kocsi randalírozik a városban, és a kis fehér kocsik nem győznek elbújni előle. :) Sztem nagyon állat főleg a vége
  • Garfield
    #5
    Iinformáció ... pééénztár.
  • I.C.ram
    #6
    Pezsós reklámok jóak nagyon.
  • I.C.ram
    #7
    Annak nem rég kijött az újabb változata. :)

    Nem értem, hogy az a Klapka olyan kurva gazdag ember, hogy csak na, és nincs pénze egy szaros reklámra?
  • I.C.ram
    #8
    Az a Peugeot reklám :)
  • Shodan
    #9
    Peugeot 607 Feline a kedvenc reklámom :))
  • Kori
    #10
    az nagyon jó

    kedvencem a TELE 2 reklám a görkorcsolyással főleg ahogy a faszi röhög a végén
  • Adi
    #11
    Az tényleg kurva jó!
  • Adi
    #12
    Mondjuk éjfél utáni reklámok a legjobbak.. mikor nézzem a filmet.. és kiírja az rtl klub, hogy reklám akkor én nyomok egy gombot és bejön az, hogy privat gold!:D Ritka jóó az a reklám!!:D:D
  • Dichter
    #13
    Legjobbak: Peugot 206, amikor az indiai csóka átalakította a régi szakadt szarját 206-ossá, az nagyon lol. Nekem bejött a Mountain Dew, amikor bringás üldözi a gepárdot, ráugrik, és: rossz cicus.
  • Roll
    #14
    Mi tetszik nektek a reklámokba?
    Az hogy a filmeket 5 felé szedik?
    Tényleg baromi jó!!!!!!!
  • Dynamic
    #15
    Az új Sztella Ártoá, amiben a papa utolsó kívánsága...
  • Noodlee
    #16
    Kis hazánkban is be kéne vezetni a reklám csenelt, és a műsoridődől meg kivenni a sok sz@rt. Aki reklámot szeretne nézni, az csak átkapcsol oszt kész!
  • Taranov
    #17
    Kizs puta vagy, mert akkor nem lennének tv adók, max. egy közszolgálati, nem érné meg a tévé adóknak. Ez max. úgy működne, ha havidíja lenne minden tévécsatornának.
  • Voltan
    #18
    Az tényleg nagyon jó.
  • Taranov
    #19
    Az nagyon ott van a szeren :D
  • Taranov
    #20
    Ez a figyelemfelkeltő, ezt mindenki megjegyzi és felből fújja!
  • Taranov
    #21
    *fejből
  • Taranov
    #22
    Van szerintem sok vicces.
    Nekem a kedvencem a Népszabadság - darabolós gyilkosos :)
  • repro
    #23
    észrevettem, h kellen film közben reklámok, mert akkor ki tudok menni hugyozni, enni, stb.
  • Noodlee
    #24
    Külföldiában működik!
  • Taranov
    #25
    Csak akkor nem értem miért éri meg a tévéadónak filmeket vennie.
  • Taranov
    #26
    Valszeg a kábeltv-ből befolyó összegek miatt.
  • Balu san
    #27
    Külföldön más a helyzet. Ott sokkal kevesebb reklámot nyomnak, ezáltal rövidebbek a spotok is - ellenben rendkívül drágák. Amíg itt 30 másodperc átlag 1-3 Mft, ott ennek tízszerese, húszszorosa...

    A közeljövőben nálunk is konszolidálódni fog a helyzet...
  • Noodlee
    #28
    Canadában pölö van olyan, hogy: Country Channel!!
    A nap 24 órájában kántri zenét nyomnak :))
  • Balu san
    #29
    Magam is szemtanúja voltam...
    A Country Channel hirdet is. Pl. mikor ott voltam, egyszerre futott Jim Reeves, valamint Elvis Presley életmű-kollekciója. Meglehetősen nagy zenei kiadók reklámozták...

    Egyébként a fő bevételi forrása -minden valószínűség szerint -, valóban nem a reklámokból ered.
  • WiNters
    #30
    nekem az rtlklubnak a reklámja tetszik :)
    ahogy a pacák mondja hogy "megmentős,partraszállós stb.." :)
    azt nem lehet valahonnan letöltni? :D
  • Taranov
    #31
    Az tényleg nagyon jó :D
    Tankos romantikus, mutánsos :D
  • WiNters
    #32
    szuperhősös :D
  • frodó néni
    #33
    tankos,romantikus!
    Tankos,romantikus!
    Tankos,romantikus!![/szin!
  • frodó néni
    #34
    nekem az egyik kendvenc reklámom az az amikor a kemény motoros elmegy a csajához és megtudja hogy terhes és elmegy és vesz egy pözsót!

    LOL!!!!
  • Lacc
    #35
    Zimbes-zombis!
  • Lacc
    #36
    Klónozós inváziós
    [megdobálják gumicsirkével] :DDDD
  • m4n0
    #37
    hehe, az rtlklubos reklám érdekes a maga nemében, mert míg a csatorna a sz*rabbnál sz*arabb c-n felüli kategóriás moslékokat ad esténként, mégis egy ilyen remekbeszabott reklámmal féligmeddig el tudják adni...

    szintén e kategóriába tartozik egy egyébként jó reklám.
    kijön a csávó az irodából, és ott áll egy ütöttkopott törött zúzott járgány. lehajol a lökhárítóhoz, és lehúzza a kocsiról a ponyvát, amire mindez festve volt, és alatta ott csillog villog egy KIA. pfff.. kia franc vesz olyat? de a reklám ettől még ötletes!
  • Cvd
    #38
    Speciel van egy KIA Pregio furgon a családban, eddigi 150ezer futott km-e alatt olyan problémákat produkált ami egy rendes autóval kétszer ennyi alatt se nagyon fordul elő.
  • repro
    #39
    egen, de személyautókba szvsz nemjó.
    A haszongépjármű-parkjuk viszont tényleg fasza.
  • mikike
    #40
    ő laura kolt...

    boááá