50
hogyan csinálják?
  • OPM
    #1
    nem biztos hogy sport...

    szóval azt nem értem, hogyan marad mindig tökéletes a focisták haja a meccs végéig? pl ott van effenberg, aki utolsó bayernes éveiben felzselézett frizurával játszott, de akármikor láttam mindig ugyanolyan jó állt neki a haja :) milyen zselét használhatnak?
    mert nekem az a problémám, hogy 10 perc játék után már teljesen szétmegy a hajam... :(
  • FREAK
    #2
    jézusom

    valóban, ezt inkább a fiúk-lányok fórumba kellett volna, biztos egy csomó tinilányt érdekelne a problémád
  • forzajuve
    #3
    igyál sok sört
  • traXion
    #4
    bazzeg..... marok zselével :D
  • OPM
    #5
    :DDD
  • Glpetyus
    #6
    lol

    Az élet nagy problémái..:)))))
  • PResident Evil
    #7
    KE-GYET-LEN topic :DDDDDDDDDDDDDDDDD
  • Tuvok #8
    paróka ? :D
  • PResident Evil
    #9
    nem fejel a labdába :D
  • lee86
    #10
    én meg azt nem vágom, h a focisták egyik fordulóról a másikra 10cm-errel hosszabb hajjal tudnak néha a pályára kilépni! :)
  • OPM
    #11
    most mér kell kinevetni?? :DD
  • Glpetyus
    #12
    Jóvannna:))
  • pilboy
    #13
    sztem nem futnak, nem is izzadnak és úgy marad a hajuk
  • Pyx #14
    a profiaké marad csak tökéletes
  • Garfield
    #15
    Kedves nézőink!

    Önök "Az élet nagy kérdései" c. sorozatunk legújabb epizódját láthatják. A reklám után folytatjuk.
  • Glpetyus
    #16
    :DD
  • Z
    #17
    A megoldásra a pontot a #4 és a #9-es hozzászólások gazdái vihetik... :DD

    Alternatíva: hajólakk

    Z receptje: ha bezselézted, kicsit várj, amíg szárad egy pár perceet, és akkor fújj rá hajlakkot is, betonkemény lesz a hajad, s ekkor akár bézbólsapit is felvehetsz. Mikor leveszed még mindig ugyanúgy fog állni a hajad. Az más kérdés, hogy a fejbőröd fájni fog, mint egyszer...

    Még egy fontos dolog: nagypályán játszol, vagy kispályán? Mert nagypályán szerintem, felesleges belőni a sérót, olyan messze vannak a nézők, hogy ha nem tévés meccsen szerepelsz, akkor tök mindegy milyen a hajad. Viszont kispályán érdemes egy kis gondozás és kényeztetés a hajadnak, mert ott közel vannak a nézők, és nem mindegy, hogy milyen a fizimiskád. Viszont kispályás meccsek előtt meg is kell rendesen borcsizni. Szoliba is el kell menni, meg gyúrni kicsit, igazából ezektől lesz valaki jó focista.

    Na sok sikert!
  • skristof
    #18
    "Szoliba is el kell menni, meg gyúrni kicsit, igazából ezektől lesz valaki jó focista.
    "


    loooooooool
    ez a baja a mi focinknak! :DDDDDD
  • Z
    #19
    héééé!!! ne nevess ki :DDDDDD
  • skristof
    #20
    bocsikaaaa

    [HANGOSAN FELRÖHÖG, MRET YÓÓ! :))]
  • Z
    #21
    najazér!! :DD

    még egy jótanács: az is kell ahhoz, hogy jó fodzizsta legyél, hogy rendesen tudd az orrodat túrni, vakarni a t*köd, valamint orrot fújni úgy, hogy az egyik orrlyukadat befogod. Meg sokat kell káromkodni. Na ezek a jófodzizsta ismérvei. Lehet még cifrázni olyanokkal, mint a másik seggére pacsizni, de ezt nem ajánlnom, mert esetleg komoly inzultusnak tennéd ki magad, ezáltal rontva közérzeteden, valamint testi épségeden.
  • Glpetyus
    #22
    :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • skristof
    #23
    köszönöm az útbaigazsgatást mezster
  • Taranov
    #24
    lol :DDDDD
  • Prank
    #25
    használj hajhálót:)
  • Z
    #26
    khrrmm, csúúúú [köpés], horrkk, na jóvan fijam, menny és fussá ötkört! :DDDDD

    Amúgy Károly Róbert haja a legjobb a Realból.
  • PResident Evil
    #27
    paróka van mindegyiken ! :D
  • Breki33
    #28
    sztem hijjátok meg Bajzátot vendégelőadónak

    Amúgy davidbutabekkemet egy zselégyár szponzorálja
    de ő most levágatta a haját- egyeztetés nélkül. és emiatt kicsit kiakadtak rá P
  • Z
    #29
    Bajzát: ehhehehehehehe ,télleg!! régi idők focija, minden hétfőn csak itt a sropt egyen....
  • Taranov
    #30
    Szerintem Beckham-é. Csak ő focizni nem tud :)
  • Taranov
    #31
    :D
  • Kata
    #32
    Az FHM mostani focis mellékletében Todo Kazuyuki sérója a nem semmi!
  • geronimo77
    #33
    Bekem hol kopasz hol nem. Vagy parókát hord vagy k*rava gyorsan no a haja :))
  • Z
    #34
    hiába, a Bánfi hajszesz csodákra képes!

    Az öcsém haja a legjobb, bár ő sohasem fejel.
    Utálják is miatta...hehehh
  • Kata
    #35
    Jah, meg akartam dícsérni a topig értelmességét. :) Kéne valami "Vadmálna díj" vagy mi az ilyeneknek. :D
  • Grimbusz
    #36
    csaóka
    A haj is mint sok egyéb ma marketing & üzlet, persze nem minden focistánál mert "Kovács D. Lacinak nem érdeke hogy haja ápólt és designe legyen mert Ő focizni jár a pályára :) nem bemutatóra
  • Z
    #37
    miért nem jó a hagyományos citrony-díj? Amúgy meg simán gumitéma...

    HÉÉ!! Linkelsz Musztángot vagy nem? Csak etettél, ugye?
  • OPM
    #38
  • Z
    #39
    bekem haj
  • Z
    #40
    Zizou haj