64
Mert ez nem mehet így tovább
  • Braveheart
    #1
    #1, mindjárt mondom mi a bajom
  • Dzsini
    #2
    hihetetlen, hogy senkinek nem jut eszébe a copypaste - megírod, hogy mit akarsz, copy, megnyit topic, paste, mehet...
  • FREAK
    #3
    wow nem rossz ötlet :D
  • Braveheart
    #4
    Nos, szegény húgomnak kéne egy kis segítség.
    Ugyanis mikor jön haza a suliból, rendre megtámadja 5-6 gyerek (gondolom tudja mindenki, hogy melyik kisebbséghez tartoznak), ma is sírva jött haza, alig kapott levegőt az ijedtségtől. Nos, én elég magas meg idős vagyok azokhoz az ált. iskolás gyerekekhez, szóval le tudnám rendezni őket, meg önvédelmet is tanulok, szóval ez nem lehet gond. De régen is megtörtént hogy amikor megtámadott egy köcsög c...., másnap megvertük a haverokkal. De rá egy hétre legalább 10-en jötte kvissza, és akkorát szívtunk, mint az állat...
    Tehát mit lehet ilyenkor tenni? Szüleim bemennek holnap az iskolájukba (ami kb 100 méterre van a házunktól) de az igazgató tuti nem fog tudni semmit csinálni. Verjem meg őket, aztán imádkozzak hogy ne találjon meg a környék összes romája? Szerintetek?
    (ha nem lenne komoly a dolog nem írtam volna be ide)
  • Braveheart
    #5
    Miért, annyira érdekel hogy mit írok?
    Ki siettet? Rohansz valahová? A körmödet rágod miközben én írom a szövegem? Besz*rok komolyan az ilyenektől...
  • Dzsini
    #6
    rendőrség + a suli igazgatója + helyi önkéntes rendőrök vagy helyi erők (ha vannak) - mindenképp tájékoztassatok mindenkit róla - plusz ha más nem, legalább kísérd a húgod nap mint nap haza - ha nem te, szüleid, vagy valaki, egyedül ne hagyja el a sulit. és nem a megverés az eljárás, hanem a konfliktuskerülés...
  • CoolStuff
    #7
    Háááááááát ez nehéz eset!
    Sajna ezekkel semmit nem lehet tenni, a gázosításon kívül, mert akkor nem szólnak a többi cigánynak...
  • Dzsini
    #8
    #5: nem, de akkor nem lenne ez a bolond #1-ezés (nem csak rád vonatkozik ez a copypaste, mindenkire)... és igen, érdekel mit írsz, hiszen valószínüleg nem poénból nyitottál ilyen címmel topicot.
  • CoolStuff
    #9
    Verje szét mindet!
  • CoolStuff
    #10
    jaja
  • Braveheart
    #11
    Jó rendben... csak az a gond hogy tesómnak ált. 6 órája van, nekem meg 8...
  • Braveheart
    #12
    Rendőrök mit tudnának csinálni kiskorúakkal? Az igazgató meg tuti nem mer csinálni semmit... amúgy elég szar suli amibe ezek járnak... rossz híre van. Gyakran én is elmegyek mellette, akkor látom hogy már a 10 éves kis pöcs is úgy káromkodik, mint egy felnőtt állat...
  • Dzsini
    #13
    hát, várjon meg... szülők/másiktesó/megbízható szomszéd nincs?

    és a rendőrséget meg a suli vezetését mindenképp értesítsétek, minél többen tudnak arról, hogy gond van annál jobb
  • Braveheart
    #15
    Szerintem a környéken már mindenki tud róla...
    Most mesélte a tesóm, hogy amikor megtámadták, egy felnőtt nő is ment előtte, hátranézett, és elfutott!
  • Dzsini
    #16
    egyrészt tudnak róla, felnőttek, és már a jelenlétük IS elég lehet - másrészt a rendőrök nyugodt szívvel odamennek a társasághoz, és megkergetik őket - plusz ha neveletlenek, el lehet őket vinniük, és utána gyámhatóság stb... persze ehez bűncselekmény kell, az meg ne legyen...
  • Braveheart
    #17
    ezt a #1-et azért írtam, mert megszoktam a külföldi fórumokban :)
    JA meg egyszer én is beírtam egy éppen megnyitott topicba, amiben nem volt még semmi, és ráadásul tök normális üzenetet, de úgy leb*sztak hogy csak lestem...
  • soldier
    #18
    Verd meg őket de utána kerüld a sötét helyeket és vigyázzá! :)
  • CoolStuff
    #19
    Nekem is ilyen sulim volt, és mindennap a hátsó kijáraton mentem haza, amikor meg balhé volt futottam...
    Zsaruk szarra se jók, ráadásul, ha megtudják, hogy ti szóltatok mégjobban basztatnák!
    Ez ellen nem lehet semmit tenni, de a húgodnak vegyél egy gáz sprét.
  • Braveheart
    #20
    Ha "elbeszélgetnék" velük akkor ugye nem sülne ki semmi jó?
  • Dzsini
    #21
    ha viszont mindenki tud róla tessék összeállni, és felváltva a szülők a diákokat elhurcolják... nehogymár ennyire ne legyen közösség 1 iskolán belül...
  • Braveheart
    #22
    Amúgy tényleg kösz hogy nem baromkodtok, ettől féltem mielőtt megnyitottam a topicot.
    Ha vkivel történt hasonló eset, nyugodtan tegye közzé!
  • Braveheart
    #23
    A tesóm másik suliba jár, csak útba esik az amibe a mocskok járnak.
  • Dzsini
    #24
    errefele nem volt ilyennel gond szerencsére, úgyhogy én csak a "józan paraszti" ötleteket tudom mondani...

    tesódat esetleg átiratni másik suliba?
  • Braveheart
    #25
    Már csak 1 éve van, szóval szóba sem jöhet... Meg sajna az a "legjobb", amibe jár. Ráadásul olyan heylen lakunk, amihez képest az összes suli ugyanabba az irányba esik... de mint mondtam ezek a kölkök nem oda járnak, ahová a tesóm.
  • Dzsini
    #26
    itt végülis az irány lett volna érdekes, de akkor az kiesett... hát, akkor a szülői közösségen meg a rendőrségen kívül másra nem nagyon lehet számítani, ami eszembe jut
  • Tuvok #27
    Kikérem magamnak ! Én minden topikom így nyitottam !!!!!!!4
  • Dzsini
    #28
    mind a 9et :) jó, te vagy a kevés kivétel aki erősíti...
  • Braveheart
    #29
    Gondolom ha elgyepálnám őket (kb. egy fejjel nagyobb vagyok náluk, igaz 6-an voltak) akkor meg jönnének a haverokkal, mi?
  • Tuvok #30
    LOÁL !!!!!!!!!!
    negyed órája még 10 volt, csak az le volt zárva :DDDDDD
    lehet St megfogadta, amit a mod topikban írtam :DD
  • Dzsini
    #31
    semmit nem érnél el vele... arra lenne jó, hogy felhergeled őket. vagy hatalmas túlerő kell (ezt most itt hagyjuk) vagy olyan hatás, hogy eszükbe se jusson (sok szülő+rendőr+kitudjami... és az ő sulijukban is szólni kellene a tanerőnek)
  • Braveheart
    #32
    Azon gondolkodtam hogy egyszer bemegyek a suliba nagyszünetben és beszédet tartok, hogy aki mégegyszer hozzányúl a tesómhoz az akkorát fog szívni, hogy egy életre megjegyzi...
    Vagy mit tegyek? Igazából csa ka nagyobb haverjaiktól félek, mert errefelé van 1-2 nagyobb darab is :(
  • Tuvok #33
    Nah, hogy ne csak a szpem legyen, SEMMIKÉPP se kezdj velük konfliktust, egyszer megversz egyet, másnak 10 ladával törnek rád .
    Bejelentés rendőrségen, iskolában, és addig üsd az asztalt, míg el nem érsz valamit .
    De úgylátom le lettek írva a teendők már előttem ...
  • Dzsini
    #34
    ha ilyet akarsz ne egyedül menj - legyetek 50en szülők, nagytesók, meg minden... bár én nem bíznék benne, de hatásos lehet... ez már szociálpszichológia
  • Braveheart
    #35
    Azon gondolkodtam egyszer haverokkal beülnk a kocsiba, aztán megyünk 1-2 kört, hátha megtaláljuk őket. Csak ugye nincs garázsunk, szal utána végig izgulni kéne...
  • Dzsini
    #36
    több okos nem jut eszembe... majd a többiek talán
  • Tuvok #37
    Ezt ne, nem bírsz annyit kiirtani, hogy ne legyen helyette 10 másik, nem megverni kell őket, hanem eltakarítani a környékről, nálunk önkéntes polgárőrök csinálták ezt pár éve gumibottal, stb ...
  • Narancs
    #38
    Hát, nem olvastam vissza minden hozzászólást, szal lehet hogy már mondta vki, de vannak bizonyos kopasz fiatalemberek akik igen nagy számban megtalálhatóak bizonyos helyeken / rendezvényeken és mindíg készen állnak egy kis cigány lerendezésre...
    Amúgy a polgárőrök ugyanezt teszik csak a törvény palástja alatt!
    Amúgy vmi faluban egy csávónak annyira elege lett a cigókkal, és hogy nem tud tenni ellenük semmit sem, hogy meló után betolt 2 felest, majd a dózerral a porig rombolta a putrisort...
  • Narancs
    #39
    (a benne lévőkkel együtt...)
  • Braveheart
    #40
    Nem halt meg vki?
  • Csacsi
    #41
    Nekem a barátnőmet zaklatta egy ember. Akkor még nem volt Velem. Szegény lányt mindenohva kisérgetni kellett vkinek. Rendőrség tehtetlen volt, senki nem tudott tenni semmit, mert nem történt semmi.

    Hiába verték meg, hiába csináltak Vele bármit, csak nem hagyta békén. Aztán egyszer úgy adódott, hogy egyedül volt, a csávó ingerült volt, nekiesett. Szerencsére pont arra jött egy ismerőse. És így már mehetett a feljelentés, de aztán a faszi eltűnt. Azóta sem látták. Remélem nálatok lesz jobb megoldás is.

    Én még nem voltam ilyen helyztbe, de biztos, hogy nekimennék, bárki is legyen az. Mondjuk én könnyen beszélek, mert nekem van minden "nemzetiségből" elég komoly ismeretségem, de ez már Off, és felvágni sem akarok.