27
Championship Soccer 2004-2005 Edition
  • Rudee
    #1
    Ma jött ki az nForce szerint, valaki kipróbálta már?
  • Rudee
    #2
    A címeket pls cserélje ki vmelyik moderátor, thx előre is.
  • Hmuda
    #3
    Szoltam moderátornak.
  • Gabe18
    #4
    17x15 mega...
    Kétlem hogy ez veszélyeztetné a Winning Eleven 7,vagy a Fifa sikereit.
  • Rudee
    #5
    Biztos nincs benne 6 féle kommentár, meg többszáz csapat.
  • robotnyk
    #6
    Andreas Osswald's Championship Soccer is a soccer simulation with different play modes and a dynamic world. You can start your own career as a player, player-manager or manager, and matches can be played as an entire team or single player. The simulation offers a depth like nearly no other simulation (players improve and age, computer teams transfer and create lineups and tactics, complex ai system). You can even setup your own team and start with a few of unexperienced youth players and lead them to success. All data in the game is editable, you can even create own tournaments and include them into the career mode.

    Features:
    - In game languages supported: Danish, English, Francais, German, Italiano, Polish, Spanish.
    - 35 Countries with 1 division each or 5 countries with 7 divisions each
    - 1140 Clubs in total and over 30.000 unique Players!
    - Comprehensive career simulation plus dynamic computer tactics (teams play different styles)
    - 18 different player skills and featuring National and International Cups

    Requirements:
    - Pentium II
    - up-to-date DirectX version
    - Windows 98/Me/XP
    - 128 MB RAM (265 MB recommended)
    - 50 MB free HD-space





    sensi soccer rulez :) a menedzser rész ürügyén lehet, hogy megnézem.
  • robotnyk
    #7
    jah, most nézem, nem eredeti nevek, ez esetben felejtős
  • Gabe18
    #8
    Hát ja,inkább nevezték volna Sensible Soccer 04-05-nek...
    Mondjuk azt Amigán nagyon szerettem,de mondjuk abban teljessen igazi nevek voltak.Abban még magyar bajnokság is volt...
    Nem is tudom,nosztalgiának jó lehet,lehet mégis lekapom.
  • Gabe18
    #9
    On-Line multi nincs benne?
  • skristof
    #10
    de a pes3-al ellentétben, volt annyi eszük a fejlesztőknek, h csak egy betűt cseréltek ki pl. a csapatnevekben...
    LoL :)))

    amugy aszittem ez vmi free cucc!
    ezért pénzt is kérnek elméletileg?!?!?!
    mégnagyobb LoL :))))))
  • KeKKSZike
    #11
    Ez most komoly hogy ezt a játékot adták ki 2004ben? NE sózrakozzatok már velem!! :D :D :D
  • Gabe18
    #12
    Én leszedtem,mondván egy fél ora nosztalgiát megér.
    Hát nem sikerült,mert a "gyors meccs" egyszer lefagyott,egyszer valami hibával kilépett.
    Na mondom akkor legyen carrier,hogy legalább kipróbáljam.Kb negyed oráig kreálja a ligákat,játékosokat,sorsolásokat,eljut egy olyan helyre ahol nekem kellett volna valami játékost létrehoznom,megcsinálom,rányomok a folytatatásra,megint lefagy...
    Ezek után letöröltem.
  • skristof
    #13
    én inkább azon csodálkozom, h PÉNZt kérnek érte! :D
  • OPM
    #14
    tudtok valami free helyet, ahonnan le lehet húzni? én imádom a z ilyen régi típusú játékokat! :)
  • skristof
    #15
    sztem dc-n van...
    de előtte mindenképp olvasd el #12-őt!! :D
  • OPM
    #16
    az miért van, hogy a google nem dob ki semmit a játék nevére?
  • robotnyk
    #17
    tráj disz
  • OPM
    #18
    thanx
    dc-n sajnos nem találom, a warezcenteren fön lenne, de annak meg nem jön be a tárhelyszolgáltatója :(
    tudtok vmi más helyet?
  • OPM
    #19
    már megtaláltam
  • skristof
    #20
    és, mik az élmények??? :D
  • OPM
    #21
    nekem tökéletesen fut, és azt kell mondjam, el lehet szórakozni vele :)

    a játék maga 25 mega! :D elvileg 1 ember készítette
  • OPM
    #22
    ez nagyon brutális :DDDDDDD a játékhoz volt ez egy txt-ben:

    EPILEPSIEWARNUNG

    Bei manchen Personen kann es zu epileptischen Anfällen oder Bewusstseinsstörungen kommen, wenn sie bestimmten flackernden Lichteffekten ausgesetzt sind. Diese Personen können beim Fernsehen oder bei der Benutzung von Computerspielen Anfälle erleiden. Davon können auch Personen betroffen sein, die nie zuvor epileptische Anfälle erlitten haben. Falls bei Ihnen oder einem Ihrer Familienmitglieder jemals Epilepsie aufgetreten ist, ist es ratsam, vor dem Spielen einen Arzt zu konsultieren. Falls bei Ihnen mindestens eines der folgenden Symptome auftritt: Sehstörungen, Augen- oder Muskelzucken, Ohnmachtsanfälle, Orientierungsverlust, Krämpfe oder andere unkoordinierte Bewegungen, brechen Sie sofort das Spiel ab und wenden Sie sich an einen Arzt.

    Sicherheitsmaßnahmen:

    - Sitzen Sie in angemessenem Abstand vom Bildschirm - möglichst so weit weg, wie es die Anschlusskabel zulassen.
    - Verwenden Sie einen möglichst kleinen Bildschirm.
    - Spielen Sie nicht, wenn Sie müde sind.
    - Achten Sie auf ausreichende Raumbeleuchtung.
    - Legen Sie beim Spielen stündlich eine Pause von 10-15 Minuten ein.
  • Gabe18
    #23
    Az én gépem akkor nem tetszett neki...
    Mi ez a német szöveg hogy olyan brutál?
  • OPM
    #24
    fordítás (sok benne a kitéve, de nem jutott más az eszembe :) :

    EPILEPSZIA FIGYELMEZTETÉS

    Egyes embereknél epilepsziás rohamokat vagy eszméletzavarokat okozhat, ha villogó fényeffekteknek vannak kitéve. Ezek az emberek tv nézés közben vagy a számítógép használatánál is rohamoknak vannak kitéve. Ebben azok az emberek és érdekeltek, akiknek azelőtt sosem volt epilepsziás rohama. Ha Önönél vagy az egyik családtagjánál valaha epilepszia lépett fel, javasolt a játék előtt a háziorvossal konzultálni :DDD Abban az esetben, ha Önnél legalább egy tünet fellép: látászavarok, szem- vagy izomrángatások, eszméletvesztés, tájékozósdásvesztés, viszketés vagy más irányíthatatlan mozdulatok, ebben az esetben AZONNAL hagyja abban a játékot és forduljon orvoshoz!


    Biztonsági intézkedések:
    - tartson távolságot a képernyőtől - lehetőleg olyan messze, amennyire a kábel megengedi (?)
    - használjon lehetőleg kis képernyőt
    - ne játszon, ha fáradtnak érzi magát
    - ügyeljen az elegendő szobavilágításra
    - iktasson be a játszás közben óránként 10-15 perc szünetet
  • OPM
    #25
    2. sor és=is
  • Gabe18
    #26
    Na ez jo!
    Majd lemegyek a dokihoz konzultálni vajon játszhatok-e Championship Soccer 04-05-ös verziójával.Gyanitom azonnal továbbkülden a pszichológiára...
    Bár ezek alapján oda ugyis mennem kell,ha jön a Doom 3,hogy vajon fogom-e birni idegekkel.Bár az Undying után mát lehet.
  • Drizzthsz
    #27
    Bocs, de ez szinte minden játék kézikönyvében benne van, csak meg kell keresni. Benne van a CM-ekben, a BG-kben, őt az rpg collectionben is benne volt.