69
A legendás angol \"Carry on\" csapat filmjei. FOLYTASSA SOROZAT
  • Vándorsólyom
    #1
    Úgy gondoltam ezek is elég "sláger" filmek ahhoz, hogy külön témában beszéljünk róluk.

    Nekem kedvencem a Folytassa a kempingezést és a Folytassa az ásatást
  • Sephi
    #2
    Folytassa Cleopatra a legjobb :))))))
  • Punkerwork
    #3
    kempingezés hatalmas
  • Punkerwork
    #4
    a dokis is nagyon jó, szimuláns fószer a legjobb
  • Bandee1987
    #5
    Nekem a Folytassa külföldön és a Folytassa Doktor tetszett a legjobban, de a többi rész is nagyon jó.

    amúgy meg: http://www.carryonline.com/
  • Punkerwork
    #6
    ez mehetne bannernak:

  • cSuwwi
    #7
    Folytassa Claudia
  • LittleL
    #8
    angol humor rulez!
  • Ramore
    #9
    Összes közül a Folyton folyvást folytassa sorozat volt a legjobb!

    Emlékszik még rá valaki? A legjobb filmek voltak összevágva sorozattá és zseniális szinkronizálással voltak megfűszerezve, ellentétben a tv2-n és a dunán lejátszott filmekkel.

    Nekem 90%-ban megvan a sorozat verzió vhs-en. :)
  • Punkerwork
    #10
    Folytassa Doktor lesz azsem ma délben
  • Vándorsólyom
    #11
    nekem 90%-ban megvan a sorozat dvd-n :p

    a folyton folyvást folytassa sorozat szinkronja a legjobb, ezt aláírom.

    A Folytassa amikor önnek megfelelben ott amikor a jósnőhöz mennek, így néz ki a párbeszéd:

    -"(felirat a táblán) Azonnal jövök!"
    -"Na az első jóslatot már meg is kaptuk..."

    :)) ez a tv-2n úgy nézett ki, hjogy "hát remélem is". Ahhoz a filmhez így már 3 szinkronról tudok egyébként. Abból is az eredeti dvd-t vettem meg, audiokommentárral, atz eredeti szereplőkkel, sok kép, werkfilm meg minden. A filmet átírom egy másik dvd-re, csak a hangsávokat lecserélem, ráteszem két magyar szinkront, ami megvan.
  • Vándorsólyom
    #12
    A legjobban az zavar az újraszinkronizálásokban, hogy a neveket lecserélik!

    Hova lesz Becsali atya, Miss Vizeling, meg a Folytassa angliában lévő nevek is jók.

    tudtátok egyébként, hogy van avyg 4-5 rész, amit MO-n sosem vetítettek, nincs is szinkron hozzá?

    Folytassa taxi
    Folytassa emmánuel
    Carry on regardless
  • Punkerwork
    #13
    folytassa emmanuel-t szerintem én láttam valahol
  • cino81
    #14
    Én is nagyon szeretem ezeket a filmeket. Az emmanuel-t én is láttam, sőt fel is vettem, 3-4 éve adták az HBO-n. A folyton folyvást folytassát ti hol láttátok?
  • Ramore
    #15
    MTV1-esen vagy 15 éve. :(
  • cino81
    #16
    Ez nincs meg neked véletlenül?
  • Ramore
    #17
    Vhs kazin a sorozat 80% megvan.
  • cino81
    #18
    Én is felvettem eddig amit lehetett. Nekem ezek vannak meg:
    1. Folytassa az ásatást!
    2. Folytassa Dick!
    3. Folytassa, főnővér!
    4. Folytassa külföldön
    5. Folytassa amikor önnek megfelel
    6. Folytassa Henrik!
    7. Folytassa a szerelmet
    8. Folytassa a kempingezést
    9. Folytassa újra, doktor!
    10.Folytassa a Khyber-szorosban!
    11.Folytassa doktor!
    12.Folytassa az idegenlégióban
    13.Folytassa, forradalmár!
    14.Folytassa sikoltozva!
    15.Folytassa cowboy!
    16.Folytassa a kémkedést
    17.Folytassa Kleo!
    18.Folytassa a hajózást!
    19. Folytassa a dzsungelban!
    20. Folytassa Emannuelle!
    21. Folytassa Kolombus!

    Lehet hogy van még de nem jut most eszembe. Félig van meg a Folytassa Anglia! Sajnos lemaradtam az elejéről és még hiányzik a Folytassák lányok! Ezekről tudok, hogy adták a tv-ben. A folyton folyvást folytassa meg van neked?
  • Ramore
    #19
    Én a Folyton Folyvást Folytassa sorozatról beszéltem, nem a teljes filmekről.
  • odon8000
    #20
    Szia,

    Ezek neked VHS-en vannak meg vagy AVIban? Mert engem nagyon érdekelne a sorozat néhány régebbi része.
  • Vándorsólyom
    #21
    A folyton folyvást folytassa az régen ment az mtv-n, de tényleg nagyon régen, én akkor még pici kölök voltam.

    Egy biztos, külön szinkron volt hozzájuk készítve, sőt, azokat a válogatásokat is kiadták dvd-n angliában.

    és azt tegyük hozzá, hogy az itthon kiadott dvd-k sajnos nem a legjobb részek.
  • Vándorsólyom
    #22
    egyébként mi is csinálhatnánk azt, amit a BS&TH fórumon, hogy beszólásokat idézünk a filmekből, úgy érzem alapanyag itt is van bőven :))

    kezdem is azzal, hogy:

    - Parancsoljon uram, a bor!
    - Á Pompás... spanyol típusú osztrák francia burgundi, készült Hong Kongban... ?!?

    :-)))))))))))))
  • cino81
    #23
    Tényleg jó ötlet idézni a filmből.
    Nekem is eszembe jutott egy részlet:

    ...csak azért megyünk bele ebbe az odúba, hogy elvégezzünk bizonyos műveleteket.
    - Miféle műveleteket?
    - Megvizsgáljuk a szerszámokat. Ő előveszi, én leellenőrzöm, megmérem és benyomom a pöcsét /pöcsétet/
  • cino81
    #24
    vhs-en vannak meg
  • cino81
    #25
    sajnos :(
  • Mentol
    #26
    És ezeket kiadták DVD-n?
  • cino81
    #27
    eddig 4 van forgalomba Mo-on, ha jól tudom. Én is csak ezeket tudtam megvenni.
  • Vándorsólyom
    #28
    Tisztázásképpen:

    MO-n kiadva:

    Folytassa, Doktor
    ennek lejárt a joga, már megvenni nem lehet, régebben adták még ki. Nekem szerencsére kijutott a jból, és megszereztem, de a szinkron pocsék rajta. Ellenben a kép.. az jó dvd. 4:3-as egyébként.

    Aztán a CP melllékleteiként, később önállóként is kijött négy:

    Folytassa forradalmár
    Folytassa az idegenlégióban
    Folytassa főnővér
    Folytassa Henrik

    És ennyi, kész pássz.

    Angliában kiadták mindegyiket dvd-n, több kiadás is léteik a legjobbakból, kivéve egyet, a 94-es Folytassa Kolumbusz, mert azt már más kiadó nyomta, vagy ilyemsi, és az még nincs kiadva. Viszont még jó minőségben lehet VHS-en kölcsönözni, és ha lesz időm, digitalizálm dvd-re.

    Az angol kiaádsokbl kettőhöz volt szerencsém eddig, egy puritán kiadáshoz, a Folytassa Kempingezéshez, amin egy gyengécske menüt leszámítva csak a film van meg. Meg talán HOH felirat.

    Ellenben a Folytass,a amikor önnek megfelel, az már döfi. Audiokommentár, képek, extrák, előzetesek, zenék, menü minden sok és jó. A dvd- tokjának belséjben külön kis füzet a szereplőket és színészi pályafutásukat bemutatván. Sok felőújított illsuztárciós kép. Ez a kiadás az ász, meg is van az ára, kb 5000 ft darabja, és csak az újabbakat adták ki így. Ja, és az Amazonról nem lehet rendelni MO-ra :(.

  • Vándorsólyom
    #29
    erősen gondolkodom, hogy csinálok egy honlapot a Folytassa sorozatnak. Amin esetleg hirdethetném is a már elkészített dvd-ket.
  • Vándorsólyom
    #30
    ti mit szóltok hozzá?
  • cino81
    #31
    szerintem nagyon jó ötlet lenne egy honlap
  • Vándorsólyom
    #32
    na október körül már fogok tudni a Folytassa filmekkel is foglalkozni, egyelőre a funesek lekötöttek, de tehát mondom, készülőben lesznek a magyar dvd-k, már így is elég sok van.

    és a honlap is készül, amin keresztül "termelői" áron meg is lehet majd rendelni őket :)

    na nem azér tmondom, mert pénzéhes lennék, de ha rászámolom, hogy az ember a szabadidejéből egy rövid filmre ráfordít 5-6 órét, míg a szinkront ráteszi a dvd-re, a pár száz forintos költség igencsak jelképes. (azért mentegetőzök itt, mert már sokan kikiáltottak itt nyerészkedőnek a munkálkodásaim miatt)
  • Punker
    #33
    most kezdődik Tv2-őn a Folytassa Jack
  • oukky
    #34
    az orszűgban az elmult 6-7 évben leadott részek mind megvannak vhs-en és rendelkezek tudomásom szerint az országban egyedül az örmester, taxis, rendőr részekkel eredeti nyelven. aki rendelkezik az admirális, azért is (rgardless), emmanuelle résszel, kérem jelentkezzen. örömmel venném vándorsolyom kollega kezdeményezését.
    ByLSz
  • Serpa
    #35
    Folytassa, Kleo
    tv2 -n, most
  • Vándorsólyom
    #36
    a sorozat hamarosan mind a 30-31 része elérhető lesz szinkronos dvd-n!!!!!!!!

    türelem, már több, mint 20-szal végeztem!
  • Vándorsólyom
    #37
    Folytassa kémkedést és Folytassa emmanuel eredeti dvd-k rendelésébe ki száll be költség osztásba? szinkronos verziót ingyen adok neki, ha felezünk az eredeti árában. Darabja 3500ft. keressetek [email protected]
  • Gorvik #38
    Most néztem meg az oldalukat.

    Ez beszarás. 1958 óta nyomják. Nem semmi...
  • pkonsti
    #39
    17-18 rész van már meg a Folytassa sorozatból. Úgy láttam egyes emberkék listájáról, hogy sokan rendelkeznek olyan részekkel, amiket még nem sikerült beszereznem. Már küldtem két tagnak privát üzit ezzel kapcsolatban, de itt a fórumon is megkérek mindenkit, akinek a sorozat nagyjából megvan, hogy lépjünk kapcsolatba egymással egy esetleges csere céljából. Asztali DVD íróval rendelkezek, így a VHS nem hátrány. Főleg a következő részek érdekelnek:
    Folytassa az ásatást!, Folytassa újra, doktor!, Folytassa a Khyber-szorosban!, Folytassa a kémkedést, Folytassa Emannuelle!, Folytassa Kolombus!
  • Vándorsólyom
    #40
    E-mail címem megváltozott!!!

    [email protected]