44
  • Lacc
    #1
    Lehidalok :D Én nem fogok ilyesmit aggatni magamra az is ziher.
  • Gladiator
    #2
    én igen. bár mondjuk, ha a M$ fejleszti.... nehogy beálljon a kék halál...
  • Laci73
    #3
    A mobiltelefonok kapcsán már jópáran megállapítoták hogy az elektromágneses mezőt gerjesztő vagy rádiófrekvenciát használó berendezések károsak.

    Bill Gatest megnézném azért mint órát vagy rádiót :)
  • Cat #4
    már most is vezető közegnek használja a testet jópár technológia, pl gégemikrofon, vagy a japánok csináltak olyan headsetet, ami a csont rezgéseivel terjed
  • TeszteloPontHu
    #5
    Mármint a headset terjed a csont rezgéseivel?
  • dez
    #6
    "Ezt a Microsoft olyan speciális elektromos jelekkel oldaná meg, ami semmilyen (ismert) formában nem befolyásolja az emberi test működését."

    Ehhez csak annyit, hogy pl. a meridiánok és az akupunktúrás pontok mibenléte is ismeretlen a tudomány előtt, mégis valós gyógyeredményeket lehet elérni, azaz kísérletileg igazolható, hogy az ezzekkel kapcsolatos "teóriák" nem alaptalanok. Tehát a fenti kijelentés erős képmutatás.
  • dez
    #7
    A mikorhullámok káros hatása tudományos tény. A vita a megengedhető határértékek körül van.
  • dez
    #8
    mikrohullámok
  • The Garrett
    #9
    Már előre látom:
    ANya gyere má közelebb mer gyenge a jel :D
  • arty
    #10
    meglatjuk a sokat mobilizok agyat majd CTvel 25 ev mulva... addigra lesz tapasztalat :)
  • [HUN]PAStheLoD
    #11
    sajnos akkora már késő lesz :/
  • dexter161
    #12
    Ez a mátrixhoz vezet!!!!
    Mocskos microsoft, hasznosabbat is kitalálhatna, minthogy ilyen embertelen dolgokon töri a fejét. Ők fogják uralni az égész emberiséget. Csak nézzétek meg, hogy akik az utcán járkálnak, azt se tudják mivan, aztán őket simán át lehet vágni az ilyen baromsággal. És akkor egyszer csak átveszik az irányítást. Jönnek a Mr. Bill ügynökök, és vége az emberiségnek. Hawaii a Microsoftnak, és csak ők lesznek majd, akik a való világban élnek, mi csak geforce és atik által renderelt pixelhalmazok leszünk.

    Akkor már inkább Bin Laden! Én előre megmondtam, hogy aki okos, az a mai világban terrorista! VESSZEN AMERIKA!!! ÉLJEN IRAK!!! ÉLJEN AFGANISZTÁN!!!!
  • nenad
    #13
    nemtom ki a hulyebb a szabadalmi hivatal, vagy az m$, nem semmi.
  • dexter161
    #14
    mindketten csak a pénzt nézik a dologban, és senkit nem érdekel a jövő, csak a zsebe
  • dexter161
    #15
    http://dynamic6.gamespy.com/~renalert/forum/index.php?showtopic=2592

    Itt lehet szavazni
  • RangeR
    #16
    Wauuuoóó! Megszólalt maga a lábonjáró élettapasztalat! Gratulálok haver! De, nem kellene neked inkább szexuális felvilágosító órákra járni ezek helyett a tanulságos hozzászólások helyett?
  • Sliders
    #17
    ezt a hülyeséget amit irtál, ez nevetséges, és még egy lehetséges variációnak is túl merész, elképzelhetetlen. Szerintem gondold meg mit irsz le. És iylet ne irj hogy aki okos az terrorista, mert pofánváglak. Tudod te mit beszélsz? Mi lenne ha családtagod áldozatul esne egy robbantásban ezt szónokolnád, hülyegyerek
  • selwik
    #18
    lol
  • Mike at home
    #19
    mondom, lassan jon a legzes
  • dexter161
    #20
    Hát nem te fogod nekem megmondani. Én most nemis a merényletekre gondoltam. Csakhogy amerika mennyire irányítani akarja a világot, és hogy valamit tenni kell. Szerintem csak te vetted túl komolyan amit mondtam
  • Praetor
    #21
    Pfff... Az én seggemet ne védje le senki. 8) Vicces azért, hogy ilyesmit képes bejegyezni az amerikai szabadalmi hivatal.

    Azért halkan megkérdezem, hogy hány millió dollárjába került a M$-nek kifejleszteni az EMBERI TESTET? :D

    Levédem a kötelet, mert ha felkötöm valahova, akkor fel lehet mászni rá. Ja, hogy már régóta másznak az iskolákban kötélre... Az ember is már régóta vezeti az áramot. Már igen rég óta (többek között) villamosszékben végzik ki a jenkik a halálraítélteket. Ha nem vezetné az ember az áramot, akkor villamosszék még nem is csiklandozna. :P
    Az érintőkapcsolók 99%-a sem működne akkor ha az ember nem vezetné az áramot.

    Sztem abszolult nincs létjogosultsága egy ilyen szabadalomnak.
  • lrichard
    #22
    (Az akupunktúra jótékony hatása tudományosan igazolt, és igen tudják, hogy miért működik ;)
    Viszont! Sajnálattal hallottam a hírt, ugyanis nekem is voltak terveim ez irányú kutatások elvégzésére, de ezek után muszáj lesz a M$-hoz mennem. :(
  • ttt ttt
    #23
    Egyetértek Praetorral, milyen jogon lehet az emberi testet bárkinek is szabadalmi bejegyzéssel "illetni"? Milyen alapon modja meg egy szabadalmi szervezet, hogy bármilyen módon is mit kezdhetek a testemmel?
    Ha főbelövöm magam meg majd bepereli az M$ az örököseimet, mert tönkre tettem a vezetésre alkalmas testemet, és ők bizonyíthatóan elestek még vagy 30 év licence díjtól?
    Ez ellen hivatalosan, legalább EU törvényi szinten kellene fellépni!
  • Punkerwork
    #24
    Cyberpunk 2020 ez vár ránk, a föld irányítását szép lassan a nagy cégek veszik át.....
  • 3DAY
    #25
    Nem az emberi testet védték le hanem azt azt hogy mobil eszközök komunikáljanak rajata kereztül.Ennek mondjuk nem látom sok értelmét, mert a bluetooth már rég elterjedt és wireless.
  • ollie
    #26
    Hülye vagy dexter! Ja nem, inkább primitív.
  • DW
    #27
    LOL.
    Ez nevetséges. A M$ elmehet ... oda. Csak ott a bibi, hogy ezzel hogyan készítenek mobilt? Magamrakötöm? És ha megyek fürdeni? Akko' addig kikapcs? Vagy van benne akksi? Csak azért, emrt akkor semmi értelme az egésznek. Szerintem halott ötlet.
  • Huvarg
    #28
    mobil ezközök a testen keresztül kommunikáljanak? nincs kedvem átjátszó állomás szerepét betölteni, nem tudnak annyit fizetni.
    viszont asszem levédetem az emberi testet mint tüzelőalapanyagot, és már tippem is van kivel fogom tesztelni (és talán újrahasznositható biomasszára is rá kellene tennem a kezem) :)
  • Troll
    #29
    Már előre látom:
    ANya gyere má közelebb mer gyenge a jel :D


    Na, azért ez van már most is, ha nem jön be a retekklub... :-)
  • lrichard
    #30
    ezek után mindig fizetni kell az M$-nek, ha villanyt szerelek és megráz az áram? (talán az örököseimet is beperlik - említette vki ;)
  • Ph03niXx
    #31
    Az M$ egyre hülyébb. Egyre vadabb dolgokat védetnek le, mint "a jövő technológiája". De egyszer úgyis bele fognak bukni, mert már most is eléggé túl lőnek a célon... Méghogy emberi testen keresztül kommunikáljanak a telefonok.

    Mi lesz vajon a következő? Emberi agyakat kapcsolnak majd össze, hogy megalkossák a "jövő szuperszámítógépét"??? LOL
  • Mage
    #32
    Van ebben fantázia! Majd jól agyonb@sz az áram, ha illegális windowst használsz vagy mp3-makat töltesz le.
  • tajfun
    #33
    Akkor koltozz afganisztanba, birkapasztornak meg ennyi e'sz is eleg.
  • tajfun
    #34
    En levedetem a w-t, az a windowsban 2szer is szerepel, dupla olyan gazdag leszek mint Bill.
  • dexter161
    #35
    Jah, mint az Alienben...
  • galocza
    #36
    ekg eeg csak microsoft engedéllyel?

    kezd telelenni a hócipőm.
    különben is, szabadalomnak nem valami új felfedezésen kell alapulnia?
  • dexter161
    #37
    Pénzen kella alapulnia mindennek ebben a kib****** világban
  • Tetsuo
    #38
    Mindenféle (nem saját, bio) egyenáram (DC) káros az élő szövetekre, ugyanis ionos áramlást hoz lére, ami kémiai elváltozással jár azaz mérgezéssel.
    A váltakozó áram pedig frekitől függ hogy mire hat (talán, azért a szívizmokat kikerülik..), de az idegrendszernek s az izmoknak (sőt a nyirokrendszernek) biztos nem tesz jót.
    Tehát sem a tápáram sem a jeláram nem egészséges, bár néha egy-egy kis jel megengedhető, de semmiképpen nem folyamatos SzVSz.
  • Runo
    #39
    Hát igen, szerintem nem védethené le, mert az én testem már réges rég kitalálta, hgy árammal működik, és vezeti azt....

    Ennyiből a xart is levédethetné valaki, és aki xarik, annak fizetnie kell.....bár így is fizetnünk kell érte :b
  • DW
    #40
    Belegondoltál, hogy mennyit fizetsz ki évente, hogy sz@rhass egy jót? Villany, víz, wckefe, légfrissítő, toalett kacsa, budipapír, az újság, amit közbe olvasol:))) Nem olcsó mulatozás ám. Persze vannak alternatív megoldások:) <- csak legyen hozzá gusztusod:P