18612


Dragon Age banner kép
Megrendelhető magyarul: 576KBYTE és a CD GALAXIS

Ha a patch után nem indulna, KATTINTS IDE

| SPECIALIZÁLÓDÁS | AJÁNDÉKOK |
  • switch
    #1
    Official Website

    Dragon Age™ is a blockbuster fantasy role-playing game set in a world created and owned by BioWare. Dragon Age will offer a deep, party-based, roleplaying experience in both single-player and multi-player game modes. Utilizing a brand new game engine, Dragon Age will feature stunning visuals with a tantalizing blend of the exploration and combat of Baldur's Gate™, the multi-player gameplay and community support of Neverwinter Nights™, and a cinematic gameplay experience from BioWare, the developer of Star Wars: Knights of the Old Republic™. Explore vast landscapes, engage in massive battles, and experience the sights, sounds, and culture of the heroic new world of Dragon Age.
    Key Dragon Age Features
    Cinematic story-driven single-player campaign
    Separate campaign designed specifically for a multi-player experience
    Mod tools for great custom content
    Set in a new fantasy world created by BioWare for fans of its past titles
    Participate in massive battles
    Party-based gameplay for outstanding tactical combat and immersive character interaction
  • switch
    #2

  • switch
    #3

  • switch
    #4


  • switch
    #5

  • switch
    #6
    Egy kis info a HardWired-ről:

    . A Dragon Age a Baldur's Gate "spirituális örököse", ám közvetlenül semmi köze a Baldur's Gate-hez.

    . A játék világának lakói: elf-, törp- és félszerzet-szerű lények, valamint egy közelebbröl meg nem nevezett, de gyíkszerü, szarvakkal felruházott teremtmény (amolyan félsárkány ;-) )

    . Karakter kasztok: a különféle fantasy-kból jól ismert archetípusok: harcos, varázsló, pap stb.

    . Háttér: a játék abban a korszakban játszódik, amikor a sárkányok urolkodtak a Dragon Age univerzumában. Nagy hangsúlyt fektetnek a világ történelmi/kultúrális hátterének megalkotására.

    . A Dragon Age nem fog D&D vagy D20 szabályrendszert használni (értsd a srácok saját szabályrendszert fejlesztenek)

    . Toborozhatunk hencsment

    . Igyekeznek minden fontosabb NPC-nek kidolgozott személyiséget adni

    . A NWN-nél megszokott multipléjer és közösségi támogatást vérhatjuk (szóval talán lesz pályaszerkesztö a játékhoz...)

    . 18 hónapja dolgoznak rajta

    . Kiadó: egyenlöre nincs
    Megjelenés: veniccdán
  • cyrus #7
    Nemszeresssükafántászit....
  • Adam5
    #8
    Én szeretem...
  • Bandew
    #9
    Bazz ez tisztára Helm szurdok!
  • _Atti_
    #10
    nagyon király az a rajz az #5 -ös postban
  • Cat #11
    szeressük a fantasyt
  • Bercy #12
    BioWare jatek. a nev garanica a sikerre. sztem nagyon jo lesz
  • lwb
    #13
    a hivatalos fórumon sokan sírnak miatta, mert bioware ezt akarja az nwn utódjának (igazi nwn2 helyett). ez meg ugye nem d&d. mondjuk nekem ez speciel zsír mind1, de néhány hardcore geek ezt másképp látja. :)
  • Chaos Mad
    #14
    ez igy van!
    tuti siker lesz!
  • Chaos Mad
    #15
    megy is a kedvencek közé! :)
  • QuippeR
    #16
    hmm, érdekes húzás, hogy nem d20-ra vagy konkrétan a dnd-re építik a játékot. a dnd sikere mutatja, hogy az egy valóban jól kidolgozott játékrendszer (na meg a wotc pr munkatársai is jó szakemberek).

    talán az van a háttérben, hogy a bioware nem akar "nwn új köntösben" típusú kritikákat kapni. pedig szerintem fog...

    de ettől függetlenül a világ -és ezáltal a játék- még akár érdekes is lehet.
  • KH
    #17
    1UP előzetes szemezgetés
  • grebber
    #18
    Dragon Age: Amikor húst ér a kard!!

    Sogun, 14:24 - PC - Játék: RPG

    (HW Insider) Igazi harc lesz a Dragon Age-ben. Kardunk nem suhan át többé az ellenfél polygonos testén, hanem keményen eltalálja a célt. Párbajok során nem állnak a harcoló felek bambán többé és suhogtatnak, hanem elhajolnak és kikerülik a támadásokat, majd közelebb ugranak, hogy a pengéjük elérje a húst! A mostani CVG privjúban semmi új nem hangzik el. A részletekért, már aki kíváncsi rá, érdemes elolvasni a telefonos interjút, a sárkányok korát és az első kép hírét, amely Birdy Kapitány által eredetileg prezentált infókat tartalmazza.

    A második 3D képen, valószínűleg még festett, tehát ideiglenes, háttér előtt iszonyú brutális karaktereket láthatunk. Képzeljük a testeken feszülő páncéldarabokhoz a kemény fizikai harcot, ahol minden ütés döngve fémet talál vagy nedvesen szakadó hanggal széttépi a húst! Az Obliviont kenterbe veri majd ez a harcrendszer, remélhetőleg.
    Thx, Necros!

    info: Hardwired

    Hát ha ez meglesz valosítva akkor
  • Larvin
    #19
    http://www.1up.com/do/slideshow?pager.offset=0&p=&g=&tr=&mt=0&cId=2019479
  • grebber
    #20
    Artok helyett én inkább már egy jó akciódús ingame videót szeretnék!
  • AC2
    #21
    Azt én is
  • csgj
    #22
    vannak itt screenshotok is, és ha jól látom a kedves Bioware-esek maradnak az egyszerűbb grafikánál :) ha így is fog kinézni, akkor megnyugodhatok: ez tuti nem dx10, mégcsak sm 3.0 se...
  • grebber
    #23
    Hál istennek ez nem negativum!
  • csgj
    #24
    hát igen, én is pont ezt írtam :)

    egyébként már naon jó lenne vmi faxa rpg, úgyhogy csak hajrá BioWare! csak jönne ki minél előbb! habár inkább mégse, ha nem akarják bugosan, optimalizátlanul kiadni... :P
  • AC2
    #25
    Nem tom, én szívem szerint jobban örültem volna a DX 10-es verziónak...
  • csgj
    #26
    a GeForce 8600 GT, nem véletlenül dx10-es? mert akkor érthető, ha neked jobb lenne dx10-ben (egyébként lehet, hogy az lesz, de a képek alapján nem látszik rajta)... nekem viszont nagyon nem lenne jó, mert tuti, hogy nem fogom tudni fejleszteni a gépemet
  • Alwares
    #27
    Na erről is adhatnának már valami infot, de gondolom most a Mass Effectre kocentrál a Bioware.,..
  • csgj
    #28
    ja, sajnos... főleg azért sajnos, mert a Mass effect-nél nem gondoltak ránk, PC-ésekre...
  • Alwares
    #29
    Majd az is jönni fog, egyszer. A Jade empire után nyugodtan mondhatom, de remélem nem kell annyi ideig várni rá...
  • AC2
    #30
    Engem a Mass Effect különösebben nem izgat, ez a Dragon Age viszont annál inkább :D Várható megjelenés?
  • AC2
    #31
    Nem tudjátok?
  • AC2
    #32
    Találtam néhány képet róla, hát nem tudom... Nekem kicsit olyan MMO-s grafikánnak tűnik, de remélem csak én b@sztam el a keresést
  • Alwares
    #33
    Hát ez mán nagyon régi, ekkor még unreal 2k4 enginel dolgoztak, most már ilyenről szó sincs...
  • AC2
    #34
    Jah akkor bocsi. Most én is örülök h tévedtem
  • Larvin
    #35
    azt olvastam, hogy lehet ebben sem lesz multi rész
  • csgj
    #36
    Mi van már ezzel a játékkal? Sosem lesz kész? :P
  • grebber
    #37
    Dragon Age - Egy éven belül érkezik?

    A derék EA újabb örömteli hírt közölt, mely a kiadó által nemrég felvásárolt BioWare fejlesztéséhez köthető.

    Nem sokkal ezelőtt adtunk hírt egy konferenciabeszélgetésről, melyben új Gyűrűk ura játékról esett szó. S lám, mi történt?! Alig telt el egy kevés idő, s máris megérkeztek a hírek a beszélgetés további részleteiről, melyek a BioWare, egyelőre csak PC-re bejelentett, s továbbra is hét lakat alatt őrzött szerepjátékát érintették. Amennyiben hihetünk az EA ügyvezetőinek, a 2008 április 1-től 2009 március 31-ig tartó pénzügyi év (ez lenne a már korábban is említett 2009-es) során piacra dobják a Dragon Age című, forradalminak ígért, s valóban annak ígérkező szerepjátékos csodát.
    Amennyiben ez helytállónak bizonyul, akkor legfeljebb 14 hónapon múlva játszhatunk is vele.

    info: Gamestar
  • Larvin
    #38
    A topic-ot 4 éve indították és még mindíg semmi. Hátha xar lesz a játék én nagyon mérges leszek!
  • Larvin
    #39
    infók
  • csgj
    #40
    Nyugi, BioWare-s játék nem lehet xar... :)