108
  • hykao #1
    Juhéééééééééééééééééééjjjjjj!!! Sikerült Grebbert megelőzni!
  • hykao #2
    Év végén jön elméletileg ez a TPS nézetű móka.
  • hykao #3
  • hykao #4
  • hykao #5
  • PLackó
    #6
    képek alapján jó lessz.
  • hykao #7
  • hykao #8
  • balintka
    #9
    Ez most Vice City utánzat lesz?
  • zaki
    #10
    de engem is :) épp azon gondolkodtam, megnyisam-e a topicot a játéknak, vagy ne :) inkább nem nyitottam, mert félek, hgoy true crime szintű bénaság lesz
  • bodesz
    #11
    LOL ! #10
  • bodesz
    #12
    #11 :(
  • zaki
    #13
    de azért tetszenek a képek, kíváncsi vagyok milyen játék lesz, én majd mindenféleképpen kipróbálom
  • hykao #14
    Hehe, inkább a Vice City volt kicsit Miami Vice utánzat...
  • zaki
    #15
    az lehet, de elég jól sikerült
  • hykao #16
    nem kétséges
  • traXion
    #17
    loller :D
  • Bucser
    #18
    A sorozat az egyik nagy kedvenc remélem nem csak a amész oszt lősz kategória lesz.. Kelljen már végre gondolkodni....!

    Plspslpslsplsplsplspls
  • M@TriX
    #19
    én nem fogom sajnálni ha VC utánzat lesz, de a képek alapján nem hinném..
  • M@TriX
    #20
    A képek alapján nekem inkább a Max Payne ugrik be, persze az sem rossz alternatíva de remélem nem hagyják ki az autós üldözéseket és a csajokat ;)

  • grebber
    #21
    Hát én is a True Crime-vel hoztam egy kalap alá, nekem az tetszett ezt meg majd meglátjuk!
  • serious
    #22
    Még a Mafiához is hasonlit, csak nem abban a világban.
  • Kit--Kat
    #23
    Hálelúja Miami Vice-os játék!!!
    Tudtam, hogy lesz, de képkre vártam.
    Grafban egyértelmű, hogy a képek alapján veri a TCSoLA-t.
    Remélem egész Miami-t lemodellezik (álmodozom) és Lehet majd a Fekete Ferrari Daytona Spyderrel kaparni.
  • Kit--Kat
    #24
    http://www.gamershell.com/hellzone_Action_Miami_Vice.shtml
    itt vannak új képek
  • bodesz
    #25
    ez inkább metal gear solidos lessz(sorry ha rosszúl írtam)
  • hykao #26
    ...vagy a fehér Testarossával, mert olyan is volt neki.
  • Bucser
    #27
    de az már a 3. sorozat avagy a negyedik volt.. miután felépült a tudathasadásos állapotból.. ugyanis akkor robbantották fel a fekete Ferrarit...
  • hykao #28
    hú ennyire nem vágom a sorozatot...csak arra emlékszem még, hogy a főnökük az a Szárnyas Fejvadászból az a magyar származású madár volt, Olmos vagy ki... :)
  • Kit--Kat
    #29
    Ő magyar származású, ne már??:)))
    Ja a Testarossa se volt rossz, de nekem a Daytons Spyder jobban bejön, ahoz képest, hogy 1969-ben gyártottak vetekszik bármelyik mai Cabrióval.
    Láttáok azt a részt amikor a Daytons Spyde egy Lambo Countach-al "versenyez"??
    Én pont feltudtam venni, óriási rész és Jan Hammer nagyon jó zenét írt rá.
  • Bucser
    #30
    Edwars James Olmos:) Cario Hadnagy:) Egyébként Haitii a történet szerint:)
  • hykao #31
    Kis OFF:

    Idézet a TÉKÖBKÁ Archívumból:

    "Shit, man, dontcha say, …



    ???Méghogy a magyar nem világnyelv?!”

    Aki látta Ridley Scot: Bladerunner (Szárnyas fejvadász) című fantasztikus amerikai filmjét, és figyelmesen hallgatta is azt, nem csak a szinkronizált változatban hallhatott magyar szót. Ugyanis a főhős Deckard (Harrison Ford) segítő vetélytársát - Gaffet - egy idegenbe szakadt hazánkfia alakítja: Edward James Olmos. Rögtön az első adandó alkalmat megragadta, hogy gyönyörű nyelvünk szókészletéből a végletekig művészi mondatot állítson össze és hangoztasson, bármely szépkiejtési verseny győztesét lefigymálva. Erre a szentenszre úgy nyílott lehetősége, hogy a forgatókönyv szerint japán, spanyol és német nyelvek keveréséből származó utcai zsargonnal szólítja meg Deckardot. Az interneten találta meg K.Cs. a szövegkönyvet, amelyből nem hagyhatták ki ezt a köztünk már-már szállóigévé avanzsált mondatot, de az USA-beliek hihetetlen tudásszomját oltandó magyarázatot is adtak hozzá, hogy az átlag nagyvilági, magyarul még gyengén értő érdeklődők az arra érdemesnek tartott teátrális kifejezéseket elrakhassák a memóriájukban, és alkalomadtán használhassák azt.

    Japanese Guy: He say you under arrest, Mr. Deckard.

    Deckard: Got the wrong guy, pall.

    Gaff: Lo-faast! Nehod[y] maar! Te vad[y] a Blade....Blade Runner!

    [The meaning of Gaff’s sentences in Hungarian:

    ???lo-faast” is a rude expression. Originally is written as ???lofaszt” and is a combinated word. ???lo” means ???horse” and ???fasz” means ???prick”, ???dick”. Together and with the suffix ???-t” (which refer accusative) it’s a shortened form of ???lofaszt a seggedbe” (???have a horse’s dick in your ass”). In this context it means that Gaff tolerates Deckard’s answer as nuts and refuses to be ignored.

    ???nehod[y] maar”, originally ???nehogy mar” is an informal spoken formula, shortened from ???nehogy mar ugy legyen!” meaning about ???wish it wouldn’t be that way!”. It’s enforcing Gaff’s expression about Deckard’s lame ???leava-me-alone-sucker” answer.

    ???te vad[y] originally ???te vagy” simply means ???you are”.

    ???a” means ???the”

    So, a close translation is:

    Gaff: Shit, man, dontcha say, you’re the Blade....Blade Runner

    Japanese guy: He say you blade runner

    ......

    Aki nem hiszi, járjon utána!"


    A teljes anyag: ITT
  • hykao #32
    Nekem megvan a Blade Runner eredeti nyelven, és tényleg ezt mondja Olmos...
  • Kit--Kat
    #33
    Nem is tudtam, hogy az öreg ebben a filmben is játszott
    Ez a magyarról angolra fordítás nagyon konkrét:))
  • hykao #34
    Bannernek:

  • hykao #35
    novemberre igérik
  • Hentes Bill #36
    örülnék 1-2 új képnek, vagy egy trailernek
  • grebber
    #37
    Miami Vice - a dátum

    [2004-08-21 @ 09:33 - Mantis]

    A Davilex Games '80-as évekbeli nagysikerű sorozaton alapulú játéka, a Miami Vice: The Game megkapta hivatalos megjelenési dátumát. Sonny Crocket és Ricardo Tubbs kalandjaiba a miami-i rendőrség társaságában 2004. november 26.-ától csöppenhetünk bele, ekkor jelenik meg ugyanis az akciójáték.

    info:Gamestar
  • hykao #38
    Miami Vice the Game
  • Johnyy
    #39
    Akkor ez egy sima tps-vagy egy gta-s járkálós vároosos giga jatek lesz?
  • hykao #40
    Maj' meglátjuk.