503
  • pityogo2
    #1
    Udv mindenkinek.
    Vegre egy normalis online rpg, ami ingyenes, es beta fazisban is egeszen jol all. Ingyenes minden mertekben, letoltes, es maga a jatek. Ajanlom mindenkinek. Ne kinezetre dontsetek, es elso 10-20 (1 ora) jatek ido utan.
    ime a link: Conquer
    Mindenki az elso szerverre menjen. Asszem Lion a neve.
  • pityogo2
    #2
    *Ne kinezetre dontsetek, es elso 10-20 (1 ora) jatek ido utan.* - elso 10-20 perc -
    Ezzel nem azt akarom mondani, hogy csunya, bar nem a legszebb.
    Nah, minel tobb magyar jatekost varok, az en nevem Ceemeeir a jatekban
  • pityogo2
    #3
    irjon 1 privit az, aki megnezi maganak ezt a jatekot pls. thx.
  • Bandew
    #4
    Elég hangulatos kis játéknak tűnik a képek alapján.
  • pityogo2
    #5
    Az is, en kb 3 napja probaltam ki, es azota nem birok leszallni rola... mar lvl 43 vagyok, es ijjasz.
    Pls a Lion serveren ekzd el jatszani, ha lesz kedved jatszani is vele, akkor pls a neevdet is ird mar ide.
    ja es vmi: accountonkent 1-1 serveren csak 1-1 karid lehet, szval figyelj
  • Androidus
    #6
    Első ránézésre erősen Pristontale rendszerűnek tűnik.
  • pityogo2
    #7
    ja és mégvmi így előzetesen: letöltés után, és miután felraktátok a gammát (ami mellesleg 1,2-1,3 giga), még updatelni fog kb 100 meganyit.
  • Ivan Pjodr
    #8
    Felraktam, kipróbáltam... még szokom :)
    A lionon vagyok íjász Ravens néven.
    Nem értem miért öli a sok magas szintű 400 as sebzéssel a 20 hp-s csirkéket a városkapunál. Nekem alig jut:)

    Remélem majd találkozunk odabenn
  • pityogo2
    #9
    Nah, erre a valaszt enis csak kb 30-40-es szinten jottem ra:P
    nos a valasz: mivel ezek konnyu mobok es viszonylag sokan vannak kis teruleten ezert olik oket.
    A jatekban minen mob tud dobni meteort, dragonballt, emg sok mas fele cuccost, csak a szerencseden mulik. a meetor kb 20-30K-t er, es viszonylag konnyu it talalni. nekem volt olyan, hogy 2 is dobott 1 korben( amig elnem fogyott a nyilvesszom), es volt olyan hogy 12 meteorom is volt mar egyszerre. ezen kivul dobnak meg pk ticketet is, amit hogyha osszegyujtesz, akkor daved atvesz belole 6 darabot 6000-ert.
    A dragonball nagyon ritka cuccos, er vagy 3,000,000-t.
  • pityogo2
    #10
    toodmit, gyere a kapu melett aldogalo kiscsajszihoz. oda megyek, majd talalkozzunk ott
  • pityogo2
    #11
    nah inkabb te:
    nyomd meg: enter
    valaszd ki a csatit: whisper
    ird be balra a nevem: Ceemeeir
    jobbra meg az uzenetet.
    en nem tok raduzenni
  • _Atti_
    #12
    letöltöttem CRC hiba..
    Wazz letöltöm mégeccer..
    amugy nagyon mangás stilsa van a játéknak?mondjuk a lineagehez hasonlitva?
  • pityogo2
    #13
    mangás, azaZ?
  • pityogo2
    #14
    *Ha valaki lat a lion szwerveren egy piros ruhaba oltozott, mosomedve sapkaban ugralo/repulo egyent, es a pheasantokat lodozi, akkor az en vagyok. ui: Ceemeeir*
  • pityogo2
    #15
    marmint h mit jelent?
  • tegla
    #16
    Mi a manga?

    A manga a japán képregény. A manga gyökerei már az ősi japán tusrajzokon megjelentek, ahol rövid humoros képsorokat rajzoltak le a művészek. Ma japánban a mangák fekete-fehér, kötetekben megjelenő képregények. A Japán mangák, hasonlóan az európai és amerikai képregényekhez, folytatásos történetek, bizonyos időközönként megjelenő folytatásokkal. A mi kultúránkban a felnőtt embereket megmosolyogják, ha az illető képregényt olvas. Japánban viszont a képregényolvasás a könyvek és újság mellett ugyanúgy hozzátartozik az emberek életéhez, legyen az gyerek vagy felnőtt. Számunkra érdekesnek tűnhet, hogy Japánban minden korosztály, és minden érdeklődési kör talál magának való mangát. Számtalan műfajú manga létezik, és a mangákat korosztály és nemek szerint is kategorizálják. A gyerektől a nyugdíjasig mindenki megtalálja az őt érdeklő sorozatot.
    Japánban a tömegközlekedési eszközön, utcákon, stb. gyakran láthatunk mangát olvasó embereket. A Japán Manga-ipar egyike azon kevés iparágaknak, ahol csak igen ritka esetekben lehet túlkínálatról beszélni. Az ország rengeteg nyomdájában pontosan időre készül el egy-egy újabb folytatás, néha többmilliós példányszámban, és általában az utolsó példányig elfogy. Japánban az írott média kb. 40%-át teszi ki a manga. Az emberek az olvasás után rögtön el is dobják a képregényt, nem tartogatják, gyűjtik.
    Japánban sok híres, és nagyon sikeres mangarajzoló van, akik az ország legismertebb emberei közé tartoznak. Nyugaton ezek az emberek általában teljesen ismeretlenek, egy-két név kivételével. Csak az alapműveltség kedvéért megemlíteném Tezuka Osamu-t, aki Japánban a "Manga Istene" volt. Neki köszönhetően zajlott le egy "forradalom" a mangarajzolásban, ő fektette le a mai manga és anime alapjait, egyedi figuráival, és sajátos stílusával. Egészen a korai 1950-es évektől folyamatosan alkotott, a leghíresebb figurája "Tezuwan Atom", vagy angolul "Astro Boy", egy robot kisfiú, aki a gonosz ellen harcol. Tezuka Osamu sok mangája politikai célzatú volt, főleg fasizmus-, és háborúellenes propagandát folytatott műveiben, de vallási, és történelmi témájú mangái is voltak

    Ha kicsit is érdekel akkor klikk ide:
    Aoi Anime

    pl.:
  • pityogo2
    #17
    kira... nem ilyen sztem.
    ui: ranezesre tenleg senki se dontson. soszor 1 kep nem ada vissza a jatekot (90%)
  • _Atti_
    #18
    én nem tudom mi különbség a manga,anime,hentai stb között de egy jut róluk az eszembe..düledező szemek,jellegzetes hajzat,és alkat...és jelentősségteljes,mély érzelmeket sugárzó arcok..Na ettől rohanok én egyenest a falnak
    :D na azért kérdem mert mondjuk a lineage 2 béta tesztjén voltam... és többször erőteljes vágy fogott el a PK-ra amikor a mezőn a varázslókarik ugrabugrálását,sipákolását kellett halgatnom... még a járásuk is iszonyat idegesitő volt számomra..hátmég akkor milyen dürohamok törtek rám amikor darkelfeket láttam szaladozni..rááadásul állandóan Ks-eltek..de az semmi de hogy lehet ugy futni??
    váá szóval ott is eléggé megvolt ez a stilus..de azt még kibirtam nagyhezezen:Dmert amugy kibajó játék..
    na szóval ahhoz képest ez mennyire képviseli ezt a stilust?
  • Chaos Mad
    #19
    hmmm. ez nekem is kéne, végre ingyenes, mondanál pár szot a játékrol? mer nekem nem hozza be az oldalát. hogy kell nézni? TPS-böl? képet rakna be vki róla?
  • pityogo2
    #20
    lineageII kb 1 honapig jo jatek. enis idegbajt kaptam a varazslatoktol. Foleg a saman magustol. volt h a wc-hez rohantam mar a szamat fogva, annyira rosszul fut.
    nah sztem ez nem ilyen. normalis hangok, nincs felesleges.
    de sztem nezd meg.
    Ivan Pjodr: pls akkor adj mar vmi eletjelet magadrol :)
    irj ide eggyet, h hol vagy es en megnezem
    (bocs h nincs ekezet, de hozzaszoktam 1 mudon, pedig az elott jol irtam:( )
  • pityogo2
    #21
    Nah pill, csinalok par kepet, de meg addig mondj 1 oldalt ahova feltolthetem
  • Eye-scream
    #22
    Feltettem a gamét, elindítottam az autopeccset és fél órája peccsel...
  • tegla
    #23
    Egyszerűbben:

    Manga
    Japán képregény. Sokan keverik az anime fogalommal, holott az anime kizárólag japán rajzfilmekre használandó, a manga pedig a képregényekre. A japánok azonban minden képregényre ezt a szót használják, tehát a nyugati képregényekre is, mivel a szó jelentése képregény. De nyugaton kizárólag a jellegzetes japán stílusú képregényt nevezik mangának.

    Anime
    Az Anime a japán rajzfilm. Tulajdonképpen a japánok minden rajzfilmet az anime szóval illetnek, a szó az amerikai "animated" szóból származik. Nyugaton viszont az anime kizárólag a japán rajzfilmekre vonatkozik. Az Ameriakiak használják még a "Japanimation" szót is az Anime helyett.
    Egy dilemma: Hogy ejtsük ki az Anime szót? Nos, ha a japán írás és kiejtés szerint mondjuk, akkor: AnimE, és magyarosan is ez a kiejtés a megfelelő, E-vel a végén.

  • Chaos Mad
    #24
    itt lehet feltölteni képet
    aztán belinkeled ide :)
  • _Atti_
    #25
    leszedem ujra..remélem nem lesz crc negint..
    aki leszedte az melyik szerverről szedte le??
  • pityogo2
    #26
    en az 1-esrol
    vagyis a legfelso link
  • pityogo2
    #27
    innen
    toltottem le en
  • Chaos Mad
    #28
    ez jo nekem is, kössz! haver majd leszedi nekem :DDD
  • pityogo2
    #29
    Bocs ha tul angy lett. ezt most vagtam ossze gyorsan.
    meg linkelek be parat

  • Chaos Mad
    #30
    király!
    akccio közben is csinálj képet plz!
  • pityogo2
    #31
    ok, mingyart csinalok, csak berakom meg a bejelentkezo kepeket.
  • pityogo2
    #32
    nah akkor:
    Group 1
    Lion server
  • _Atti_
    #33
    Játékmenet amugy milyen?
    runescape szerű vagy nikább lineage szerű? vagy csak natur hacknslash?
    van benne vmi érdekes?:D
    2% lent van;D
  • pityogo2
    #34
    vannak questek, izgalmas game mar kicsit magasabb szinten
    en pl harc kozben mindig le vagyok foglalva h lene ussek az ijjaszkamat:P
  • _Atti_
    #35
    craft van benne?
  • Chaos Mad
    #36
    kép in akció? :)))
  • _Atti_
    #37
    6%
  • Chaos Mad
    #38
    mi ez a 6%??? értékelés?? :D
  • pityogo2
    #39
    mingyart pilll, mar az uccso kepet tolti.
  • pityogo2
    #40
    Sorry a lassu nettel rendelkezokknek.
    Ezek a kepek jo nagy tomegben keszultek: