430

Dortmund Fan club
  • gercse
    #1
    Ide várom a hozzászólásokat a csapatról?Mi a véleményetek,mi lesz idén?
  • JackDaniels #2
    Nem rossz csapaat, csak csúnya a mezük.
  • gercse
    #3

    Nincs ezzel semmi baj
  • gercse
    #4
    A hét végén,vagyis ma a Wolfsburggal játszik a csapat,elvileg jobbak vagyunk náluk,de sosem lehet tudni.
    Hajrá!
  • OPM
    #5
    már vártam ezt a topicot... :)

    sztem nem kellett volna elküldeni Sammert, nem rajta múlott az előzö szezonbeli csúfos szereplés
  • gercse
    #6
    szerintem sem,a sok sérült,nem volt meg az összhang de nem sammer miatt,dehát ez van.idén örülnék ha már a 3.helyet megcsípnénk
  • EOX
    #7
    Végre egy normális topik:)
    Szerintem a Wolfsburgot simán hozzuk, én is legalább 3. helyet várok a bajnokságban
  • OPM
    #8
    Fring a játékmester elment (nem is tudom hova... :D

    kiket igazoltak? mert én nem hallottam sekiről se, hogy a bvb-be ment volna?
  • OPM
    #9
    lemaradt egy S a neve végéről :)
  • EOX
    #10
    Kringe(Köln), Oliseh(Bochum), és két újonc, Rammel és Akgün
  • OPM
    #11
    jah tényle Oliseh-t tudtam
    de nem várok tőle nagy csodát...

    az előző szezonban akik sérültek voltak, mind felépültek?
  • EOX
    #12
    Hát remélem, de ezt nem tudom biztosan.
    Egyébként Amoroso hova ment, nem tudod?
  • Hentes Bill #13
    flávio concecaio sincs már dortmundban, asszem a galatában van már, ha jól láttam múltkor a sport1en
  • Bandee1987
    #14
    Anno kaptam egy német haveromtól egy borussiás pólót, mert ő annak a csapatnak nagy drukkere...
  • OPM
    #15
    Everthon hihetetlenül nagy góét rúgott...
  • EOX
    #16
    jaja, de sajnos nem volt elég...
  • Hentes Bill #17
    milyet lőtt?
  • OPM
    #18
    kb 18 méterről a 16-os jobb sarkához közel eleresztett egyet a jobb fölsőbe... :)
  • Hentes Bill #19
    köszi. na majd az összefoglalóban meglesem :)
  • gercse
    #20
    3-2 re nyertünk,végre :)
  • forestjr79
    #21
    Frissítsünk már egy kicsit srácok! Sajnos az idén a kiesés ellen harcolunk, de várom az embereket, fogjunk össze a bajban és buzdítsuk a csapatot!
  • OPM
    #22
    azt hallottátok hogy a Bayern anyagilag támogatni fogja a BVB-t?
  • DONGUBA
    #23
    nem
    es hogy?
  • gercse
    #24
    én is kiváncsi lenné rá holnap játszik a dorti wolfsburg ellen remélem most már feláll a csapat
  • forestjr79
    #25
    persze, a zsíros fukar bajorok még a saját anyjuknak se adnának egy centet se
  • OPM
    #26

    no comment...
  • OPM
    #27


    az ilyenekre qrva ideges tudok lenni!! nem hogy örülnél neki (márha tényleg igazi bvb szurkoló vagy)
    HA CSAK ILYEN FANOK LENNÉNEK, MÁR RÉG CSŐDBE MENT VOLNA A KLUB!!
    ennyi. na csá...
  • forestjr79
    #28
    ne mondjad már, hogy tényleg támogatja a bayern a bvb-t! nem nagyon tudom elhinni, de ha igaz, akkor kíváncsi vagyok a részletekre. nem kell egyből megsértődni, mert eléggé fikázás gyanús a hozzászólásod...
  • OPM
    #29
    Bayern helfen Dortmund



    Auf dem Platz ging es in den letzten Jahren zwischen dem FC Bayern und Borussia Dortmund fast immer hoch her. Doch abseits des grünen Rasens verstehen sich beide Klubs prächtig. Das zeigt die Unterstützung, die der FC Bayern dem mit rund 98 Millionen Euro verschuldeten Bundesliga-Rivalen jetzt zukommen lassen will. „Wir haben bereits in den 80er Jahren geholfen, als sie in Schwierigkeiten waren. Das kann ich mir nun wieder vorstellen“, sagte Karl-Heinz Rummenigge. Am Dienstag trafen sich beide Klubs in Düsseldorf zu einem ersten Gedankenaustausch. „Die Gespräche haben in einer sehr positiven Atmosphäre stattgefunden“, sagte BVB-Manager Meier, „es wäre fahrlässig, wenn man sich dieses Hilfsangebot nicht angehört hätte. Andernfalls wäre uns falscher Stolz vorgeworfen worden.“ Worüber Rummenigge und Uli Hoeneß mit Meier und BVB-Präsident Reinhard Rauball im Detail gesprochen haben, ist nicht bekannt.

    mi az hogy fikázás gyanús a hozzászólásom?? már ne haragudj, de foggalmad sincs a dolgokról és ilyen faxságokat irogatsz... hja és azér remélem tudsz németül! :)
  • forestjr79
    #30
    rossz beidegződés, ugyanis édesapám bayern szurkoló, én pedig borussia fan vagyok, gondolhatod mi megy mostanában. ugrok mindenre. tudok németül, köszi a cikket! ja, és bocsi a #25-ért!
  • forestjr79
    #31
    félidőben 0-0 wolfsburgban. itt lehet hallgatni: http://borussia-dortmund.lycos.de/?%9FZ%1B%E7%F4%9D#
  • forestjr79
    #32
    góóól! 1-0 ide! több és nagyobb helyzetei vannak a wolfsburgnak, de szerencsére jobb a helyzetkihasználásunk.
  • forestjr79
    #33
    smolarek amúgy a gólszerző, első gólja
  • forestjr79
    #34
    góóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóólll
  • forestjr79
    #35
    hihetetlen, 2-0:-))))))
  • forestjr79
    #36
    koller
  • forestjr79
    #37
    1-2, nagyon nehéz lesz az utolsó 10 perc:-(
  • forestjr79
    #38
    vége, elindultunk felfelé:-)!
  • gercse
    #39
    remélem hogy igazad lesz
  • sammy
    #40
    Hajrá BVB!!!