13
Budapest TV
  • zaki
    #1
    anettka a történelem tanárom volt még általánosba
  • Lacc
    #2
    Egy ideje itt Miskolcon is lehet fogni ezt a csatornát, nézni meg több mint élmény. Már hallottam korábban is hogy itt ilyen Terry Balck meg Anettka nevű manifesztációk vegetálnak, szóval fel voltam készülve a legrosszabbra. Aztán rájöttem hogy semmi okom nem volt rá mert ennyit rég röhögtem egyszerre :D
    Egyszerűen szánalmas az, amit ott a "műsorokban" művelnek. Láttam valami szakállas muksót, aki adta az agresszívet, valami pszichológus lehet, meg hobbiból történész meg tudomisén, és néha összeesküvés-elméleteket gyárt ott realtime. Találja ki ott a hülyeséget, az hogy ki dönti romlásba a világot az nála random, de többnyire az olajcégek.
    Meg visszakapcsoltam még ide valamikor szombaton éjfél-körül, akkor meg valami dáridó szintű agymenés ment, de ott leraktam a hajam. Közönségnek ott volt megközelítőleg 10 nyugdíjas, akik azt se tudták merre fetrengjenek unalmukban, közben valami 80+ muksó "ÉNEKELT" egy dalt, amiről csöpögött a rózsaszín szirup. A szövegben soronként 4-5 db "madarak csicseregnek" hallhattam, meg csók meg haj meg nagyon szeretett valakit, aztán rákezdett valami Charley-szintű dúdolgatásra. Az egész végén meg "YESSssss!" . Én már itt rég beborultam a kisfiókba, valami iszonyatosan röhejes és szánalmas volt

    Most kérdés hogy erre van valakinek igénye? A sarokba hányok inkább azt nézem mint ezt...
  • Sephi
    #3
    Te akkor meg nem lattad az ETHNO TV -et...
  • soldier
    #4
    Anettka & Gyurcsok rulz:DDD
  • Lacc
    #5
    Gyurcsók itt van? Őt még megnézem majd :DDD
  • soldier
    #6
    asszem
  • Factor_007
    #7
    Gyurcsók dö beszt.
    Nemrég még a Balázs műsorában is volt, de sajna lemaradtam róla. :(
  • skristof
    #8
    saz milyen-????
  • zaki
    #9
    az a szakállas muksó: nem Benkő Dániel lantművészre gondolsz? az tényleg fura fazon, múltkor balázs sóban egy szál faszban zenélt :D
  • Dichter
    #10
    Gyurcsok??? Mhhhhhhhhhhhhhmmmmmmmmhhhhhhhzzzzzzzzzzzzzzzzzzzgrrrrrrrrr.... Megkérném a kollégákat, adjuk be..... A KÚÚÚPOOOT!!!.....zzzzzzhhhhhhhmmmmmmmmhhzzzmmmm. Érez valami melegséget a fájdalom helyén??
  • a.carkey
    #11
    JÉZUS!
  • mod
    #12
    A napokban belenéztem egy ÉLŐ ADÁS-ba, valami kívánságműsor volt. Majdnem leestem a székről! Olyan volt, mintha főpróba lenne! Ott beszélték meg élő adásban, hogy ezt a nótát el tudjuk játszani? Menni fog? Meg ilyenek... A homályos, összevissza rezgő képekről, és a műsorvezetőnő jártasságáról a szakmában ne is beszéljünk!!! Egyszóval kész röhej!!! De ezért viszont érdemes nézni!
  • Qwerty4
    #13
    ez a világ legroszabb tv-je, hányinger az egész, egy fos okádék csatorna.A fasz kivan hogy ilyen szinten vannak, még a 80-as években is leokádták volna a szar, ócska műsoraikat.szánalom.