48
Ki hova jár, miért?
  • Csacsi
    #1
    Sziasztok.

    Arra gondoltam, hogy itt lehetne, tippeket, tanácsokat, élményeket megosztani másokkal, amik megestek veletek strandokon.

    Ugyanakkor lehet ajánlani helyeket, árakat, megközelítést, és egyéb információt elmondani.

    Itt a nyár, jó strandolást.
  • hen-tes
    #2
    én sehova :D
  • hen-tes
    #3
    nincs már meg az a régi hangulat, még bambi sem kaphatóóó
    *lá lá láá lááá*
    [dúdolja magában]
  • zaki
    #4
    idén még nem voltam strandon. tavalyig a vizafogó lakótelepen laktunk, ugye ott a dagály strand, szal én oda jártam :) a főépület mellett kb 10 méterre másztunk be mindig a kerítésen :P volt olyan, hogy reggel 1o-kor belógtunk a strandra haverral, onnan mentünk (foci)edzésre (Erdért pályán edzettünk, ami ott van ugye 2 percre a strandtól) 14:00, vagy 15:00-re mondanom sem kell, hogy kiázva, hullafáradtan, hiszen egész délelött ott áztattuk a seggünket, majd edzés után nem egyszer a fél csapat belógott a strandra :D emberek nem kicsit néztek, hgoy ott mászunk át vagy 8an a kerítésen, persze gyorsan kellett csinálni, mert pár kutyásőr mindig ott sétálgatott, hgoy kiszűrjék a "betolakodókat". néha, mikor sokan voltak őrök megkentük őket 4-5 kilóval, és engedték, hogy belógjunk :P persze volt párszor, hgoy lebuktunk, és kizavartak :) hülye haverom úgy csinálta, hgoy kimentek a családjukkal a strandra, fater muter tesó fizetett jegyet, haver meg átmászott a kerítésen, a jegy árát meg bent eltapsolta :P lol, régi szép idők :D
  • The Garrett
    #5
    strand? neeeeeeeeeem.
    Tópart!
    Miért?
    Mert sokkal jobb, nem kell érte fizetni+ nem kell a rádiót hallgatni ami állandóan szól a strand területén, hanem csend van és nyugalom :)
  • The Garrett
    #6
    * és nem kell azt lesni melyik cigány szarik a medencébe.
  • zaki
    #7
    csak ezzel ugye az volt a bibi, hogyha belógtunk, akkor nem tudtuk a ruhákat, cipőt, telefont stb... eltenni az öltözőbe a szekrénybe, mert jeggyel lehet csak kulcsot kapni. kint hagyni meg enyhén szólva rizikós, elmész 5 percre a helyedtől, és már le is nyúlták a cuccodat. havernak is lenyúlták a pólóját, miközben a medencében volt, sok a cigó a dagályon az gáz
  • zaki
    #8
    miért, a balcsiba szted hány cigány szarik, hugyozik, fingik, okád bele a vízbe? :P
  • Matthewpamer
    #9
    Én Hakányba szoktam járni,most ujitották fel az egyik részét,szaunától kezdve gyúgymasszás minden lószar van.De én természetesen a nagy medencébe szoktam járni.Nagyon jó hely,strand melett van minden éttermek szállodák,pékségek( a lános nagyon finom!:),vannak szoba kiadók,pl. mi is kiaggyuk egy éjszaka 3-4ezer ft,van bennt egy franciágy,egy kinyitható,egy fürdő ott zuhanyzó meg wc meg mosdó,akkor konyha ott hűtő sütőlap,pult,mikor kávéfőzö meg eszközök,erkély +tv.Nagyon jó ott lenni.Ja és Gyöngyvirág üdülő a neve!
  • Matthewpamer
    #10
    harkányba
  • The Garrett
    #11
    hehe nem feltétlenül a balcsira gondoltam. itt felénk van 100 bányató legalább van amelyik ilyen velencei tó méretű.. na oda szoktunk árogatni, és sz.tem ott tökmind1 ha 1-2 cigány beleszarik, nemugyanaz mintha 1 medencébe,
  • zaki
    #12
    igaz :P
  • Csacsi
    #13
    Én tegnap voltam Kedvesemmel Mogyoródon, az Aquarena-ba. és nagyon jó volt.

    Egy darab cigány sem volt. Szerencsére nem voltak olyan sokan. Rengeteg csúzda, me gmedence volt. Mi nagyon jól éreztük magunkat. Aki pesten lakik, annak még messze sincs, és el sem lehet tévedni, mert az autópályáról látni a strandot. A strandról meg a hungaroringet. Láttam körözni rajta tegnap motoroskat.

    Szóval nagyon jó hely. Persze kicsit drága. A felnőtt jegy az 4200 ft. Nem olcsó. Nekem mondjuk szerencsém van, mert van ott ismerősöm, és ingyen vip jeggyel be tudtam/tudok menni. Ami azért is jó, mert elméletileg az olyan csúszdáknál, ahol csúszógumi van, ott csúszás után tovább kell adni, kivéve Vip jeggyel, szóval szinte végig csúszkáltunk folyamatosan.

    Itt van a park honlapja.

    Ajánlom mindenkinek, aki megteheti magának, mert tényleg nagyon jó, és igényes hely. Itt biztos nincsenek cigányok, mert ennyit nem adnak ki. És 500 ft-ért simán megéri az értékmegörző. Szóval irány mogyoród.
  • zaki
    #14
    tavaly voltunk Spanyolországban, és ott az 1ik ehgy (vagy inkább domb) oldalán volt egy ilyesmi vizicsúszda park. marha jó volt. sajnos nem emléxem a belépő árára, de nagyon fasza volt. tele volt csúszdákkal, éttermekkel, mini golfpályával. ki si próbáltam asszem az összes csúszdát, élmény egy ilyen parkba ellátogatni :)
  • Matthewpamer
    #15

    rohadt jó lehet,honlap alapján.van valahol a környékén szállás?javaslom oszt.társaimnak hogy harkány után idetoljuk a seggünket!meg zalaegerszegre,meg sok jó helyre :D
  • Taranov
    #16
    Én a dorogi Palatinus-tóra járok. Egyszer voltam idén a Római Strandon, de a tó jobb.
  • Taranov
    #17
    Ja és az egyik partja füvesített, 300 Ft a belépő, tisztán van tartva, vannak büfék, parkolók stb. szóval tiszta.
  • Bandee1987
    #18
    Ez ellen úgy szoktam védekezni, hogy mindig kisgyermekes családok mellé "táboroztam le", és megkértem őket, ha ott vannak, vigyázzanak a cuccomra. És nekem még soha nem tűnt el ott semmim. Persze az értékes tárgyaimat mindig az öltözőbe raktam...
  • zaki
    #19
    igen-igen, ez is egy jó megoldás, soxor mi is megkértünk másokat, hogy figyuzzanak a holmijainkra
  • Csacsi
    #20
    Hát utána kell érdeklődni, mi a lehetőség mogyoródon. Én megvallom őszintén nem néztem, mert nekem fél óra autóval, szóval nem egy nagy szám.

    Viszont ami biztos, hogy kemping lehetőség van.
  • csabawarchief
    #21
    hát én azért járok strandra mert stírőlöm a csajokat :D
    gondolom ezzel nem vagyok egyedül

    a dunaujvárosi strand elég gyenge, de ha pesten járok, akkor elmegyünk a borsodi beachre ahol a Lazac szokott, lenni, az nagyon zsir hely :]
  • Eye-scream
    #22
    1et értek mi is ilyen tavakhoz járunk fürödni és szvsz 1000x jobb bármilyen medencés fürdőnél, még a legkirályabb csúzdák meg minden mellett is...
  • csabawarchief
    #23
    és melyik tavat ajánljátok? :]
  • Aquir
    #24
    a balaton mennyire jó? évek óta nem voltam..
  • Breki33
    #25
    Idén eléggé
    Jó a víz, és kisebb a tömeg
    És a német is kevesebb hálisten
  • Breki33
    #26
    Ja a csajok továbbra is...
  • Breki33
    #27
    jobb csajokat megkérni
    régen a lüke haverok azt csinálták, hogy a jó csajok törölközőjét oda húzták mellénk

    én mindig azt hittem, hogy pofon lesz :-)
  • zero_cool51
    #28
    A felújított Szombathelyi tőfürdő elég jó, de király még a Sárvári termálfürdő.
    Szoktam járni még Zalaszentgrótra. Kicsi strand, de elég kellemes.
    Most nyáron Bogácsra megyek a párommal. Valaki ismeri?
  • hen-tes
    #29
    hehe :)
    az itt van nem messze :)
    én nem szeretem mer sok a zöreg..
  • csabawarchief
    #30
    a Palantinuszba szokott lenni a Lazac?
  • Bandee1987
    #31
    Kurva meleg van.....
  • Bandee1987
    #32
    Aquaarénáról: Hétvégén ne menjetek oda! Autóval elhaladtunk mellette, és kib*szott sokan voltak ott, az egész környék tele volt busszal, autókkal, és látni lehetett, ahogy bent a strandon nyomorogtak egymástól az emberek. Hétköznap viszont mehettek nyugodtan, mert akkor jóval kevesebben vannak.
  • Bandee1987
    #33
    Én kb. 1-másfél km-re lakok a mogyoródi aquaarénától. Az elég dura volt, amikor volt a glu-glu fesztivál, és idáig simán lehetett hallani éjjel a mjúzikot. Olyan hangja volt, mintha a szembeszomszéd dübörögtetné az autórádióját
  • Punkerwork
    #34
    bazzzzzeeee egy pálmafa alatt kéne pecóznom piával a kezemben nézve a tengert miközben 3 qrva maszíroz nem itt rohadnom a gép elött.....
  • Bandee1987
    #35
    jaja
  • Laccnemotthon
    #36
    Akkor mire vártok? :P
  • Bandee1987
    #37
    pénzre :)
  • csabawarchief
    #38
    na tessék itt a nyár vége, lehet zárni a topicot :-(
  • Breki33
    #39
    dehogy a Paksi stran még egy hónapig nyitva aztán meg irány Afrika
  • csabawarchief
    #40
    hehe ;), felénk csak uszoda van, annak a kinti medencéje amit strandnak szoktak hívni az meg egész évbe nyitva van, csak húznak rá ilyen ponyva-félét