10
  • Mice
    #1
    végre egy nemzet ahol nem csak 1-2 politikus szól jókat hanem egy kupac...
  • Mice
    #2
    'akár a 20 eurónak megfelelő kanadai dollárt is elérheti.' és szerintem még ífy is megéri...
  • [HUN]PAStheLoD
    #3
    Kanada hiába határos USA-val a hülyeség szerencsére nem terjedt át
  • Punkerwork
    #4
    mindig is szimpatikus volt az az ország :)
  • Huvarg
    #5
    Ahogy elnézem a kiadók nem győznek maguknak ellenségeket gyüjteni, akik aztán egyre-másra vissza is vágnak. :)
  • hornbali
    #6
    Sztem ez így korrekt, hogy inkább a hardwereket terhelik adóval.
    Követni kéne a példájukat máshol is.
  • NEXUS6
    #7
    Könyörgöm egyezzenek már meg végre ezek a kiadók a p2p meg net szolgáltatókkal, meg akivel akarnak, a jónépet meg hagyják végre békén!

    Értsék már meg végre, nem akarok ótvar cédéket venni, meg ezer forintokat kiadni gyak a dobozért meg a borítóért!
    Ha a szerzőnek kb 1 euró haszna van a lemezeken, akkor én követelem, hogy azt a pénzt neki fizethessem be a letöltés után. A kiadók meg huzzanak már el a történelem sűlyeztőjébe plz!
  • arty
    #8
    a full legal felhasznalok cumiznak rendesen kanadaban ... :) az eremnek ott is ket oldala van ...

    osszessegeben inkabb kanadat kene a vilagnak kovetni, nem az USAt... na ebreszto! ;)
  • AtisH
    #9
    Végre valahol vannak olyanok, akiknek van vér a pucájukban. Itthon meg vannak a birkák, akik arra mennek, amerre RIAA meg a hasonlók mondják, illetve a hiénák, akik csak a saját érdekeiket nézik és mások munkájából élnek.
  • Inquisitor
    #10
    Te el vagy tévedve! Mindenhol van szerzőjogi díj az írható lemezek, CD/DVD írók, nyomtatók!m nyomtatófestékek, scannerek! árában már évek óta.
    Ellenben ezt az is fizeti, aki a leveleit nyomtatja, vagy az adatait írja ki a lemezekre!
    Szóval a szemetek kifizettetik a "lopot" zenét, filmet, még azal is aki nem lop, de azért VAN BŐR A POFÁJUKON még be is perelni az emberket érte még is!!!