466
Magyarok Londonban :D

  • Grenzjager
    #1
    Udv!
  • Grenzjager
    #2
    remelem van rajtam kivul mas sg-zo is Londonban. Foleg tippek erdekelnenek hogy hol van egy jo magyar hely....
    mert magyar etterem van ugyan a neve : GAY HUSZAR...., meg a CamdenTown-ban a BARtok kavezo....de mind halal gyenge...:(
    esetleg honlapok ertekes infokkal....(kiveve: www.londonimagyarok.com)
  • Glpetyus
    #3
    "GAY HUSZAR"

    Sűrün jársz??
  • FtranX
    #4
    Mit csinálsz Londonban? Ott dolgozol?

    Elvileg ma este kapom meg SMS-ben, hogy felvettek-e a főiskolára vagy nem. Ha nem, akkor nagy valószínűséggel megyek én is valami munkát keresni. Egy ismerősöm jelenleg is ott dolgozik.

    Szerinted mekkora eséllyel lehet munkát találni és milyet?
  • Grenzjager
    #5
    nem eppen....
    s a rohej hogy lengyelek csinaljak....ej ha lesz penzem megnyitom a GAY POLAK es a Fucking Poland Pub-ot
  • FtranX
    #6
    :DDDD
  • Glpetyus
    #7
    :DDD
  • Grenzjager
    #8
    Jah dolgoztam,most mneg eppen melot keresek
    Szeptember elott folosleges kijonni, mert nehez munkat talalni, rengeteg a lengyel meg a spanyol, kb 3-4millioan vannak iden nyaron itt csak melo vegett. De szorolapozi lehet 3.50£/h -ert. igaz a ezt az orabert a belvarosban kapod ->1-es zona, ami a legdragabb.
  • FtranX
    #9
    Hát én úgy gondoltam, hogy majd nyár végén mennék, mert előtte mindneképpen össze kéne keresni egy kis alaptőkét az elinduláshoz.

    Sok magyar van kint?
  • Grenzjager
    #10
    diakok, aki befizetnek 280.000forintot, azert hogy 8 heten at minden 7koznao resztvegyenek angolorakon (amiket spanyolok,olaszok tartanak...) utana visszamennek a szallasra 50 magyar koze. a 280.000 csak a tanfolyam +szallas, +etel-ital.
    Szerintem szeptembertol kevesebb lesz a magyar. Foleg Eszak-Nyugat Londonban elnek (6-os zona), meg Manor House(Torok negyed mellett)
    HA szeptben jossz az kiraly mert addigra a studentek hazahuznak s tobb a lehetoseg, meg tan az oraber is.
  • Grenzjager
    #11
    erdemes cigivel,hasznalt bundeswehr ruhaval bizniszelni :D
    jah meg az 50Ft-ost nemelyik automata beveszi 50pennysnek :D
  • Grenzjager
    #12
    ja amugy az tok vicces amikor neger, meg delamerikai sracok vaskeresztes poloban, bundeswehr gyakorlo ingben (kis nemet zaszlo a vallon) rohangasznak...............
  • Grenzjager
    #13
    multikulti
  • Grenzjager
    #14
    ja meg itt van Kiraly Gabi, meg jon a Torgehelle is
    megyek is majd a KristalyPalota-Sporting Liszabon meccsre
  • FtranX
    #15
    Hát majd meglátjuk, hogy hogy alakulnak a dolgok. Majd küldök e-mail-t az ismerősnek is, mert ő azt mondta, hogy tud olcsón szállást.
  • Punkerwork
    #16
  • FtranX
    #17
    Tavaly amikor voltam, vittünk egy halom ötvenest...
  • FtranX
    #18
    Én láttam egy csomó iszonyatosan jó félvér csajszit.
  • repro
    #19
    BW gyakorlóban? :P
  • FtranX
    #20
    miniszoknyában... :)
  • neuro
    #21
    magyar helyre tudsz menni magyarországon is, londonban miért nem mész angol helyre? :)
  • The Garrett
    #22
    TranX ha nem vesznek fel énis Londonba megyek, nekem hálistennek rokonok kinnt élnek már 3 éve (angol-magyar cigicsempészbiznisz rulez ;D ) náluk fogok lakni :D

    Majd csinálunk kihelyezett SG mítinget londonban? :)
  • The Garrett
    #23
    MERt magyar ember számára ehetetlen az a kaja amit ott adnak.

    komolyan mondom 1 hétig Mekdonáldzson éltem mig kinnvoltam. Az angol konyha Magyar ember számára ehetetlen szvzs.
  • The Garrett
    #24
    jajj de ugye vagyok leírtam 2x is :DD
  • FtranX
    #25
    te még hogyhogy nem tudod, hogy felvettek-e, vagy sem? nekem egy ponton múlott.

    A londoni utazásom még kétséges, mivel a szakomra lehet jelentkezni pótfelvételivel is. Valszeg inkább beiratkozok költségtérítéssesre és a diákhitelből fedezem (105000/félév). Ha jók lesznek az eredményeim, akkor félévtől megpróbálok átiratkozni államira.

    Ha viszont inkább megyek londonba, akkor mítingelhetünk. :)
  • The Garrett
    #26
    1 fingom nincs hány pontom van.
    2. egyéb értesítést még nem kaptam :P
  • FtranX
    #27
    ha regisztrálysz, a felvi.hu-n megnézheted. ;)
  • Shaman
    #28
    Most mejek majd aug.-ban Londonba,de csak átutazás,míg a híszró reptérról átmegyek a sztranstedbe,vagy hova....:-)
  • neuro
    #29
    Egyél kínait, meg indiai curry-t - ja és fish and chips a legjobb! :)
  • GregSB
    #30
    Én írországban ettem fisensájpszot, de az elég sz@r volt :D
  • Grenzjager
    #31
    bar csak egyet erdemes kivenni, mert minden be van kamerazva(CCTV)s feltuno hogy ha 50 szecsoval vagy uccsivel tavozol...
  • Grenzjager
    #32
    eloszor is mert olyan hogy angol hely nem igen van...csak egy par pub...de jo a pubok ozzik(ausztralok), "Walk abaout". minden keruletben vagy 2. A Fish&Chips, meg a tre angol reggeli azzal a hulye piritossal olyan unalmas tud lenni ido utan mint az atom. Thai,kinai,vietnami,indiai,indonez,japan konyhakat pedig eddig sem preferaltam. Maradtak tovabba a francia es olasz specialitasok.... akkor mar a magyar a legjobb :D
  • Grenzjager
    #33
    ahogy az ozzik mondjak itt:

    THE BREAKY IS REALLY SHIT
  • Grenzjager
    #34
    Most gyuttem meg Cardiff-bol az egyik lengfrankobb hely az egesz UK-ben
  • Grenzjager
    #35
    FORZA KIRALY & TORGHELLE na meg a kristaly palota
  • Grenzjager
    #36
    amugy meg tok hulyeseg hogy csak a repteren erdemes valtani. A repteren 100EUR=58£, Muzeumok kornyeken, Bayswater, indiaiaknal 100EUR=64£
  • Grenzjager
    #37
    némi help
  • Grenzjager
    #38
    A legmagasabb terrorkészültség Londonban
    2004. szeptember 11., szombat 10:50
    187 olvasás

    A brit fővárosban a legmagasabb terrorkészültséget rendelték el az Amerika elleni terrortámadások harmadik évfordulóján.

    A BBC televízió tudósítása szerint felfegyverzett rendőrök védik London leglátogatottabb helyszíneit. A brit rendőrség ellenőrzi a központba érkező és onnan távozó járműveket.
  • The Garrett
    #39
    ÉS történt valami?
    Nemigaz hogy még 3 év után is így rettegnek az emberek... :/
  • The Garrett
    #40
    *vagy csak szándékosan próbálják fenntartani ezt az állapotot?