275
John Deere American Farmer and Delux Builder (c) Global Star Software
  • Beagie
    #1
    hehe, bírom amikor mernek v.mi újat csinálni
  • Beagie
    #2

  • Kit--Kat
    #3
    Ez tényleg 1 játék?
  • Beagie
    #4
    gondolom az, még nem próbáltam ki
  • Beagie
    #5
    a sok hent meg autóverseny mellett 1 kis kikapcsolódás:


    Grow Your Future In America's Heartland!

    Create and manage your own successful farm with John Deere American Farmer. You'll decide what crops to plant, livestock to raise, employees to hire, equipment to purchase and structures to build. Plagues, weather, market trends, employee skill level and much more will play a role as you make decisions that will determine the ultimate success of your farm.

    • Plan, build and manage a successful farm.
    • Plant crops, keep livestock and build structures while responding to unexpected events and changing seasons.
    • Purchase and control authentic John Deere branded equipment -- tractors, combines, planters, cultivators and more.
    • Ten diverse scenarios, each with three levels of difficulty.
    • Overcome bug infestations, unpredictable weather and disgruntled employees.
    • Use the built-in Map Editor to create your own unique scenarios.

  • Kit--Kat
    #6
    ez a John Deere egy amcsi traktor márka
  • Loál János #7
    Ütős!
  • cyrus #8
    Kérem !
    Hol letölt ?
    MIkor megjelen ?
  • Eye-scream
    #9
    Nekem már megvan, tegnap jáccottam is vele :D
    Unalmas...
  • Beagie
    #10
    az eredeti topic-cím jobb volt :)
  • Beagie
    #11
    akkor menj vissza CS-ezni
  • Eye-scream
    #12
    Nem szeretem, sry...
  • DJ Skyline
    #13
    traktor "kereke" kissé 8 szög alakú!:))
  • repro
    #14
    nem kapar el.
  • Gyadi
    #15
    Kúl :D
    SimFarm óta nem láttam ilyen játékot :)
  • robotnyk
    #16
    paraszt szimulátor :DD
    részletesebb vélemények?
  • Mighty
    #17
    Pont a napokban beszélgettem Barocassal a simfarm-ról. Ezt ki kell próbálnom!!!
  • Kit--Kat
    #18
    az itt a kérdés, honnan lehet megszerezni
  • Gyadi
    #19
    Lol, mennyi ideig nem jöttem rá hogy én irányítom a permetező repülőt :D
    Örök emlék marad az a game :)
  • Hmuda
    #20
    Huh, csak nem sim farm utód? Valaki? Hozza a szinvonalat?
  • Kit--Kat
    #21
    honnan lehetne megszerezni???
  • Hmuda
    #22
    wco pl
  • Kit--Kat
    #23
    ?? a meg mi??:))
  • Hmuda
    #24
    warez center online

    warezcenter.cjb.hu
  • Kit--Kat
    #25
    ja miért ez olyan friss game?
  • Hmuda
    #26
    hát eléggé ugy néz ki
  • Hmuda
    #27
    az nforceon tegnapi eresztés
  • Kit--Kat
    #28
    az 1 fejlesztő vagy mi?
  • Hmuda
    #29
    Nem, a warez cuccok ott tünnek fel először (tulajdonkáppen a warez híroldal).

    www.nforce.nl
  • Kit--Kat
    #30
    THX
  • Hmuda
    #31
    np :-)
  • itldj
    #32
    Hát ez valami iszonyatosan tré...
    Nem mondom hogy a Simfarm közbe az infarktus kerülgetett, de ezzel 10 perc játék után unatkoztam! :(
    Van 4 féle növény, meg tarthatsz disznót, meg kétféle marhát, az egyik tejel :D a másikat meg a húsáért tartod. Össz vissz ennyi, oszt csókolom. Ja, meg van kábé 8 féle gép, ami csak 4, mert ugye mindenből van kisebb meg nagyobb "változat"...
    Azt meg hogy mi befolyásolj, hogy mennyi terményed lesz egy földön, azt leginkább semmi nem befolyásolja, hiába van 3 féle minőségű vetőmag, szerintem csak az árukban különböznek. Nameg hiába vettem esetleg a legdrágábbat, merthogy az majd milyen hűdeszuper lesz, baszott esni az eső, persze a fejlett, gépesített ámerikai gazdaságokban senki nem hallott arról hogy esetleg lehet öntözni is...
    De hát azért vannak még a progival apróbb problémák: Ugye lehet építeni magtárat, ahova aratás után behordják a cuccost... Ez ugye természetes dolog, viszont ott addig tárolom amíg nekem tetszik, uyganis az olyan dologok mint a napraforgó azok uyge nem tudnak elrohadni a raktárban...
    A játék helpjében írja hogy vannak benne véletlenszerú események ami még életszerűbbé hivatottak tenni az amúgy dögunalmas játékmenetet. Namost ezek abban a két évadban amit végigszenvedtem a gameval abban merültek ki, hogy vagy történt valami idióta dolog és megdöglött x állatom(pl a pulykavadászat alkalmával betévedtek a farmomra és véletlenül lelőttek 10 szarvesmarhát) vagy az óriási családomból valaki nem tud mit kezdeni az életével és eljön dógozni a farmra... Tehát ezektől aztán nagyon életszerű lett a dolog. Azt már fel se hozom hibaként, hogy ha valamit elkezd csinálni valaki egy géppel, pl fel akarom szántatni vele az egyik darab földet, akkor ő ha törik ha szakad abba nem hegyja míg a végére nem ér... (ez akkor volt kellemetlen, mikor a kapálós gép helyett véletlenül a szántős "feltéttel" küldtem el a traktort a földre. Namost még észrevettem a dolgot mielőtt még odaért volna, de nem tudtam megmondani neki hogy ne csinálja, így szépen felszántotta a majdnem érett kukoricaföldet!
    Az meg már a legkisebb baja a proginak, hogy szerintem még a Simfarmhoz viszonyítva is RONDA! Ennek ellenére, vagy tán éppen ezért lehet benne állítani hogy milyen verziójú pixel illetve vertex shadert használjon: 1.1-est 1.4-est esrtleg 2.0-ást. Namost ha ebben a progiban bármilyen shader van akkor megeszem a kalapomat reggelire...
    Pedig hogy megörültem mikor megláttam az nforce-on! Anno a Simfarm nekem nagy kedvencem volt!
    Tényleg, nem tudja valaki honnét lehetne leszedni a Simfarmot, illetve hogy megy-e Xp alatt? Remélem igen, ha már ez ilyen szar lett akkor legalább abban farmerkedek egy jót!
  • Cat #33
    hiába, az ősi vér :D

    ugye nem szédülsz a betonon? :D
  • itldj
    #34
    Tudod mit, ezt meg se hallottam...
    Annira városban lakom, és laktam mindig is, hogy 10nm-nél nagyobb földdarabot nem is láttam még egyben... :p
    Viszont élek halok a különböző tycoon-okért, persze csak akkor ha valami élményt is nyújtanak, nemcsak valami silány tömegcikk.
    Ez pedig igéretesnek tűnt, de egy nagy kalap ****
    Megyek is vissza thiefezni! :D
  • PiszkosFred
    #35
    Nagyon nem. SF lekorozi ;]
  • PiszkosFred
    #36
    "Olyan paraszt, hogy disznóvágást tetováltatott a hátára." Ezt pont ma hallottam, és nekem új volt. ;] Gondoltam megosztom veled, látva a kommentedet..
  • 12346
    #37
  • 12346
    #38
  • Hmuda
    #39
    Na akkor ennyit erröl. Legalább tudom, hogy nem éri meg leszedni. Pedig most nekem is megjött a kedvem egy jó kis SIM Farmhoz, de sajna nem megy XP-n. :PPP
    (faszom a rohad DOS-hiányba)
  • Mighty
    #40
    Pedig van visszavonasi lehetoseg. Mikor kiadsz egy munkat a munkasnak, akkor a kepernyo aljan, kozeptol jobbra megjelenik, hogy mit fog csinalni egy kis nyegyzetben. Annak a negyzetnek a jobb felso sarkaban van egy x. Az a visszavonas.

    Meg csak ismerkedek a jatekkal, de lehet nem lesz ez olyan rossz. Unalmas orakban el lehet vele veszodni :)