59
Pannon GSM
  • Matthewpamer
    #1
    Helosztok!Előfizetős vagyok,és szeretném megtudni a puk 2 ill. a pin 2 kódomat.Hogy tudhatom meg?(anélkül hogy bemennék a pannonba)
  • Pyx #2
    Rajt van a papíron amit adtak hozzá.
  • Botond #3
    és ezzel meg is oldódott \o/
  • Matthewpamer
    #4
    nincs rajta.csak a pin meg a puk.de a 2 egyiksen sincs rajta.
  • Matthewpamer
    #5
    mármint a pin2 meg a puk2
  • Botond #6
    pedig rajta kell lennie
  • Pyx #7
    Átérzem a problémádat... esetleg nézd meg mégegyszer, menj be, hívd fel őket ha ennyire fontos... szvsz nem annyira.
  • Mike at home
    #8
    pin2 puk2 nincs rajta
    szak nem hulye a srac

    a pannonline-t tudom ajanlani, telszam alapjan reggelsz, es ott megtalalod
  • Mike at home
    #9
    Pyx, Botond, melyikotoknek van pannonos teloja?
  • Pyx #10
    Nekem nincs, de más szolgáltatók általában oda szokták adni...
  • cSuwwi
    #11
    Én pannonos vagyok, illetve már csak voltam, és vettem egy pár pannonos telcsit/kártyát, de egyiken sem volt rajta a pin2/puk2. A tmobil és a voda kiadja, a pannon valamiért nem :(

    Nekem is kellett a pin2, elmentem a pannon honlapjára, megadtam a telcsiszámom, és a honlap megadta a pin2 kódomat :)
  • cyrus #12
    PANNONNLINE a honlapon vagy felhívod az ügyfélszolgálatot...
  • cyrus #13
    pontosan
  • Met
    #14
    Ügyfélszolgálatot kell felhívni és asszem sms-ben küldik el.
  • cSuwwi
    #15
    Ha már úgyis netezel, nem egyszerűbb elnézni a pannon oldalára, és 1 perc alatt megkapni, mint telefonálgatni, ami ráadásul még pénzbe is kerül.
  • steweee
    #16
    azok ismerete mire jó? én sosem használtam. tudtommal csak arra kell, hogy ha vmiért zárolja a kártyák mert 3X eltéveszted a pint, akkor is vissza használatba lehessen helyezni. mire jó még?
  • Matthewpamer
    #17
    pl. ha beakarod állítani hogyha telefonálsz,kiírja hogy mennyi pénzbe került,oda kell a pin 2 meg még pár funkcióhoz.
  • Matthewpamer
    #18
    és a pannon onlineba hol lehet lekérni?amiko ilyen zöld háttér van?ott a szolgáltatásoknál?
  • cSuwwi
    #19
    a pin kóddal indítod a telefont, és pár fontosabb dologhoz kell, ami telefonfüggő.
    ha 3x elrontod a pin kódot, akkor a puk kóddal lehet feloldani, majd másik pint beállítani
    ha 10x elrontod a puk kódot is, akkor elvileg kuka, de elvileg a szolgáltató még tud vele valamit csinálni, ha más nem, hát ad egy újat :)

    a pin2/puk2 is hasonló elven működik mint a pin, csak pl. hívásdíj számlálót lehet vele aktiválni, költségkijelzést, stb.
  • Matthewpamer
    #20
    nemtalálom hogy hol lehet lekérni.valaki tudna segíteni?
  • Met
    #21
    Az ingyen van amikor én lekértem akkor még nem volt netes lehetőség, asszem:)
  • Mike at home
    #22
    valahol az adatoknal

    nezd vegig, nincs olyan sok menupont
  • Random_
    #23
    Esetleg a müben elmész valami logikus részbe.
    Pl.: kártya és tarifacsomag információk ott a következőket sorolja fel
    A kártya titkosításának mértéke: Nyilvános szám
    A kártya állapota: Aktív
    A kártyán tárolható telefonszámok: 160
    A tárolható SMS-ek száma: 10 db
    PIN2 kód: ****
    PUK2 kód: ********
  • Matthewpamer
    #24
    hát ilyet nem látok hogy kártya és tarifacsomag informáciok.ez a menüben melyik résznél van?
  • Munch
    #25
    1746-ra küldd el, hogy "PIN"!
  • Alien
    #26
    PannOnline
  • R9
    #27
    nem jó.nincs ilyen szolgáltatása.na most a pannon olnline tudom hol van,de ott hol???
  • Taranov
    #28
    Nem lehetsz ilyen kizs puta, hogy nem szúrja ki a szemedet.
  • Taranov
    #29
    Reménytelen eset.
  • akyyy
    #30
    je, ezt kipróbálom
  • steweee
    #31
    ezek a szolgáltatások nem csak előfizuhoz vannak? nekem csak kártyás simjeim voltak eddig, bár abból már sok és minden szolgáltatónál legalább egy. most is van 3 mindháromnál 1.
  • R9
    #32
    nem.
  • akyyy
    #33
    he, itt ingyen a pénzemet is megmondják. meg itt "fizettem" elő MMMS-re meg GPRS-mre általánydíjra.
  • akyyy
    #34
    help plz!itt azt írja, hogy a Mobile Data 50 az most ugyanannyiba kerül mint a Mobile Data 3 !!!
    vagyis 1990 Ft helyett csak 490 Ft vesz le? h aigen én előfizetnék rá, de nem nagyon vagyok még tisztában ezzel, szal valaki plz
  • akyyy
    #35
    na mivan?
  • akyyy
    #36
    nem tudja senki ? vagy ennyire nincsennek pannonosok?:C
  • gaben71
    #37
    Uraim!
    A Pannon navigátor szolgáltatása milyen rendszerű térképeket használ?
    (aeromap, destinator, stb)???
    Meg lehet ezeket találni vagy szerezni valhogy?
  • akyyy
    #38
    kuvaanyát a pannonak

    nem telóhiba, másnál is előfordult... de érekődök hogy még kinél van az hogy:

    bárkit hívtokk haljátok őket, de ők nem halanak...
  • CzGobe
    #39
    Nem tudja valaki, hogy mi számít Emeltdíjas szolgáltatásnak és MobilVásárlásnak a Pannon szerint? Ugyanis küldött 1 SMSt, hogy 10.000 Ft-ot költhetek el ilyen szolgáltatásokra. Előfizetéses Djuice-om van.
    Bármilyen emeltdíjas SMS annak minősül?
  • KnightRider
    #40
    Hali!


    Elnézést a láma kérdésért, de... a konkurrens T-Online-t használóknál, ha beírják, hogy *102#, kiírja, mennyi az egyenlegünk. Pannonos telónál van hasonló kód?