168
  • Sadun Tryst
    #1
    Egy újabb mozifilm, ami gyorsabban öl, mint a golyó! Ilyen parás filmet régen adtak ki mint a SAW! A Kör, meg a többi, ehhez képest lóf*sz!
    Itt a picike kis tréler ami mindent bemutat (csupán 2,8 mega de viszonylag jó minőségű)
    SAW Trailer
  • Alien
    #2
    nem tünik rossznak:)
  • neménvoltam
    #3
    nem semmi!
  • Csacsi
    #4
    Elég meleg a trailer. Bár nekem a csóka ott a maszkban elég "furának" tűnik, de egyébként jó lesz ez remélem.
  • seAke
    #5
    A körön végig röhögtem...ha az parás akkor a Micimackó apokaliptikus cyberhorror!
  • Sadun Tryst
    #6
    az a maszkos faszi kicsit nekem is fura, dehát groteszk végülis a film! és ez benne a jó! :)
  • Sadun Tryst
    #7
    a kör tényleg nem az igazi, de hát sok ilyesmi film nem nagyon van... :(
    most majd még jön a Silent Hill valamikor, oszt kifújva az ilyen depis filmekkel...
  • Evil
    #8
    Egy postal feldolgozast meg megneztem volna :)
  • neménvoltam
    #9
    Mostanában lesz majd hazánkban A Szem c. film is. Arról vélemények?
  • Sadun Tryst
    #10
    hm... az majd csak 3 nap múlva lesz a moziban. de mindenképpen megakarom nézni a Hős mellett még :)
  • Sadun Tryst
    #11
    na. végre valahára sikerült beszereznem a filmet.
    szerintem zseniális. nekem nagyon bejött. minden 1es részlete érdekes volt, és a végén a végkifejlet pedig megdöbbentő.
    az utóbbi idők egyik legjobb filmje! ^_^
  • saco
    #12
    en sajna a dvdscr.divx-t neztem meg,meg kellett volna varni a a premiert magyar mozikban,ha lesz egyaltalan,csak mikor rajottem h kurva jo mar nem tudtam abbahagyni :) ez mindent elarul,nekem nagyon bejott,az egesz keret,a meghokkento fordulatok stb :) mindenkinek ajanlom aki szereti az ilyen tipusu alkotasokat.
  • Sadun Tryst
    #13
    neked akkor még egész jó verzió volt meg... nekem a fantasztikus VCD verziót sikerült beszereznem...
  • flashX
    #14
    qva jó film sztem, a vége az nagyot üt!
  • Sephi
    #15
    Pontosabban az utolso 5 perc az amit ha most is megnezek tolatlisan kiraz a hideg.

    Annyira eltalatak a jelenethez a zenet es maga a kornyzetett hogy szerintem jobban ezt meg sem lehetett csinalni :D
  • flashX
    #16
    [egyetért]
  • Gabe18
    #17
    Én most néztem éjjel,nagyon bejött a film!És a végkifejlet valóban döbbenetes.
  • ShaiHulud
    #18
    huuu bazz eleg uberbrutko film...nagyon ott van.
  • Böjtös
    #19
    Kritika és nyereményjáték (már csak holnap délutánig) a www.fangoria.hu-n!!!
  • Serpa
    #20
    tud vki feliratot a WivX verzióhoz ?
    kopaszon nincs.
  • Serpa
    #21
    stornó.

    találtam máshol.
  • grebber
    #22
    Jó ez a film :)
  • winnie
    #23
    nem volt, mert az eredeti verzió rengeteg félrefordítást tartalmazott - fent van a javított már.
  • Serpa
    #24
    "hangya" által fordítottat szedtem le.
    ez a javított ?
  • Iori
    #25
    nem rég néztem meg, nagyon ott van ez a film!!! ,egyik legjobb film a Collateral mellett az utobbi időben
  • ZsirosKenyer
    #26
    lányok.
    most ez tényleg ennyire zsír film vagy poénból dícséritek?
    láttam a trailert de majdnem rámjött a röhögés.. az a bábu-cumó + a feliratok "how fucked up" a címéről már nem is beszélve..

    Ezzel szemben itt agyon van istenítve. Szóval nézzem meg?
  • ToMMo
    #27
    én ajánlom
    történet szerintem telitalálat lett,
    utóbbi években szerintem ez a legjobb film ilyen műfajban - legalábbis nálam
  • Csacsi
    #28
    Mi bajod van a címével? Szerintem, ha megnézed a filmet, akkor rájössz, hogy van értelme a címnek. Kár,hogy csak angolul két értelmű. Mert magyarul , csak fűrész. De angolul ugye mást is jelent a saw, nemcsak fűrészt. Szóval szerintem is király film.

    Ja és este egyedül érdemes megnézni.
  • Alien
    #29
    Nagyon tetszett , nézze meg aki még nem látta.
  • neménvoltam
    #30
    most néztem meg a filmet, sztem rohadt jó, de aki ezt kitalálta, annak eléggé beteg a fantáziája
  • NiGhTM4R3
    #31
    Skacok, istenkirály a film, nekem is a vége nagyon ott volt, mint szinte mindenkinek a topikban...zene, a fordulat...
    És az a legjobb a filmben, h szinte minden elöttünk van, tehát a filmben az összes (!) jelenetnek jelentősége van, az első képkockától az utolsóig! Akik látták azok tudják miről beszélek...najó, kifejtem bővebben, akik nem látták ne figyeljenek!
    Tehát az elején sztem a fene se gondolná h a lakat kulcsa esik le a lefolyón, de a végén kiderül h mi is volt aza kék valami...és az egész filmben vannak ilyenek, amiket láttunk, de mégse fogtuk fel h miaz. Ez a film hihetetlenül jó, szinkronosan többszőr is megnézem.

    Egyet nem értek!!!
    Van 2 jelenet, amitől most is borzongok! De, nem értem a lényegét! tehát, mikor elrabolták a 2 csávót, az a 2 "vmi" az mi volt?
    Tehát ami kimászott a parkolóban a kocsiból, és ami a fényképészre támadt a szekrényben.
    Azok mik, és mi a jelentőségük??? Ezt mondja el vki...
  • NiGhTM4R3
    #32
    Lehet h beteg vagyok, de van benne vmi...hisz elég sokan nem értékelik az életet, csak mikor már késő.
  • fifi
    #33
    a "fejbelőtt" jóember álruhában...

    [csak gondolja-mert így logikus]

    tudod hogy a lakásán pontos terve volt a szobának gipszemberekkel. Gondolom megtervezte, aztán rabolt hozzá potenciális foglyot...
  • NiGhTM4R3
    #34
    Tehát, ha jól értelmeztem, a fejbelőtt kopasz csávó volt a hunyó mindvégig...
  • I.C.ram
    #35
    Jaja.
  • I.C.ram
    #36
    Egyébként azt a csávót lehetett látni az elejn is a filmnek, mikor a kórtermben tanítja az orvos faszi az újoncokat. Ott fekszik a háttérben a manusz.
  • NiGhTM4R3
    #37
    Lehetne folytatás...mikor lesz?
  • ToMMo
    #38
    lol, és pl. dr. Gordon túlélhette?
  • winnie
    #39
    lesz, természetesen. IMDB link - null pénzből 50milla bevétel - nem lehet nem csinálni folytatást. (ahogy megvolt az első napi bevétel, rögtön bejelentették, hogy 2005. októberében jön a 2. rész)
  • Iori
    #40
    sztem Jigsaw visszatér és keress megint 2 áldozatot