61525
  • Alexease
    #1
    Talan/allitolag nyar vegen, osszel megjelenik, igy akit erdekel a dolog, erdemes belemelegedni:)))
  • Alexease
    #2
    Aki nem ismerne: A ISI (SC GT, F1 sorozat, F1 Challenge, Nascar Thunder) uj autos jateka, szimulatora. Az engine az uj, tovabb fejlesztett motor, amit a GTR is hasznalni fog (elvileg, mert lehet hogy az ISI ujabbat hasznal majd;DDD)
    Az eddigi infok szerint, ez is egy "vegyes" auto szimulator" lesz, tobb vezetheto kategoriaval.

    Tob info az alabbi cimeken:
    - Sok-sok friss josag;)
    - Hivatalos weboldal
    - A fejleszto weboldala (ISI)
    - Screenshot-ok
  • Alexease
    #3
    Es itt van ket exkuziv kepecske, amit a HSW szerzett be a jatekrol: HSW Screenshots
  • Toya
    #4
    Ja, ja van nálunk is kép :))))
    Milyen érdekes ezek a srácok amerikából ide küldik a képeket, míg a magyar fejlesztők első sorban amerikába.
    Ezt is fellehetne venni a hungaricumok közé.
  • Tom3 #5
    gépigénye milyen lesz?
  • Alexease
    #6
    Ahogy elneztem a kepeket, valszeg nem fogja birni (mar ezt sem) a gepem:) Meg igy hirtelen az autokrol ugy lattam, mint ha lisznesz problemak lennenek, vagyis kitalalt, hasonlito, kamu autok vannak benne:))) Bar engem az izgat a legkevesbe, csak jol menjen;)) )Bar az ISI engine nem tartozik a "kedvenceim" koze:D)
  • Alexease
    #7
    Meg nincs hivatalos info rola. De ha a GTR-hez hasonlitjuk (a demo alapjan) akkor kicsit razos, mert nalam a GTR kicsit szaggat, vagy legalabb is "allitgatni kell" hogy jol menjen (EGY autoval - 2000+, 512DDR, GfTi420064Mb)
  • Pyx #8
    jól néz ki, htx
  • 3P
    #9
    Hát nemtudom!
    Engem nem fogtak meg a képek. Lehet hogy "élőben" szebb lesz, s ez az elmosódottság csak a JPG hibája, de így eléggé középszerű.
    Azért minden bizodalmam a játéké, hiszen az autós gamék esetében a látvány nem az elsődleges szempont...
  • Toya
    #10
    Ebben egy verzióval fejlettebb motor lesz mint amit a GTR is használ ha jól tudom.
  • Alexease
    #11
    En is igy gondoltam:)) Egyreszt uzleti fogas, masreszt logikus:)) Bar, nem mindegy ki hogy hasznalja ki a lehetosegeket:)
  • balint08
    #12
    mikor jelenik meg?
  • Alexease
    #13
  • Alexease
    #14
  • Alexease
    #15
    Ezeket nem igy akartam, de igy sem rossz. Sorry;)
  • Amse
    #16
    Olyankis nyomingerek a kocsik.De attól még jó.Az Lfs-re hasonlít.
  • Alexease
    #17
    Ezt mar hivatalosan is mondtak, vagyis olyan LFS-es:)) Valszeg azert, mert nincs nagy kiadojuk, igy semilyen liszensz sincs, vagy se palya, se auto, se reklamtabla sem semmi:))
  • 12346
    #18
    már megint ilyen körpályás race cucc:( annyi van már ilyenekből.
  • dashed_
    #19
    erdekes
  • dashed_
    #20
    jobol viszont annal kevesebb
  • Alexease
    #21
    Miert, milyet szeretnel?:)
  • SE0418
    #22
    Nekem is egyből az ugrott be, hogy ez egy "LFS klón" lesz. Mivel az LFS fejlesztése szépen halad és teljesen meg vagyok vele elégedve, ezért engem nem hoz lázba rFACTOR. Egyelen pozitívuma lehet a "moddolhatóság" mint azt már az EA F1 sorozatban megszokhattuk...
  • 12346
    #23
    igazából nem tom. de vmi sztrít autósnak jobban örülnék, normál, hétköznapi pályákon városon kívül, forgalommal. vmi nfs4 féle, csak némileg a korhoz igazítva:)
    anno sokat nyomtam úgyis, hogy csak egyedül autózgattam erre-arra a pályákon, mert hangulatosak voltak. újabban nincs olyan autós gém, ami megfogna.
  • Toya
    #24
    Hát az RFactor név alapján itt tuti nem várhatsz városi autókázást. Amúgy az a kategória sem tünt el, hiszen ott van a Street Legal két része ahol bár meglehetősen alacsony szinvonalon, de autókázhatsz a városokban és versenyezhetsz is ha úgy van kedved.
    Vagy esetleg nézd meg a 18WOS sorozatot, ahol szintén lehetőséged van autókázni a szabályok betartásával is akár - igaz ott kamionokkal.

    Azért tisztázzuk le a fanyalgók kedvéért, hogy az autóversenyeket nem forgalmas városokban vagy éjszaka sötét sikátorokban rendezik általában, hanem zárt pályákon ahol általában körbe-körbe mennek az autók :)
    Nem is igazán értem mit kell fanyalogni, amikor az autóversenyek általában így zajlanak az életben is :)
  • 12346
    #25
    ezeket mind vágom, de kösz:)
    jó, tom, hogy így zajlanak lájvban is. mind1, CRC-vel biztos sokat fogok gémelni:P
    nah nem offolok tovább.
  • Toya
    #26
    Nyugtával dicsérd a napot.
    Nem tudom én eddig még csak a GS oldalain olvastam áradozást a programról, amit én meglehetősen komoly kétségekkel kezelek általában és ennek oka, hogy hasonlóan fantasztikus jelzőkkel illették a két Street Legal programot is...
    Az meg, hogy újabban a GTR-hez hasonlítják, ami egy mint tudjuk egy igazi vérbeli autóverseny program lesz hivatalos licenszekkel meglehetősen vicces :)))
  • Alexease
    #27
    Hat azert a CRC-t a GTR-hez hasonlitani, tenyleg vicces:)))

    Bar a GTR is "szeles" kozonsegnek jon ki, Arcade es Sim lehetosegekkel, de elsosorban, vagy nagy reszt a szimeseket celoztak meg, a tobbi lehetoseg csak a bevetel miatt van benne.

    A CRC mindenfelekeppen nagykozonsegnek keszul, egyertelmuen a bevetelek miatt, mert "micro" ceg az elozohoz kepest:)) De annyi elonye meg van, hogy hiaba lesz (esetleg) lazabb a
    jatekmenet, legalabb a fizika/tores miegymas biztos hogy toppon lesz:)

    Engem ami jobban izgat, a gepigeny:)) Bar hogyan is optimalizaltak, fizikalisan nem hinnem hogy gyorsabb lehet mint a SLR, mivel kerult bele jonehany special efekt:)) Es mivel az SLR is elegge szaggatos, igy valszeg fake:((( De azert remenykedem:PPPP
  • PuMy
    #28
    10 új kép
  • Toya
    #29
    Hivatalos weboldal sok információval és néhány windows háttérképpel
  • Amse
    #30
    Éjszaka, belsőnézet RULEZ!
  • Alexease
    #31
    Ha meg valaki nem olvasta volna: az elso riport sok erdekes infoval: http://www.hsw.hu/jatekhirek.shtml
  • Alexease
    #32
    [IMG][/IMG]
  • Nyiri
    #33
    Elegge LFS majmolo.
  • karikusz
    #34
    Friss hírek, a játékról holnap a
    www.autosjatekok.hu -n


  • grebber
    #35
    Nem lesz szar ez sem ahogy elnézem.
  • Amse
    #36
    UP!
    Új rFactor a www.hsw.hu -ról






  • Amse
    #37
    Joe Campana nyilatkozott a legújabb ISI GMOTOR v2.0-rõl, amely a címben szereplõ játék frissen grafikus motorja lesz. Íme egy rövid részlet az interjúból:

    Mit tudnál elmondani nekünk az rFactorban szereplõ gMotor2 grafikus motorról?
    A gMotor2 a DX9-es motorunk, teljesen új és az rFactorban fog bemutatkozni. Hozzávetõlegesen egy év megállás nélküli kódírás eredménye. A videokártyák széles skáláját támogatja, a fixen funkcionáló DX7-tõl a shadereket támogató Dx8/Dx9 GPU-kig. Some of the gM2 features you'll see in rFactor sok dinamikus árnyék, aktív fények a megfelelõ nappali és éjszakai versenyzéshez, dinamikus pályaszéli fényekkel és valós fényszórókkal.

    A teljes interjú itt olvasható.

    forrás:Hsw

    Ha valaki jól tud angolul és elolvassa a cikket az röviden leírhatná a tartalmát.
  • grebber
    #38
    Kiadhatnának valami demót!!
  • JuanG
    #39
    jesszusom!!! ronda autók szvsz...miért nem ismerik az arányosságot???

    ...a belső nézet viszont nagyon jó!!! És a fizika is remélem rendben lesz!
  • Alexease
    #40
    Ez a hatranya ha egy autosjatekhoz nulla liszensz van es/vagy a modellezok nem tudjak kreativan megoldani a problemat:)) Amugy nem olyan rosszak, csak kicsit meg mosolyogtato ha az ember jobban megnezi oket, es itt-ott hasonlitanak valamelyik letezo autora:))
    De szerintem az autoformak - legalabb is a nagyreszuk - nincsenek levedve, vagyis lehet sokkal hasonlobat csinalni, es csak a nevuk lenne teljesen kamu.

    Az Insane-ben, SLR-ben is teljesen "korrekt" modellek voltak, csak nagy erdekes nevekkel, melyek neha meg utaltak is az eredeti tipusra valahogy:)) Bar, ki tudja, hogy manapsag mibe kotnek mar bele:))