344
Disciples 2: Rise Of The Elves
  • Rusy
    #1
    gondoltam nyitok egy ilyen témát, csodálkoztam hogy nem volt senki se játszott ezzel a király játékkal?
    Ha valakit érdekel írhatok egy két ütős combot mit mivel érdemes párosítani, és várok megoldásokat a kemény pályákra pl az elfeknél a hármas pályát ki hogy oldotta meg nem volt piskóta, az a pálya ahol egy csomó empire csapat ellen kezdünk és van egy sárkány is..
  • Serpa
    #2
    ide se várok sok hozzászólást.
    többi Disciples -ben sincs ...
  • Rusy
    #3
    ja nekem is ez volt a furcsa pedig egy nagyon király játék de úgy látszik senkit se érdekel... Nem tudom hogy miért írjatok valamit, ha negatív akkor indokoljátok meg...
  • Cat #4
    egyszerü: disciples 1el játszottam 2 orát és atombéna játéknak tartom
  • Rusy
    #5
    nemtom én az 1-el nem játszottam, de a 2 leköt órákat, és szerintem ez a lényeg nagyon jó a hangulata, grafika még mai szemmel nézve is jó, meg 5 faj rengeteg pálya, több mint 100 óra játékidő...
  • Rusy
    #6
    akkor nincs olyan az egész sg-n aki játszott volna vele???
  • Eye-scream
    #7
    Disciples 2őt és a kiegészítőt démonokkal és élőholtakkal végigtoltam meg elkezdtem a másik kettővel is de meguntam és abbahagytam...
  • Rhodeus
    #8
    Nem mai darab már. Hónapokkal ezelőtt nekiveselkedtem, de nem igazán tudott lekötni. Valahogy vontatottnak éreztem. De ha felpezsdül a téma, előveszem megint, lehet hogy egy kicsivel több türelem kellene hozzá...
  • Rusy
    #9
    Ez igaz több türelem kell, mert pl én mindig úgy nyomtam hogy melóhelyemen volt hogy 2 3 órát is játszottam vele, mert nem tudtam mit csinálni és nagyon bejött, mert ez a játék annak való akinek tengrenyi ideje van, de szerintem kurva hangulatos...
    Csak most egy kicsit ideges vagyok mert az elfeknél a harmadik pályán amit lentebb említettem nem tudok továbbmenni, pedig nem lenne nehéz csak mindent nagyon pontosan kell csinálni...
  • Eye-scream
    #10
    Nekem nagyon tetszett és szvsz nagyszerűen megcsinált játék, de nemhiszem hogy még1x végigjátszanám.
  • Rusy
    #11
    hát őszintén szólva ha végignyomod az összes fajjal az alapot a guardians of the lightot meg a servants of the darkot meg a rise of the elvest egy ideig tuti elég, én végignyomtam mindent az alapot kéccer is más hőssel, de a rise of the elvest most vettem elő csak mer suliba dolgozok és ilyenkor van hogy 4 órát is jásztok egy nap...
  • Devla
    #12
    Nekem idom is van, es a lassubb jatekokat szeretem, megis vegtelenul unalmasnak talaltam ezt a jatekot.
  • Axon
    #13
    Én a magyarítást várom.
    Állítólag már majdnem kész van az alapjáték fordítása.
    Na akkor majd újra nekiugrok.
  • Wing Rockling
    #14
    Én a demoval játszottam és nagyon tetszett, de nem jutottam el odáig hogy a teljessel játszak: Egyszerűen nincs meg senkinek akivel fel tudom íratni, annyira meg azért nem kell hogy eredetire költsem a pénzt(Ezzel a szar modemmel meg warezról nem tom leszedni)
  • Rusy
    #15
    nagyon nagy játékot hagytál ki

    axon: én folyamatosan tartom a kapcsolatot a fordítóval at0p0sz-al segítek is neki, de most elég kevés ideje van lassan halad de azért halad

    senki nem tud segíteni egy jó taktikában az elfek 3-mas pályáján?
  • CrucifX
    #16
    Ha jól emlékszem valamelyik magyar magazin melléklete volt nemrégiben (nem mernék rá megesküdni, de gamer)
  • Rusy
    #17
    jaja a gamernek az alapjáték, nekem is az van meg...
  • Davidus
    #18
    Disciples 2-nek óriási nagy király hangulata van! Igaz csak démonokkal meg undeadekkel nyomtam végig mert a törpékhez nem volt gyomrom:D
  • Davidus
    #19
    Kedvcsináló !
  • Rusy
    #20
    te vagy az én emberem...

    nemtom mér nem szereti senki a törpéket, mágus hős, harcos két jégóriás, és isszinymegabrutálok, egy őrzőt ők nyírnak ki a legkevesebb kőrben...

    esetleg tudsz segíteni a rise of the elvesben??
  • Rusy
    #21
    na túljutottam a 3-mas pályán nem volt piskóta, kisit hagyni kell hogy a sárkány megöljön pár ellenséges egységet, aztán ki kell nyírni a sárkányt ha már az ellenség legyengítette...
  • Rusy
    #22
    Hi!
    Valaki végignyomta az elfekkel? Mer az utolsó pályán nemtom mit kell csinálni. Azt írja hogy foglaljam el a pálya 45% át meg return to sollam... de az hol van?
  • SG
    #23
    Jok a törpék de az őrzőt én Nosferat vezetővel és vámpírokkal megtámogatva nyírtam ki a leghamarabb !! Igaz ez eleég tápos csapat volt, az életerő szívás miatt.
  • Rusy
    #24
    Hát nemtom nekem a törpékel nagyon könnyű volt kinyírni az örzőt, a két jégóriás 600 élettel, 250-et sebez az ugye az őrzőnk 25 a páncél miatt, viszont a jégsebbzés, arra nem immunis, körönként 60 LOL, simán ha kb 50 armorja van a két jégóriásnak, az őrző hamarabb meghal minthogy kinyírna...

    Ja élőhalottakkal meg démonokkal a legkönnyebb ugye mind meg petrify örzőt kinyírni a törpék után, az elfekkel egy kicsit gázos, csak úgy lehet ha jó sok armor potiont összeszedsz meg van a pályán pl armor mágia megvételre, pl a törpék +33 armorja, akkor az elfekel is lehet örzőt nyírni...
  • SG
    #25
    Az elfeknél mire érdemes gyúrni ?? Őket még nem ismertem ki,mert félre rakrtam az elfes kiegészítőt, ínségesebb időkre. Melyik leader illetve egység a legjobb? Az undeadnál a scout leader volt a legfaszább, itt is jó?
  • Dankó
    #26
    Sziasztok!

    Nos csak annyit erröl a játékról hogy kb most nyomtam végig vagy harmadjára mindegyik fajjal + a kiegészítők és nyugodtan állíthatom hogy az egyik leghangulatosabb legjobban játszható körökreosztott játék a fantasy birodalmában. A zene a sztori a látvány úgy jó ahogy van.Aki unalmasnak tartja akkor az ne játszon körökre osztott stratégiai játékokkal ugyanos ezek nem a pörgős játékmenetről híresek.Véleményem szerint az emberek és a halottak a legjobb faj.Sőtt a halottakat nagyon föl lehet turbósítani.Annyira hogy símán ki lehet az örzőket velük nyírni. Viszont az emberekkel a legnehezebb kinyírni az örzőt de mindent meg lehet oldani.
  • Dankó
    #27
    Csak az a baj hogy a very hard fokozaton is megy.:(
  • SG
    #28
    Az nem kérdés hogy ennek a sorozatnak a legjobb a hangulata, csak a sok elvakult HOMM rajongó ezt nehezen emészti meg, igy aztán jönnek a fikázós szövegeikkel. Bár az Age of Wonders-et még ki akarom próbálni, hátha az is felkerül a képzeletbeli dobogómra. Állítólag az is egy jó kis játék.
  • Davidus
    #29
    Az is veri a Heroes 4-et;)
  • Rusy
    #30
    Na igen én is nagyon szeretem, csak tényleg kevesen játszák, abban egyetértünk hogy a heroes 4-et ver, de azt mi nem, viszont a 3 az mai napig az egyik legjobb ilyen játék, de a disciples megközelíti, sőt el is érei...

    SG én egy mágus hőssel nyomo, elől 3 kentaur , hátul a hős egy íjász, meg egy gyógyító, és halálosztó, a hősnek 80 lépéspontja van 85 armorja és 192-őt sebez az egész partinak, nagyon durva, én nagyon régóta játszok, örülök hogy más is játszik ezzel a kiváló játékkal...
  • Dankó
    #31
    Rusy!Egy kérdés hogyan csináltál 85-ös armort?Illetve hogyan lehet azt fejleszteni mert nekem csak italokkal sikerült eddíg.
  • SG
    #32
    Az Age of Wonders-ről tud valaki valami bővebbet? Mert ha végignyomtam az elfeket, majd azzal is alkarok nyomulni.
  • SG
    #33
    Engem meg a lépéspont érdekelne, 80 még egy scout hősnek is a becsületére válna.
  • antijedi
    #34
    a kiegek standaloneok vagy kel hozzájuk az alap is?
  • Rusy
    #35
    antijedi az összes standalone, nem kell az eredeti asszem 3 van, guardians of the light, servants of the dark, rise of the elves

    Dankó, van egy olyan tulajdonság ha szintet lépsz +20 armor ez eddig 20, van egy artifact etched circlet, +35, 55, van egy banner + 20 minden egységnek így a csapatnak 20, a hősnek 85, a sebzés meg van egy artifact +35% damage 104+87, pesrsze adtam arra a skillre hogy +20%damage

    Sg, van egy olyan tulajdonság hogy advanced path findig, arra adtam, meg van egy csizmám boots of seven leagues ami 60% move points (kétszer is megtaláltam)

    chance to hit 100% initiate 45+22, mindig enyém az első ugye first strike és 18-as vagyok ezen a pályán ez a max
  • Rusy
    #36
    ja és persze ezek a cuccok úgy vannak, meg hogy az utolsó embert, várat, mindent kinyírtam minden pályán, volt akkora pálya 9 órán keresztűl játszottam...
  • Rusy
    #37
    ja bocs még egy észrevétel szerintem ennek a játéknak az a baja, hogy egy heroes edzett embernek (pl én) kicsit furcsa az irányítása felépítése játékmenete, meg szerintem nehéz is, elsőre elrettentő, őszintén szólva nekem se tetszett elsőre nagyon, játszottam 5 percet delete, elmentem egy haveromhoz jó rá 2 hétre, ebédután olyan 1 óra körül, leültünk és ezt játszotta elkezdtem nézni, ő nyomta én néztem és magyarázott nyomtuk ketten, aztán hajnal kettőkor jöttem haza, addig csak enni inni meg hugyozni áltunk fel...
  • Rusy
    #38
    azóta le se lehet vakarni róla...
  • Dankó
    #39
    Valaki játszotta már neten ezt a játékot?Kíváncsi lennék milyen lehet bár ahogy elnéztem ip-cím alapján lehet csatlakozni.
  • Rusy
    #40
    jaja de szerintem nem jó, mert körökre osztott, egymásra kell várni, és azért egy hús vér ember nem addig lép mint a gép, jelzem a gép is kurva sokáig lép...