31
http://www.imdb.com/title/tt0372183/ Itt lehet róla infot találni... Kérdés ki látta???
  • Bucser
    #1
    Úgy néz ki szép csendben kijött a Bourne identity 2 része....

    A Címe The Bourne supremacy:) Eddig 8.8/10 az IMDB-n...
  • zaki
    #2
    húúúú, én már rohadtul várom, én is olvastam róla hogy lesz, kíváncsi vagyok nálunk mikortól nyomják a mozik, az 1 az 1ik kedvenc akciófilmem
  • winnie
    #3
    nálunk ősszel lesz
  • winnie
    #4
    ?? szép csendben? kint ezerrel mennek a reklámok, matt damon minden villamoson - most, hogy will smith lekerült:)
  • zaki
    #5
    kösz
  • zaki
    #6
    sztem úgy értette, hogy magyarországon nem sok hírt hallottunk a folytatásról :)
  • Bucser
    #7
    Igen úgy értettem:) Én nem láttam német TV-n sem semmit...
  • LittleL
    #8
    én még az elsőt sem láttam, télleg olyan jó film ?
  • Bucser
    #9
    NAgyon jó film.. nekem is egyik kedvencem...
  • zaki
    #10
    jaja. nagyon zsír a ahngulata a filmnek, egy percig nem lehet rajta unatkozni, látványos is, és van benne egy nagyon fasza üldözős jelenet :)
  • Taranov
    #11
    Az általam legjobbnak tartott 5 film közé besorolom :)
  • Roll
    #12
    Nekem is itt csücsül a polcomon az első rész, szerintem is fergeteges volt.
  • Bucser
    #13
    Végre Zaki vissza a régi színekhez.. Mit ne mondjak kezdett idegelni a Kill Bill-es logod:)

    Egyébként Bourne Identity nálam is itt csücsül a polcon eredeti DVD-n:) IMO a 2 rész is erre hivatott:)
  • winnie
    #14
    nekem is itt csücsül a polcomon, bár nem dvd-n, hanem könyv alakban. a film tetszett (7/10), bár azt sajnáltam, hogy elég sok kimaradt a könyvből - anno ugye ezt a könyvet már megfilmesítették egyszer richard chamberlain-nel is, az egy 180perces tévéfilm lett, szóval abba, a hosszból adódóan nemcsak a leegyszerűsített sztorit zsúfolták bele, bár nem sikerült olyan jól:)
  • winnie
    #15
    a lényeg, hogy remélem minél több mindent sikerül majd ebbe a részbe belezsúfolni, abból, ami a könyvben volt (bár lehet, hogy ha tovább akarják vinni az első rész bizonyos szálait, akkor totál el kell térniük az eredetitől), szóval kíváncsi vagyok, hogy most átmerik-e lépni a 2órás filmhosszt?
  • Alien
    #16
    De még Amerikában sem megy nem? A Los Angeles-i premier vetités 15-én volt gondolom azok szavaztak eddig az imdb-n akik látták, hisz eddig nincs sok szavazat, de 23-tól már az összes amerikai moziban fogják játsznai. Különben az első rész nekem is bejött, várom a folytatást :) Nálunk Szeptember 30-án kerül a mozikba.
  • Bucser
    #17
    :( KJár, hogy csak szeptemberben, de gondolom csinálnak akkor szinkront hozzá:)
  • Alien
    #18
    Az nem bizos, hogy lesz hozzá szinkron, nem attól késik ennyit , gondolj pl a Holnapután-ra vagy a Mátrixra ami világpremierrel együtt jött szinkronosan.

    Különben szerintem nem baj ha nem lesz szinkronos a film, jó az angolul is, felirat meg úgyis lesz hozzá :)
  • winnie
    #19
    nem lesz szinkron.
  • winnie
    #20
    a diíszbemutató esetleg, de a premier még nem volt meg, ellenben kint nagyon sok tesztvetítés szokott lenni, so innen a szavazatok
  • Alien
    #21
    jaja, arra gondoltam :)
  • winnie
    #22
    nah, remélem valaki már csekkolta rajtam kívül is, és akkor el lehet vitatkozni azon, hogy megint a könyv nyert:) korrekt film, de az első rész jobban tetszett.

    a lényeg, hogy remélem sok ilyen film lesz még - és azt is remélem, hogy a 3. rész, a bourne ultimatum, 2 év múlva már a moziban lesz!
  • Hentes Bill #23
    7.4-en áll az imdb-n több mint 5500 szavazó szerint, az nem rossz, sőt... és egy hónap múlva lesz a mozikban nálunk
  • Hentes Bill #24
    jeeee, mexereztem a filmet, ma meg is nézem
  • Hentes Bill #25
    most láttam én is. tetszett ez is, de az 1. jobb volt. biztos vagyok benne, hogy lesz 3. rész is, legalábbis a vége erre következtetett
  • asdasdasd
    #26
    Eleg vacak volt.
    Ez a Mat gyerek eleg gyatra szinesz.
    Rambo2 jobb volt.
  • Hentes Bill #27
    köszönjük a hozzászólást :D
  • Alien
    #28
    ehh
  • zaki
    #29
    hmmm, szal lesz 3. rész
  • intzs
    #30
    Hát gyerekek ez a "film" egy rakás fos,megvan a véleményem az ilyenekről akik ezt éltetik.
  • szreeke
    #31
    Matt Damon gyatra színész??? Grat!! Maradj is meg Stallonenál!
    A könyv azért sokkal jobb a filmnél bár nekem az is tetszett.