17
vonalas szamkijelzes pc-n
  • CSOCSO
    #1
    hulye kerdes.. haverom aszonta hogy o mar latott ilyet.. szala lenyeg hogy a vonalas telcsi be a pc be.. es egy progi kijelzi hogy ki hiv eppen.. nah ilyet keresek...
  • CSOCSO
    #2
    erre senki nem tud vmit mondani?
  • FtranX
    #3
    hát én nem. google-n próbáltad?
  • CSOCSO
    #4
    es megis mire keressek ra?
  • FtranX
    #5
    pl.: "number indication" software PC
  • CSOCSO
    #6
    :( igy sose talalom meg.. kosz az igyekezetet de ennel valami okosabb dolog kene
  • FtranX
    #7
    talán érdemesebb lenne valamelyik szakfórumon megkérdezni. pl. HWSW, Prohardver.
  • CSOCSO
    #8
    ahammm.. koszike!
  • Tetsuo
    #9
    hát sajna.. én is csak keresek ilyesmiket de semmi :(
    Azt nem tudod h hogyan lehet pc-n telefonálni? (Audigy hangkártyával? van rajta egy TAD-IN csatlakozó az mire való? Ezt még a PCWorld-fórumon se tudták.)
  • CSOCSO
    #10
    sima modemmel.. nem? vagy halokartyaszarsaggal? amin van ki es be menet telefonkabel ugyileg
  • Devla
    #11
    A legegyszerubb modemmel es mikrofonos fulhallgato-headsettel, de elvileg bele lehet dugni modembe a telefonkagylot is.
  • PResident Evil
    #12
    ÁRULÓ ! konkurencia suxxx...
  • Punker
    #13
    nekem a gagyi usb-s isdn modem mindig kiírta a számot, annyiból volt jó ha tudtam hogy nem engem keresnek akkor nem vettem fel és kész :)
  • Májk Hemö
    #14
    Volt egy progi régen, azthiszem modemspy. Fel is lehetett vele venni ha volt mikrofon/hangszoro, nem tudom hogy létezik e még, de ha igen akkor biztos tudja :)
  • [HUN]PAStheLoD
    #15
    én a régi modememhez kaptam 1 softvert .. nemtudom mi volt a neve :/ de az még rögzítőként is fánksönölt
  • Taranov
    #16
    SuperVoice. Ezt próbáljátok meg, lehet vele telefonálni, faxolni.
    Ezzel úgy lehet, ahogy Csocso akar, azaz vezetékes telefonvonalon.
    Másik telefonálási mód a VoIP, Voice over IP. Ez kb. olyan, hogy rendesen telefonvonal nélkül, egy másik számítógép felhívásával tudsz telefonálni, interneten, de ezt nem tudom hogy kell kezelni.
  • CSOCSO
    #17
    koszike remelem mukodik! ( en nemtom kiprobalni.. havernak kell majd o szaraxik vele)