446
Star Ocean
  • Sephi
    #1
    Na orommel jelentem hogy a jatek Augustus 31-re kesz lesz es ez lesz az elso 2 DVD-es komoly RPG. Engem mar csak attol is kiraz a hideg hogy 2 DVD lesz... el tudgyatok kepzelni milyen jatek lesz ez ?:)

    Az elozo reszt ami meg anno Ps1-en letezett , 1999-ben vettem meg es jaj mennyiot jaccotam vele. Sajnos soha sem tudtam vegig vinni azt a reszt mert kozben eladtam a Ps-emet :(
  • Sephi
    #2






  • Sephi
    #3
    Jo igy a kepek alapjan nem nez ki tul jol de en mar megtanultam hogy soha sem ugy itelek el egy jatekot hogy a a kepekalapjan. Ez lesz az uj Square-Enix project es remelem nem baszak el totalisan mint ahogy mostanaban szokasuk ezt mulveni a jatekokkal.
  • barret
    #4
    Ezt is csak kipróbálni fogod,mint a többit!:)) Láttam belőle néhány videot,szépek!
  • Neme.
    #5
    Nah, ez a game is igen előkelő helyet foglal el a legjobban várt játékaim között. Japániában már egy éve kint van... Szerencsére jön EU-ba is, de valahogy jobban vonz az NTSC verzió. Akárhogy is lesz, kelllll! :)
  • Kou
    #6
    Az első rész 96ban jelent meg Snesre persze csak japánban. Rom formájában létezik és jála a Dejap lelekes csapatának van egy gyakorlatilag 100%os fordítás rá, igen az SO2 az valóban psx-es, ajánlom lenyomását ha máson nem emulátoron, vagy ha a ps2-d modolva van ( és sok írásod alapján mondom ezt ) akkor érdemes neki futni azon. Ja és anime formájában is létezik ami a 2 cselekményét vezeti végig.
  • Sephi
    #7
    Lesz valami koze a harmadik resznek az elso kettohoz?
  • Kou
    #8
    nem tudom sajnos de vérom nagyon
  • Sephi
    #9
    Igaz reg volt es mar sajna nem emlekszem mindere de aszem egy lany es egyfiu volt benne. A fival kezdtem es valami erdoben keltem fel majd egy faluba ertem :)

    Tudom hogy volt egy nagyon eros Sephiroth fele szereplo ebben a jatekban is... D-vel volt a neve talan?
  • Devla
    #10
    Miert nem veszed elo es jatszol vele PS2n? Az is viszi a PSX jatekokat.
  • Devla
    #11
    Hu, a HPkbol itelve lesz egy aprobb tapolas azon a 2 DVDn :)
  • fanatifo
    #12
    huuuuu de várommmmmmm végre kész a gépem chippelése azonnal beszerezendő anyag lesz!!!!:)))
  • Yuber 7
    #13
    Csatlakozom mindenkihez, én is nagy érdeklődéssel figyelem ezt a game-t.
    Kapcsolat nem hiszem, hogy sok lesz az előző részekkel, mivel jópár 100 év eltellik a 2 óta.

    Amúgy az első részzel nem játszottam, de a 2. nagyon bejött, tetszettek a csaták, kihívóak voltak. És szép játék volt a maga idejében.
    Igaz nem volt valami hosszú, de a sok mellékküldetés megduplázta az alap játékidőt.

    Remélem a 3.ban is lesz Private Action. ;)
  • Seth
    #14
    "mivel jópár 100 év eltellik a 2 óta"
    már az első rész is az időutazásról szólt, úgyhogy ez nem lehet probléma :)
  • NormalisEmber
    #15
    az hogy 2 dvd-s ,sajnos meg nem jelent semit.a xenosaga2 is 2 dvd-n terpeszkedik es megis eleg rovid/kb.25-30ora alatt vegigjatszhato/.az viszont ertekelendo hogy rogton a directors cut verziot hozzak at.
  • NormalisEmber
    #16
    akit egyebkent erdekel ,az anime sorozatot az usteam-rol /usteam.uw.hu/ leszedheti/
  • Sephi
    #17
    Marmint a Star Ocean-nt?
  • Yuber 7
    #18
    Seth: Hát lehet lesznek utalások, de idáig ismerős nevekkel nem találkoztam.

    Anime: Nem volt rossz, néha kitoldotta a 2. történetét, csak kár, hogy a 2 felét tartalmazza.
    Jah és vmelyik rész irdatlan rossz minőségű volt... usteamről szedtem. :(
  • Sephi
    #19
    Nos hat en a kovetkeo gamakat varom mar turelmetlenul.

    1.Tales Of Sypmhonia ( aki jaccotam aszonta nagyon eltalatak)
    2. Star Ocean
    3. FFXII

    Nem feltetlenul ebben a sorrendben!
  • Sephi
    #20
    Na hamarosan ki fog jonni.

    Ezt a jatekot tuti letoltom... nem fogok en varni honapokat hogy megkapjam.
  • Gábor
    #21
    Haditerv a köv: aki látja a megjelenést bármilyen oldalon, az itt sikítson! De jó hangosan ám!
  • Sephi
    #22
    Hadde kollega! Ha' nekunk hamar meglesz :)))
  • Gábor
    #23
    Ha ugyanarra gondolunk, akkor nagyon valószínű :D
  • fanatifo
    #24
    nah majd ha meglátom azonna szólok!!És huzzuk lefele!!Szerintem napok kérdése és a suprnovan fennlesz!!4Énis várom már
  • Sephi
    #25
    Mijaza Supernova?
  • fanatifo
    #26
    az egy olyan oldal ahonnan ingyen lehet letölteni ps2-s játékokat remgeteg van de van pc-s filmek zene rengeteg minden!onnan töltök le ps2 játékokat pl ttvan a xenosaga 2 is igaz mégcsak japánul oda tuti felkerül a progi!egy fájlmegosztó progi kell hozzá én a bit tornádót használom evvel lehet letölteni a cuccokat igaz nem a leggyorsabb de lejön idővel beállítás kérdése az egész
  • fanatifo
    #27
    jah és nem supernova hanem suprnova
  • Devla
    #28
    En onnan szedtem a XS2 japan valtozatot, de az istennek sem akar elindulni. Mas kerdes hogy a tobbi 15 jatek mukodott rendesen.
  • Devla
    #29
    Es suprnova.org, meg veletlenul se .com vagy .net.
  • fanatifo
    #30
    beállítás kérdése az egész rengeteg fórumot olvastam el ezzel kapcsolatban hogy hogy kell jó sebességgel letölteni és azóta nekem ha nemis szágild de jó segességgel jön le:))))
  • fanatifo
    #31
    neked mennyi a max amivel jön le?
  • Devla
    #32
    Marmint a PS2n nem akar a jatek elindulni, nem a letoltes :D

    Altalaban torrentenkent 10-20Kbyte/sec, de ha sokat szedek egyszerre akkor lehet 50-80K is osszesen.
  • fanatifo
    #33
    bit tornádóval szeded le?
  • Devla
    #34
    Azureus.
  • fanatifo
    #35
    én azt a programot nemtudom kezelni!
  • fanatifo
    #36
    ghyorsabb mint a bit tornado?
  • fanatifo
    #37
    gyorsabb mint a bit tornado?
  • Devla
    #38
    Ez nem a klienstol fugg, hanem a seedek/peerek szamatol es a nettol.
  • fanatifo
    #39
    nekem chellom van és miostanában eléggé jól jön le bit tornadoval
  • Sephi
    #40
    En nem tudom ti hogy vagytok vele de nekem inkabb megeri a havi 2000 Ft FTP-re es ott mar megjelenes utan par oraval fent van a cucc es konstans jon 50k-val.