9
Uru: The Path of the Shell
  • Gareth
    #1
    Remélem játszik már valaki az Uru kiegészítőjével, ugyanis csúnyán elakadtam benne és segítség kellene. Er'Canay világában vagyok (valami ilyesmi a neve, egy hatalmas kanyon az egész egy gáttal tulajdonképpen) és szerintem már minden bejárható területet meglátogattam, de valahogy mégsem akar működni a dolog. Minden rejtvény is kész szerintem egyet kivéve, ez pedig a gát legutolsó részében lévő négy szerkezetnek a bekalibrálása lenne (már voltam a legutolsó kicsi teremben is).

    Nem találok egyszerűen utalásokat arra, hogy a négyhez négy különböző kombináció kell-e, vagy egy. Ez utóbbi azért vetődött fel, mert eljuthatok egy miniatűr világba, ahol a masina három jele fel van festve a falra, és 20, 30, illetve 40 rovátkával vannak ellátva, de ez a beállítás sem működött. Talán a másik világban találom meg a választ?

    Ami gebaszos lehet: amikor átjutottam a kis terembe a gát legvégén, volt egy gomb, ami kéken világított. Megnyomtam és kinyílt valami deréktájban, majd meghúztam a lent lévő kart és az becsukódott, de a gomb már nem világít, így nem tudom újra kinyitni. Ott buktam volna el? Nem akarom mondjuk elhinni, hogy ne lehetne kinyitni újra...

    Amik még felmerültek:

    - nem biztos, hogy a négy turbinának forognia kell, illetve el kell-e torlaszolni őket (persze egyet tuti nem, mert azon át tudok csak közlekedni)
    - lehet, hogy csak egy gépre kell alkalmazni a 20, 30, 40 kombinációt
    - út közben (más világokban is) találok kis kártyákat a falakra ragasztva, melyeken számok vannak és időpontoknak tűnnek. Ezeknek vaj mi értelmük van?

    Egyelőre ennyi, próbálkozom tovább, benézek a másik világba, hátha találok valami használhatót (végülis az Uruban is a Gahreesent csak úgy lehetett megoldani, hogy Teledanba vissza kellett menni).
  • Takezó
    #2
    ez milyen játék? léccí link :)
  • M.A.D.
    #3
    ez csak a kieg? vagy benne van az eredeti uru is?
  • CrucifX
    #4
    CSak kiegészítő, így mindenképpen szükség van hozzá az alapjátékra.
  • M.A.D.
    #5
    Na, csak azért kérdem, mert nekem közel fél évig megvolt az URU alapjáték, felpatchhelve + crack, és az első kiegészítőjét 1 hete akartam felrakni (153MB-os). Ez a mostani a második. Na, és úgy elcseszte nekem, hogy az egész alkönyvtárat letörölte és újra akarta az egészet feltelepíteni a bemountolt alapCD-vel. Persze, letörölte az expansion-os exet is. :((

  • Takezó
    #6
    mia z az uru? :)
  • HuAn82
    #7
    Uru uh..guru.
  • Gareth
    #8
    Nekem eredetiben van meg az Uru (amint kapható lesz, ezt is megveszem, csak nem tudok várni már :D), ott nem észleltem ilyen problémát, de mintha ebbe benne lenne a 153 MB-s kis kiegészítő is.
  • tgunda
    #9
    Mindenféle Uru és Myst témával kapcsolatban sok minden található Niké Myst Világán.