207
Ki mit fog csinálni a nyáron? Buli? Meló? stb..
  • Dichter
    #1
    Én speciel nagyon sokat fogok bulizni, semmit nem fogok tanulni, csak a hétvégi melóm fog lekötni. Nem baj, Július végén, augusztus elején szabira megyek :D A gép előtt 10 percet fogok tölteni. Feljövök ide, SG-re, és megnézem a mailboxomat. És ti?
  • CSOCSO
    #2
    FOGALMAM sincs...
    jo lenne megtanulni angolul... bulizni sokat.. ertelmes munka utan lesni amit 60 fokban is lehet csinalni... hirtelen ennyi....
  • Dzsini
    #3
    csocso mióta is vagy kint? - mármint hogy most gondolsz arra, hogy angoltudást szerezz...

    nyár meg.. hát, konkrét terv nincs, szerintem lesz bécs vagy prágajárás (vagy valamelyik közeli városka), meg ami még összejön :) úgyis jó lesz
  • tomsolo
    #4
    esküvő, nászút stb. :)
  • VinylToy #5
    8 óra munka, 8 óra pihenés, 8 óra szórakozás
  • Dzsini
    #6
    2 hét betegszabi ;)
  • Sadun Tryst
    #7
    munka :(
  • VinylToy #8
    Az is kell...

    Mert megérdemlem :D
  • Pyx #9
    sok jo dolgot fogok csinálni [nemhiszi D:]
  • VinylToy #10
    Reinstall éjjel-nappal :DDD
  • Pyx #11
    Áz!
  • LittleL
    #12
    meló, mint rendesen. Púúúú
  • Loál János #13
    Meló, nyaralás 1 hét, szülinap, strand, szotyola.
  • The Garrett
    #14
    Melo hálistennek majd szeptembertől,
    Be van tervezve pár fesztivál, 1 hét nyaralás hajdunánáson haverokkal, amugy meg ülök a gépelőtt és kockulok :)
  • repro
    #15
    mi az a nyár?
  • DONGUBA
    #16
    nekem ugy nez ki lábadozassal telik a nyaram......jobb boka tores+szalagszakadas ---meg 5 het mig lekerul a gipsz a labamrol.Mert ugye focizok en hulye.
  • Dzsini
    #17
    gipszben biciklizni lehet - boka/szalagot nem szoktak térden is zárni
  • _Vegeta_
    #18
    Vegigalszom a nyarat.
  • _Vegeta_
    #19
    Mikor latunk a magyar valogatottban ? :>
  • DONGUBA
    #20
    Tegnap rugtam 2 golt a nemeteknek azt ezt tortent.
  • Tuvok #21
    henyélés, nyaralás, csajozás, bulizás
  • Dichter
    #22
    Mondjuk a mostani időjárási körülményeket figyelembe véve, lehet, hogy a srandolás+balcsi témát ki kell húzni a listáról.
  • Tuvok #23
    miért, spanyolországban is lehet strandolni, ott meg jó az idő :))
  • Csacsi
    #24
    Hát 1 hét görögországtól eltekintve, meg a hétvégi horvátországi kiruccanásoktól, sok munka, és kevés pihenés :(
  • Dichter
    #25
    Ez igaz, csak idén sajna nem tudok külföldre menni. Úgyhogy itthon kell valami bulikat, meg nőket intézni. Mondjuk egy biztos bulipont van az életemben, és ez a Római part :D
  • _Vegeta_
    #26
    Balcsi az egy SZAR hely! Max lacc egyket jo nocit, de azt mashol is lathacc szal nem eri meg oda lmenni. :>
    mondjuk ha ottlax az mar mas teszta
  • DONGUBA
    #27
    hol lehet olcson nyaralni horvatorszagban??
  • Csacsi
    #28
    még nem nagyon néztm utána, de mi is úgy akarunk, hogy elindulunk péntek reggel, mert elméletileg 6 óra alatt lent lehet lenni autóval. És akkor ott 2 éjszaka nem hinném, hogy olyan drága.

    Szóval szerintem nem egy nagy összeg.
  • [HUN]PAStheLoD
    #29
    én úgy néz ki szószerint elbaszom a nyarat
  • ThePartyFace
    #30
    Hat...nem vitazni akarok, de tavaly azert eltoltottunk par nagyon kiraly estet Siofokon! A viz az telleg fos, de a feeling nagyon kiraly:D
  • tmate6
    #31
    3 hét mulva irány amerika egy honapig ott leszek már nagyon várom tavaly is tök fasza volt
  • Dichter
    #32
    Partyfacenek igaza van. Én se amiatt a tócsa miatt megyek le, hanem oda tömörül minden jó nő. Szóval ott van: pia, nők,pia,német nők, bulik,nők,pia,Palace,nők,pia,lángos olcsóért,nők,külföldi nők,külföldi pia,és nem utolsósorban bulik, amik tele vannak nőkkel, meg piával.
  • Dichter
    #33
    AZ meg a legjobb kombináció, amikor külföldi nő, aki piás, és buliban vagy
  • hen-tes
    #34
    haverok buli pia
    és minden más egészségre káros dolog, mer menőő..
    egyébként dolgozom D:
  • Dichter
    #35
    Én egyszer voltam nyáron távol 1 hónapot, Angliában, de a végére már nagyon honvágyam volt. Arról nem is beszélve, hogy majdnem minden nap el akartak ütni az utcán, mert lelépésnél, először balra néztem.
  • ThePartyFace
    #36
  • ThePartyFace
    #37
    Amugy van mar hasonlo topic...URL=http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1084375090]First day of summer
  • ThePartyFace
    #38
    first day of summer
  • Hellhammer
    #39
    Mi megyunk haverokkal 2 hétre 10-en egy apartmanba, 25e Ft-ra jön ki a szállás/fő. Ez elég korrekt, itthon nem lehet ennyiért 2 hétre szállást kapni. A Pag szigeten van az apartman. Amúgy beírod a google-be hogy nyaralás + Horvátország vagy azt hogy apartman + Horvátország és mazsolázol...
  • Braveheart
    #40
    Mi 1 hétre megyünk, asszem 8an leszünk, 9100/fő, na ez sem rossz...