31696













  • cyrus #1
    #1 lálll !!!
  • Hentes Bill #2
    nem semmi, amit ezek művelnek :) 44 meccs óta veretlenek :) valyon meddig tart a sorozatuk? :) nyitottam egy topicot erről a klubról (is), sztem megérdemli :) nem vagyok Arsenal drukker, de elismerem, hogy nagyon jó focit játszanak :)
  • Hentes Bill #3
    Angulo három évre az Arsenalé
    NSO, 2004-08-30 09:59



    Hároméves szerződést írt alá az angol bajnok Arsenal együttesével a valenciai Miguel Ángel Angulo. A spanyol klub ötmillió eurót kap játékosáért.
  • DONGUBA
    #4
    Es ő milyen poszton jaccik?
  • R9
    #5
    támadó féleség,talán támadó középpályás.
    AMúgy más:Ez az a klub amit legjobban gyűlölök,nemtom miért.Nem az Inter-Arsenal 1:5 miatt....talán Henry nagyképűsége miatt.
  • Hentes Bill #6
    Henry szvsz a jelenlegi 3 legjobb csatár 1ike (Ronaldo, Henry, Van Nistelrooy)
  • Hentes Bill #7
    no comment :D
  • R9
    #8
    igen,elismerem hogy nagyon jó focista,de amikor gólt lő és hápog meg játsza azt az alien fejét akkor olyan ideges leszek...áááá.Idegesíti az ellenfelet,nagy sunyi :-)
  • R9
    #9
    és hol van Adriano? :-) jövőre már ő lesz az első 3-ban nistelrooy helyett.
  • Hentes Bill #10
  • Hentes Bill #11
    Adriano majd a 2006-os Vb után lesz igazi sztárcsatár. Ronaldinho-Adriano-Ronaldo, jó kis team lesz
  • gercse
    #12
    hát nem tom,nem rossz csapat ANGLIÁBAN !legalábbis eddig nem sokat mutattak fel a Bl-ben
  • ricsi1
    #13
    és gera?
  • grebber
    #14
    ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ el sem hiszem van ilyen topik kedvenc csapatom.
    Már régóta szurkolok nekik kedvenc kapusom sajna abbahagyta David Seaman.
    Eggyet sajnálok hogy Jeffers-t elengedték nagyon tehetséges fiatal játékos Charton-ba huzott 2 gólt.
  • grebber
    #15
    Homepage.

    Örülök hogy megvették a fiatal mindössze 17 éves (04 May 1987, Spain) Francesc Fabregas-t.És már gólt is szerzett a Blackburn ellen.

    Megérdemelnék végre a BL serleget.Csak sajna idén sem lesz ővék.A csoport-ból kijutnak az tuti.(PSV,Rosenborg,Panathinaikos)
  • grebber
    #16
    Beillesztem ide az eddigi győzelmeket ebben az idényben a bajnokságból.





  • Hentes Bill #17
    Angliába rengeteget beszélnek róla, elképesztő tehetség, 17 éves még csak, de nagyon jól játszik korához képest
  • Hentes Bill #18
    nem kevést gólt szereznek :)))
  • grebber
    #19
    jaja csak sokat is kapnak egyetlen gyenge pont a csapatban a kapus Lehman.
  • Hentes Bill #20
    kár, hogy nem igazolták le Frey-t, nagyon jó kapus, fiatal is, ráadásul francia :)
  • grebber
    #21
    Most vettek egy kapust 27 éves de még nem láttam védeni.
  • Hentes Bill #22
    én sem. Celtából igazolták, ott is csere volt
  • R9
    #23
    állítolag egy időben (most nyáron) Toldot is megakarták venni.Lehmannak csak az önbizalma nagy(én vagyok a legjobb német kpaus lol)egy sz*r kapus!
  • Garcia
    #24
    Hentes Bill kész a banner!

  • Hentes Bill #25
    köszi szépen, jó lesz :)
  • grebber
    #26
    És igen ez is megvan:



    Eddigi gólszerzők:

    T.Henry: 4
    D.Bergkamp: 3
    R.Pires: 3
    Reyes: 5
    Ljungberg: 2
    Fabregas: 1
  • Hentes Bill #27
    kíváncsi vagyok meddig tart ez a hatalmas sorozat
  • grebber
    #28
    Odadták az öngólt Ljungberg-nek akkor ő már 3 gólos.
  • grebber
    #29
    Remélem a BL-ben lezuzzák a PSV-t utánna meg a Bolton-t.
    A Bolton-tól kicsit tartok mert mostanában jól játszanak,de remélem meglesz a győzelem.
  • Hentes Bill #30
    1-0 a PSV ellen. (Vieira)
  • [Jakuza]
    #31
    Hat arra en is kivancsi vagyok, mert a Wanderers hihetetlenul jol nyomja most. Igaz az Arsenal szerencsejere most jatszik eppen ellenuk hazai palyan, mikor megy a Boltonnak es nem kell idegenben kuszkodniuk egy jo formaban jatszo csapat ellen.
  • [Jakuza]
    #32
    Amugy hihetetlen szarul jatszik az Arsenal.
    Viszont vegre lecsereltek a regi randa mezuket, vegre nem olyan a mez ha beleizzadnak a jatekosok, mintha mellbe vizeltek volna oket.
  • grebber
    #33
    Nem a mez teszi a játékost.
  • grebber
    #34
    A Bolton ellen az X-el is megelégednék de a győzelemnek is tudnék örülni :)
    És akkor a sorozat folytatodik.
  • R9
    #35
    ugyis nyertek...(sajnos)
  • Hentes Bill #36
    1-0
  • Hentes Bill #37
    2-2. jó kis meccs volt. Lehmann meg nagyon gyenge, ő a leggyengébb láncszem :P
  • grebber
    #38
    Én mondtam hogy nehéz lesz.De továbbra is veretlenek vagyunk.Remélem x-el vagy kikap a Chelsea.(ugysem fog)

  • grebber
    #39
    46 meccses veretlenség eddig de most jön pár jó meccs remélem az Arsenal javára.
  • grebber
    #40
    Holnapután egy nehéz meccs követkeik a Manchester City otthonában.Remélem nyernek az ágyúsok,de az x sem rossz csak kapjon ki a Cselzí.