81
  • Lacc
    #1
    Azért kicsit abszurd, hogy mindenféle humanitárius szervezet a HADSEREGNÉL keres olyan eszközöket, amik esetleg "maradandó egészségkárosodást" okozhatnak. lol

    De azt nem hittem volna hogy egy ilyen energiasugár bénulást okozhat. Az idegpályákra hat akkor ezek szerint?
  • Huvarg
    #2
    persze hogy bénulást okoz miután átégette a gerincvelődet

    sehol sem irták hogy a csirke valaha is ujra mozogni fog
  • Xboxman
    #3
    Az ellen nem véd!
  • Taptarap
    #4
    :)
  • Herkulles
    #5
    ,,a csirkék a kotyogás kellős közepén megdermednek, a sugár által keltett elektromos töltés következtében"

    nagy duma kotyogás.... esetleg szarás közben?
  • Nethyrrea
    #6
    állatvédők ruley :DD
  • Xantia
    #7
    Új terrorista fegyverek... Már fel sem kell szállni a repzire, levegőből a felhőkarcoló felé lehet irányítani. Ajvé
  • [HUN]PAStheLoD
    #8
    koty koty .. zzzz :D
  • NEXUS6
    #9
    Jópofa ez a hámvira szerelt óriás mikrohullámú sütő.

    Nagy kár, hogy gyakorlatilag hatástalan, ha az a fránya, mindenhállyal megkent terrorista betekeri magát alufóliával
  • Dinosaur
    #10
    Végülis gondoljatok bele hogy van ennek pozitív oldala is, mégpedig hogy helyben és frissen készül a tojásrántotta
  • HUmanEmber41st
    #11
    Hát, az alufólia nem igazán véd, mert hamarabb felmelegszik, mint az emberi test....
  • davos80
    #12
    Anyjuk picsáját, bántják szegény csirkéket.
  • The Garrett
    #13
    de nincs benne víz :D szal nincs mit felmelegíteni :P

    + visszaveri a mikorhullámokat.
  • Praetor
    #14
    Nemtom, de engem nem nagyon tudott felvillanyozni. Ezek olyan fegyvert akarnak kifejleszteni, amivel az elégedetlen tömegeket lehet távol tartani, és megfélemlíteni.

    Ezekkel az eszközökkel szépen lehet majd tüntető tömegeket szétzavarni + a vélemény-nyilvánítási jogot csorbítani.

    Mondjuk eddig is volt Kossuth téri sortűz meg jobb esetben tűzoltókocsi, de engem nem tölt el nagyfokú optimizmussal ez az új fegyver.

    Egy diktatórikus manipulativ rendszernek kiváló eszköze lehet.
  • NEXUS6
    #15
    Na most télleg, egy szimpla tömegoszlatáshoz miért nem elég egy szimpla vízágyú? Miért kell az ember tökeiből keménytojást csinálni?

    Ez is annyival humánusabb, mint az akasztás helyett a villanyszék, én valszeg az előbbit választanám.
  • NEXUS6
    #16
    Az alufoliát le kell szépen földelni és akkor nincsen gond!
  • davos80
    #17
    Így van.
  • comet
    #18
    Remek. Egyáltalán minek fejlesztenek fegyvereket?
    Sokkal normálisabb területre is elkölthetnék a hadikiadásokat...
  • Tetsuo
    #19
    Így van, Sztálinok és Bushok mindig lesznek..
  • Mage
    #20
    Még mindig jobb, mintha irányítatlan energia-fegyverek jönnének.
  • degenerator
    #21
    a tudomány nem ér semmit a nép haragjával szemben..
  • DBM
    #22
    hát igen, kissé hülyén fejezte ki magát. Még valami: Olyan aranyos az SG hogy a html forráskódját is elküldi. Nektek nem? :D
  • DBM
    #23
    Pontosan! miértt nem magukon próbálják ki(pl: Szentgyörgyi Albert)... Ez mondjuk kissé türhető hülyesége amerikának. de végül is, mindegy hogy tesznek el láb alól, az eredmény(majdem) ugyanaz.
  • DBM
    #24
    Itt van az okos közelkeleti barátaink fegyverkezési módja: szarból bombát, alufóliából páncél...
  • DBM
    #25
    No, igen, ez a másik... de soha nem lehet tudni,mikor támadja meg a földet egy idegen civilizáció!
  • DBM
    #26
    90 évek óta... szép dolgai vannak az USA-nak ugye? azt pl tudta valaki, hogy a 70 évek óta UFO alakú repcsiket csinálnak, nemrég olyan műholdat, amivel befolyásolják a gondolkodását az embernek, vagy akár megöli, lebénítja az elektromos szerkezeteket...most itt van ez. Hol marad a plazmaágyú, az ionágyú? Hát ez elképesztő. a tudomány gyorsabban fejlődik, mint gondolnánk. még gyorsabban mint ezelőttt, ésd még jobban mint gondolnánk!
  • DBM
    #27
    Ugyanekkor az oroszok nem szólnak egy szót sem. (gyanús)
  • Rosco
    #28
    Mi szóljanak? Így is visszhangzik a Kreml a röhögésüktől :-)
  • Rosco
    #29
    Egyébként igen, a sok hülye farmer meg rögtön fényképezett, videózott aztán ahelyett, hogy a NASA-t hívta volna (vagy a Pentagont :-), beszaladt egy TV társasághoz...
  • Huvarg
    #30
    Valszeg az oroszok sem tétlenkednek, csak nem verik nagydobra, és nincs felesleges pénzük a propagandára. A haditechnikának működnie kell nem pedig reklémozni azt.
  • Rockk
    #31
    A mikrohulamsuto tehnologia is meg a hideg haborubol syarmazi, minden nagy felfedezes haboru idobe tortenik, es most hogy a haboruk mar mindennaposak, es minden nap fojnak, a foldkorul, igy nem is meglepo hogy ugy tunik hogy a tehnologia oriasi ugrasokat tesz meg, es ha koztudotta val egy tehnologia, akkor az mar reg meg van. Peldaul az amerikai Stealth tehnologia mar a 60-as evekben letezet, es mukodokepes volt.
    En szerintem aki ojasmiket mond mint peldaul az amerikaiak butak, meg nem tudnak semmit, en szerintem nagyn ignoransok, es irigyek. A legtobb uj tehnologiat az amerikaiak fedesztek fell, ez teny. Ha csak a hibakat nezuk, csak a hibakat lasuk, es persze nem tenni valamit, az is egz cselekedet.
    "If you want peace, prepare for war" - Shang Tz. XVI syazad
  • Rockk
    #32
    Nem ertem mi ez a nagy panikolas..Ugy sem lesz anzi penzuk a legtobb alamoknak hogy meg vegyek.. ki a fa pazarolna arra csomo penszt hogy kis buzi grean peace, hippie tuntetoket szet oszlason. Jojon visza a GUMIBOT.!! :D
  • Yetike
    #33
    Talán még mindig emberségesebb, mint egykét indokínai országban, ahol megtörtént, hogy volt egy tüntetés, a kormány kivezényelte a hadsereget, 3 sortűz a tömegbe, 100 halott a legegyszerűbb utcai mangóárust is beleértve, de a tüntetés feloszlott, és ezután pár évig senkinek nincs kedve tüntetni.

    Az amerikaiak meg elmehetnek a francba, inkább gondolkozzanak el azon, miért kerülnek olyan helyzetbe, hogy a világ valamennyi országában 100 ezres tüntetések vonuljanak fel a világuralmi politikája ellen. Kb az az eset, amikor

    Tag 1 : Lelőttem a szomszédomat, mert anyázott.
    Tag 2 : És miért anyázott ?
    Tag 1 : Ja, mert kővel dobáltam.
  • cryon
    #34
    Rockk, a helyesírásod büntet!
    Még jobban, mint az irányított energiafegyverek.
  • Sadist
    #35
    Csakhogy a háború után kivándorolt tudósok fedeztek fel mindent Mondj már egy amerikai találmányt, amit VALÓDI amerikai ember talált fel és nem egy bevándorolt tudós
  • nezorf
    #36
    Miért nem rögtön embereken próbálják ki ezt a "lézerfegyvert"? Mondjuk a sok börtöntölteléken például...
  • Sadist
    #37
    Mert az nem sérti az emberi jogokat hogy elítélteket kínozzanak vagy vakítsanak meg lézerrel? Nagyon "humánus" mondhatom.
  • kukacos
    #39
    Sadist ugyan mondj már egy "valódi" amerikait, aki nem vándorolt be... bár igaz ami igaz, indián tudósból kevés van :D
  • Sadist
    #40
    Ott a pont :)
  • Sadist
    #41
    Én amúgy olyanokra gondoltam, akik Amerikában születtek, ott tanultak és ott találtak fel valamit. Mert az tény, hogy a háború után nagyon sok európai tudós ment Amerikába.