8
Karl Jenkins
  • OPM
    #1
    gondolom a legtöbben csak az első vodafone reklámdalt ismerik tőle. mostanában szetem le egy '95-ös albumát (Songs Of Sanctuary) és nagyon megtetszett ez a zene, főleg a Kayama c. szám.
    Nincs meg véletlenül valakinek pár albuma és meg tudná osztani velem valahogy? mert dc-n igen elvétve van meg 1-2 embernek sajna :(
  • FREAK
    #2
    nekem is csak az van meg, és nekem is a Kayama az egyik kedvencem

    azóta még vagy 6 albuma jött ki, meg is nézem, mi van Kazaa-n
  • OPM
    #3
    http://www.adiemus.f2s.com/

    szólj, ha találtál vmit!
  • FREAK
    #4
    amúgy a Rain Dance is reklámzene lett, de már nemtom, mit reklámoznak benne :)

    állóképeket mozgatnak, ennyire emlékszem, de hogy sör vagy életbiztosítás a termék, azt már nemtom :D
  • OPM
    #5
    azt nem is ismerem
  • OPM
    #6
    az index fórumból: "Keresek egy reklámzenét: egy nagyon hosszú, lakáshiteleket ajánló reklám megy mostanában a tv-adókon, olyan zenével, amely egy régebbi Vodafone-os reklám zenéjére emlékeztet (talán ugyanaz az előadó)"

    :)

    lejött végre a bestof, ez is iszonyat jó!
    már a Cantus Iteratus is kedvencem lett
  • OPM
    #7
    nincs meg véletlenül valakinek az összes album, mert dc-ről elég nehéz levadászni őket :(
    ma véletlenül találok pár embernél akkor nekik nem túl jó minőségben van meg
  • Kikyou
    #8
    nekem is ha valakinek megvan az össze cd akkor lécci küldje el, vagy csak párszám az is jó, lécci valaki! erre a címre [email protected]