131
Hogyan lehet IP/emil adatait lekérdezni?
  • Stann
    #1
    Hali!

    Engem elsősorban az érdekelne, hogy IP cím alapján ki lehet-e deríteni, hogy ki ül a gép mögött. Mivel az általános IP címkeresők csak a szolgltatót írják ki, a felhasználót nem, ezért gondoltam, hátha létezik alaposabb progi.

    És emil cím esetén hogyan lehet kideriteni a "beirt" nevet (pölö freemail címnél)?
  • nemcsakfeel
    #2
    lol topig lezárás?

    Már egy párszor volt erről szó bakker. Ha valaki nagyon pancser annak biztos ki tudod deríteni a nevét, ha meg nem lámer akkor meg még tán a szolgáltató sem tudja...

    Az emil címes dolgot nem igazán értem. Neked van meg az email cím, és abból akarsz teljes nevet visszakeresni?
  • Stann
    #3
    Igen, mivel ha ír valaki a címről, akkor is kiirja a nevét. Csak a név ugy kéne, hogy nem várom meg, amig válaszol.

    Igen, épp az a kérdésem, mivelaz ilyen IP QUERY címek általában csak a szolgáltatót írják ki. Keresgettem, de nem találtam olyan topikot ahol hasonlóról lenne szó, habár lehet, hogy nem néztem át elég topikot, de akkor meg egy link is jó lenne.
    Amugy arról lenne szó, hogy egy fórumban van két felhasználó, és érdekelne hogy szórakozik-e az egyikük, hogy a másik kódját használja is írogat be, vagy pedig tényleg 2 különböző helyről írtak.
  • scheri
    #4
    Ha egy IP-ről írnak nem bizti hogy egymás kódját használják.Lehet hogy a hálózatban a gépek úgy vannak belőve hogy Net csatlakozásnál az összes gépet egy IP-ről lássa.Ez nagyon jó néha de még úgy is vissza lehet keresni hogy melyik gépről írnak, ha a rendszergazda besorszámozta a gépeket vagyis mások a gépek nevei.Teljesen úgysem lehet elbújni még a névtelen proxy-kon keresztül sem.
  • Bogyi007
    #5
    winipcfg ezt a parancsot ismerem csak, ezt a futtatásba kell beírni, igaz ez csak saját infó lekérdezésre jó.
  • Stann
    #6
    Csak az a tré, hogy egyikük Pesti, másik Kecskeméti, és a WHOIS Ip mindkettőnél Bács-Kiskun megyei Fibernetet irt ki. Ezért gondolom, hogy szórakozik valaki. De ha más felhasználók lennének, akkor oks!Meg van adva egy emil cím is, és azt szeretném még lecsekkolni, hogy milyen névre van regelve.
  • scheri
    #7
    És volt olyan hogy egyszerre csatlakoztak?
  • Stann
    #8
    Nem, a hozzászólások között kb. fél nap van. Csak érdekelne, hogy le lehet e csekkolni.
  • scheri
    #9
    Szóval fél nap eltéréssel ugyan arról az IP-ről ír de mégis máshol van?
  • Stann
    #10
    Nem, az IP nem ugyanaz, csak ha lekérdezem, a szolgáltató!
  • Stann
    #11
    Szóval:
    Van két felhasználónév a fórumban, és az üziket mindketten bács-kiskuni fibernetről irták, holott az egyikük pesti. És csak meg szeretném nézni, hogy ugyanaz a felhasználó(előfizetésről, címről) irta-e minda kettőt
  • scheri
    #12
    Nem ugyan az csak ha lekérdezed?Ezt nem értem.Írd már le kicsit részletesebben az egyész szitut!
  • Stann
    #13
    Vagyis egy gépről-e
  • scheri
    #14
    Ha mindketten ugyan onnan írtak fél nap eltéréssel akkor lehet hogy közben helyszínt változtatott.Nem?Honnan tudod hogy az egyik pesti?
  • Stann
    #15
    Mert saját fórum :)

  • scheri
    #16
    Melyik oldalé?
  • Stann
    #17
    Ilyen sg-s fórum, csak ilyan osztályfórumszerűség. De annyira nem érdekes, csak érdekelt, megleket-e ezt tudni valahonnan.
  • Sadun Tryst
    #18
    ip cím lekérdezés
  • Stann
    #19
    De olyan nincs, ami egy megadott ip-ről irja ki a szolgáltatót és felhasználót???
  • stone
    #20
    Nem teljesen világos amit írsz, de ha arra akarsz kilyukadni hogy valós nevet/helyet találj ip-cím alapján, az nem fog menni, ugyanis a szolgáltató ilyen adatokat csak rendőrségnek ad meg ha vki bűncselekményt követ el szvsz.
  • nemcsakfeel
    #21
    Ha írsz mind a két email címre, persze te is két címet használsz, proxyval, és weblapról..
    Sztem jó lenne ha kicsikarnál egy egy emailt mind2ből, és pl. ha azonos böngészőt, oprendszert, smtp-t használnak akkor már gyanús lehet.
    Amúgy meg a netszolgáltató nem biztos hogy mérvadó, én is ha saját magamat virtual route olom, akkor kijön hogy pest... mert a freestartnak ott van a kp.ja, közbe egészen máshonnan netezem..
  • Stann
    #22
    Aha, szal a halott ügy, thx!
  • biomage
    #23
    Hali

    Keresek ip cim eltüntetö programot tudtok irjatok URLt
  • Cat #24
    nincs ilyen, nem tüntethető el
    anonimproxyk vannak, de azzal se tünik el, csak max. a célhelyen nem látják
    de csak meghatározott protokollokra igaz, és csomo dolognál nem tudsz csalni (pl. vásárlás)
  • biomage
    #25
    csak proxy és a no-ip
  • biomage
    #26
    olyan program fut nálam ami jelez (portscans)ez gondolom hogy a meglátogatott
    weboldat megprobál azonositani engem ezt nem akarok hogy megtörténjen
  • biomage
    #27
    mert mondjuk 5 orát weblap nézedetés 7 ora játék az interneten 2 ora ebböl zavaró scanelés
  • biomage
    #28
    helló újból de most más
    tud valaki olyan programot ami megtudja nézni hogy melyik ip cim foglalt és melyik nem (automatikus keresés) és ha talál akor a meglévöt átkapcsol arra
  • biomage
    #29
    senki sem tud olyan progit ami új ip cimet keres a meglévöhöz
    nem proxy rol van szó
  • PetruZ
    #30
    Hogy érted azt, hogy "átkapcsol arra"? Olyan eszközt akarsz, ami a gépeden fut, szkenneli a netet, és ha kiosztatlan IP-t talál, akkor arra rakja a géped? Felejtsd el, ez közel sem így működik. :)
  • biomage
    #31
    nem eszközt hanem progit van egy webhely ami ip cimet rögzit és csak egyszer lehet letölteni fél oránként erre akarok valamilyen progit
  • biomage
    #32
    amugy manuálisan szoktam keresni uj ip cimet tudod hol de nehéz találni újatt
  • maozedong
    #33
    szolgáltatód IP tartományát portscanneld végig, vmelyik ismertebb portot, és amelyik nem reagál, azt add meg új IP címnek.. amúgy passz..
  • biomage
    #34
    kösz kiprobálom portscan
  • bulán
    #35
    196.110.67.102.
  • Balumann
    #36
    sztem a legegyszerübb megoldás a proxi, csak rákatt egy proxira, beírod böngészőben és már is másnak látja az IP-d (a proxiét látja)
    Sokkal eyszerübb mint IP címet váltogatni sztem
  • Agy Halott #37
    Van ez a STEGANOS INTERNET ANONYM 5 progi, ez aztán eltüntet a "kívancsi szemek" elol mindent!
  • 1664
    #38
    Nemtuttok valami jó kis proxy progit lunkkel együtt? egyébként ezekkel a proxy programokkaltényleg nem tudják visszakövetni az ip címemet mondjuk egy veblapról, vagy egy játékból?
  • Dj Faustus #39
    Nem program - weboldal - de sok proxyszerver-címet tartalmaz: Proxy 4 Free
  • Dj Faustus #40
    Progik egyszer.
    Progik kétszer.