19
  • bandia
    #1
    Pöpec :) Mik vannak :)
  • Flashy
    #2
    jópofa
  • tajfun
    #3
    poen
  • Mice
    #4
    behalok
  • peteragoston
    #5
    nekem is kell egy pattogó robot... :))
  • pubwart
    #6
    súlyos

  • Mage
    #7
    A Spirit is így mozog, de az nem szándékosan.
  • moran
    #8
    Alakemlékező fém melegítése helyett nagyobb méretben szerintem lehetne pneumatikus v. hidraulik hengereket (dugattyúkat) használni. Olcsóbb...
  • TheZsenyka
    #9
    Sőt, működhetne gőzgéppel is.
  • unknown nick
    #10
    Nem feltetlen olcsobb. Raadasul a pneumatikus mukahengerhez a mukodeshez szukseges nyomast is elo kell allitani. Az SMA-t pedig par volt-al meg lehet hajtani es igen olcson beszerezheto. A szerelesuk primitiv ezaltal a meghibasodas eselye kisebb. Ha nagyobb ero kell lehet oket kotegelni vagy hosszabb szalakat alkalmazni es akkor relativ megnyulas nagyobb.
  • Wharyoo
    #11
    Meg ha katonai felderítésre akarják használni, jobb is ha kicsi a cucc, és nem valami óriás zúzógép :)
  • dduma
    #12
    WEHHEHEHEHEHE
  • Flashy
    #13
    megcsinálják nagyban akkor gyalogos katonák elgyúrására is jó :)
  • rgerg
    #14
    HAlali ez a cikk..a legjobb az az egeszbn hogy vegigrohogtem az egesz cikket es a mellettem levo lengyel liba vegig a fejemet nezte,mert azt hitte rajta rohogok:-)Netcafe rulez:-)
  • Sir Quno Jedi
    #15
    Rugalmas labdatank, mi ?!! :DDD
  • bld
    #16
    nm tom lehet h csak én vagyok ilyen de mintha nem írnának semmit a kanyarodásról ami azért nm rossz egy felderítőegységnél...:))))
  • Wharyoo
    #17
    Ha megcsinálják labdaformára, akkor lesznek oldalirányban is ilyen "küllök" benne, ergo ha azokat piszkálják fog tudni kanyarodni...
  • Seno
    #18
    Nekem volt ilyen pattogó robotom 25 évvel ezelőtt, tapadokorongos zöld müanyagbéka volt és sokkal nagyobbat ugrott mint ez a szar!
  • Tetsuo
    #19
    :)