15
Particio Mentés
  • csabawarchief
    #1
    Merge two partitions közbe lefagyott a gép. Következmény: a kis particio 5gb amit hozzáakartam illeszteni a nagyhoz megmaradt. a nagy amihez illeszteni akartam [90GB ebből 50GB foglalt] eltűnt. A Partition Magic UNDELETE Partition-ra kiakad. Aki tud vmi progi ami legalább egy részét visszahozza az adatoknak az irja plz. Nem hiszem hogy minden adat eltűnt volna, mert akkor akadt ki amikor a nagyobb particiora a kisebbről Shiftingte át az adatot...
  • Devla
    #2
    A Runtimes GetDataBack nevu program nekem egyszer mar bejott, visszallitott mindent mikor valami kinyirta a particios tablat. Ha kell, elkuldom emailben kb. 1 megabyte meretu, de csak a program FAT32re irt valtozata van meg, az NTFS valtozat nincs.
  • csabawarchief
    #3
    köszi, leszedtem és volt NTFS-hez, egyelőre keresgél még 1 óra van vissza ...
  • nemcsakfeel
    #4
    keresgélésés után legelább még vagy 3 óra míg az adatokat visszaállítja. ja és nem 100% os.
  • csabawarchief
    #5
    ja, de jobb mint a semmi
  • csabawarchief
    #6
    hát nem sok minden maradt meg, de azért köszönöm a helpet
  • csabawarchief
    #7
    tanulság megvan azért ;]]
  • csabawarchief
    #8
    téma lezárva :D
  • Skiper
    #9
  • Peetboy
    #10
    Sziasztok!

    A PING (Partimage Is Not Ghost)nevü programhoz kérek segítséget.
    Csináltam vele mentést és 5 darab CD képbe mentette le a particiót.
    Elakadtam ENNÉL az oldalnál.
    Mi az a Command Prompt vagy DOS Prompt? Próbáltam a Futtatásból előhozni,de nem sikerül. PLEASE !!!
    Ha valaki csinált ilyen DVD képet,akkor segítsen nekem!
  • zvaragabor
    #11
    Command Prompt az a Parancssor. Megtalálod a Start menü > Minden Program > Kellékek-ben, vagy a Futtatásba írd be a "cmd" parancsot.
  • Peetboy
    #12
    Beirtam a CMD-t a Futtatásba is és a Parancssorba is, de még mindig nem irja ki felül a parancsor ablak azt, hogy Command Prompt.
    Meg utána még csinálni kéne vele DVD képet amit az 5 darab CD képből kéne egyesiteni.
    ÁÁÁÁÁ Nem nem fárasztom magamat ilyennel.
    Leszedtem a Paragon Drive Backup 8 Pro-t,(szerencsére teljes feltört verzió) azzal csinálok inkább Partició mentést.
  • Peetboy
    #13
    De érdekes ennek a Topicnak a partició mentésről kéne szólnia,ezzel szemben 1-2 emberke az elveszett particióról irogatott.
    Eléggé behalt ez a Topic.
    Ti nem szoktatok csinálni C' meghajtó partició mentést a Windowsról és a programokról?
    Pedig érdemes csinálni ilyen mentést, főleg ha az ember gyakran telepitget rendszert, mivel sok a vírus és összeomlik gyakran a windows még vírusok nélkül is.
  • Vardar
    #14
    Milyen programmal lehet ilyet csinálni? Egyáltalán honnan tudom megnézni, hogy vannak-e patícióim és mi van bennük? (1 van azt tudom)
  • Peetboy
    #15
    Hát azt a Sajátgép ki írja, hogy hány particiód van 1 winyón. Egyben van, vagy ketté van-e osztva.
    Dehát ezt tudnod kéne :D
    Több ilyen program is van erre.
    1.Partimage Is Not Ghost
    2.Power Quest - Drive Image
    3.Paragon Drive Backup Pro stb.