120
Pl. egy matektanárnak úgy általában mennyi a tarifája, hogy minimum 2-est adjon?
  • dieselG
    #1
    Bocsi h ilyen témát kellett nyitnom, de igencsak szorult helyzetben vagyok.

    Az a helyzet h bukásra állok matekból, és nem akarok menni pótvizsgázni, mert hiába mennék be arra..
    Úgyhogy mivel a sulim kicsit megvesztegethető is, nem tudtok javasolni valamit a problémámra? Van 1kis zsebpénzem, ezt szeretném majd feláldozni.. csak tudni szeretném, hogy mennyi összegnél adja meg a tanár a 2est ;)
    HTX!
  • The Garrett
    #2
    kérdezd meg tőle....


    AMugy mi is gondoltunk erre félév előtt. Odaadni a tanárnak 1 borítékot jó vastag borítékot...
    Aztán megmondani neki hogy csak otthon nyissa ki. a borítékot pedig telerakni KURVA ANYÁD felirató papírkákkal....
    de aztán nem lett belőle semmi. Viszont a 2 esem meglett az utolsó dogával.;)
  • Lacc
    #3
    Szégyelld magad hogy ilyen gondjaid vannak

    Egyébként szvsz minden tanárnak más, mennyit szánnál rá?
  • Lacc
    #4
    #2
    :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • dieselG
    #5
    Hmf ;)

    Tehát, kopogjak be hozzá a matekszertárba, és adjam elő azt, h mennyi a tarifája hogy 2est adjon? :P
  • Lacc
    #6
    Miért ne ez természetes :P
  • dieselG
    #7
    Hát egy jó ötezret szánnék rá :/
  • HuAn82
    #8
    Akkor megbuktál!
  • dieselG
    #9
    Vagyis? ;)
  • PResident Evil
    #10
    elmész te a...
  • shaba23 #11
    lehet, hogy 5ezer helyett, egy üveg viszkivel többre mész:)
  • dieselG
    #12
    Ki tudja.. vagy egy szép nagy csokor virág? Úgyi nő az illető ;)
  • HuAn82
    #13
    Legyen 30.000! 25-ért beszélek vele, ötezret kap a tanár.
  • dieselG
    #14
    Héj te, ezt most csak azé' mondod mert nem raktam fel a képeket a pár héttel ezelőtti bulájról? :P Nem vittem fényképezőt, és mégmindig nemküldtek át nekem a képeket..
  • dieselG
    #15
    Bah!
  • ranGer2
    #16
    nyugii! ha meg akar buktatni meg fog! ha jó kisfiú voltál egész évben és nem pofáztál vissza akkor talán van esély..
  • SoDI---
    #17
    Hát egy jó ötezret szánnék rá :/

    Na neee. Nevetséges...
    Minimum emeld négyzetre.
    De inkább tegyél a végére a nullát.
  • Glpetyus
    #18
    NEM fog megbuktatni,ÉN mondom...
  • SoDI---
    #19
    (na jó, csak viccelek, 30-50 az okés, de 5 ezer tényleg nevetséges)
  • PResident Evil
    #20
    LOL :DDD nemazért...

    de a korrupció is már 50 000 fölött kezdődik ! szaros 5 ezerért kihút egy igazolatlant max !
  • Glpetyus
    #21
    KB.:DD
  • Glpetyus
    #22
    Amikor én suliba jártam,eszembe nem jutott volna tanárt lefizetni...:(
  • ranGer2
    #23
    Hát egy kicsit..
  • Factor_007
    #24
    tanulj inkább pótvizsgára! Kelleni fog még az a pénz, meg az a tudás is amit nem akarsz megtanulni.
  • ranGer2
    #25
    Bölcs ember így beszél...
  • dieselG
    #26
    Hát épp ezaz, olyan jókisfijú voltam egész évben, és az év vége fele, mikor már szorult helyzetben voltam, mindig érdeklődéssel figyeltem az óráján, majd kiestem a padból.. Viszont egy osztálytársam, aki mellesleg jó tanuló, mégis ÖT virágcserepet vitt be a suliba a női tanároknak.. lehet h az év elején lefizette a gyerek szülei a tancsikat? ;) Mindig is erről pletykálnak a suliban róla jóideje. Amúgy elfogult sajnos.. pf.
  • OptimusPrime
    #27
    Én inkább tanulnék, bár most már lehet, hogy tényleg kár. Két-három nappal a vége előtt.

    Hát, 50 ropiért biztos, hogy kötélnek állna,

    vagy

    elzavar a fenébe és a becsületed semmivé válik (már ha egyáltalán volt valaha). Kérdés, hogy melyik éri meg jobban.
  • Instict
    #28
    mondd meg a tanárnak, hogy úgy álljon az év végi jegyedhez, hogy mindenképp meglepetést fogsz neki szerezni. vagy ilyet, vagy olyat, de mindenképp meglepetés lesz :DD
  • Factor_007
    #29
    torta az arcába
  • Instict
    #30
    ez eszembe se jutott:DD
  • Glpetyus
    #31
    :DD
  • dieselG
    #32
    Az a baj, hogy a nyáron így is sokat kell tanulnom, mivel szepttől Pestre megyek egy új suliba, ahol csak német idegen nyelvet tanítanak..ezért a nyáron tanulnom kell a németet, és majd különbözeti vizsgát tennem arról. Nem is beszélve a kreszről.. Egy rohadt matektanár nem állhat csak úgy az utamba..

    minimum 30ezer zsé, egy isten háta mögötti középiskolai tanárnak fent a Mátrában? ;)
  • dieselG
    #33
    ;ÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐ

    LOÁL ;)
  • dieselG
    #34
    Egyébként nem is rossz ötlet..
  • Instict
    #35
    a Mátrában? akkor megvan a megoldás! csald el gombát szedni, és vedd le a lábáról!
  • dieselG
    #36
    :(

    Azért köszi!
  • Glpetyus
    #37
    Inkább add nekem a tortát,mingyá' szülinapom van...:/
  • dieselG
    #38
    Wehe ;)
  • dieselG
    #39
    Most lépek egy kicsit a holnapi napot átnézni, majd re.

    Ah, amjd rendelek egyet neked a netpincer.hu-n :PP
  • Instict
    #40
    egyébként meg neked kell tudni, hogy miként áll a dologhoz. lehet egy ajándékcsomag is megteszi mindenféle ígéretekkel.