137
B.nőm szülei megölik a kapcsolatunkat
  • Skynet85
    #1
    Szal az a helyzet hogy én már megpróbáltam mindent de a B.nőm szülei azt hiszik én vagyok a lányuk megrontója lassan már ha talizunk az anyja is velünk lesz! Valaki segítség?
  • Glpetyus
    #2
    pfff...
    Ilyet nem tudsz egyedűl megoldani??
  • Skynet85
    #3
    Mert, szerinted küldjem el az anyját a francba vagy mi?
    Mindennel probálkoztam, jópoziás, virág, bájcsever stb. de nem használ!
  • Glpetyus
    #4
    Hát ha innen vársz ötletet,akkor legalább ird le bővebben a gondod,bajod:)
  • Skynet85
    #5
    Na akkor bővebben lényeg a csaj nagyon okos majdnem kitünő
    na és itt kezdődik a problem mert csak majdnem ugye van egy tesója aki már egytemista és ott is kitünő és hát mama fejébe vette hogy a kicsimnek is az kell lennie és na itt jövök a képbe mert szerintük miattam nem tanul holott pont az ő hülyesége miatt nem mert folyton szekája miatta!
  • Jhon Balu
    #6
    találkozzatok csak hétvégén . hétköznap meg had tanuljon igy az annya is megnyukszik hogy nem csavarog a lánya hanem tanul. hétvégén meg belehet potolni mindent. de mindjárt itt a nyáriszünet kitartás!!!!!!!!
  • Skynet85
    #7
    köszi de nem ilyen egyszerű 4,8-es lesz az átlaga és emiatt nem mehet majd sehová, kész fejlövés de nem???
  • Glpetyus
    #8
    A megoldás=konyhakés...
  • Jhon Balu
    #9
    akko löd le az annyát! pszihikai esetek a szülei
  • Skynet85
    #10
    Na igen ha nem is ennyire radikális, de hasonló modszeren már én is gondolkodtam, de szerintem attól is csak rosszabb lenne
  • Evil
    #11
    Na majd en is meselek bimbodzo kapcsolatom elso lepeseirol, asszonypajtasnak itt is erdekesek a szulei.
  • Skynet85
    #12
    Na akkor mesélj halgatlak:)
  • Takezó
    #13
    ezek hülyéééééééééék :D
  • Skynet85
    #14
    Ha tudsz jobbat akkor írj!
  • Bandew
    #15
    4,8-as átlag miatt kiakadnak a szülei?
    Az ilyen szülők azok, akik sosem vitték semmire.
  • Lteebee
    #16
    Engem is utáltak már csajom szülei.
    De kitartó voltam, nem vesztettem el a fejem és a csaj már sehol, de a szüleivel még mindig jóban vagyok.
  • Glpetyus
    #17
    :D
  • RelakSfromhome
    #18
  • repro
    #19
    mennyi köztetek a korkülönbség?
    +
    meglátásom szerint aki egyetemen/főiskolán kitűnő az sose ért semmihez.
    +
    A csaj is előbb-utóbb olyan lesz, mint az anyja...
  • Takezó
    #20
    szakíts a csajjal és keress jobbat :D
  • repro
    #21
  • Takezó
    #22
    jah, ha olyan lesz még szerencséd is van, hogy elüldöznek D:DD
  • Botond #23
    sztem mindenhol,mert én is mesélhetnék anyósékról cifrákat
  • Dichter
    #24
    Mióta vagytok együtt? Mert nekem is volt már ilyen problémám, de 4 hónap alatt elmúlt, megbékéltek velem a szülei (jó hogy 5 hónapos volt a kapcsolat, szóval épp időben ). Egyébként meg, ha ez sem segít, akkor szarni bele, mama majd rájön, hogy úgyse tud mit tenni.
  • Bandew
    #25
    Ja, vagy feküdj le az anyjával is, utána meg az apucival is.
  • repro
    #26
    szeritnem is dugd meg az anyját.
  • Glpetyus
    #27
    :DDDDDD
  • DJ Skyline
    #28
    necsináld már...4.8-as átlag...muteromék már annak örülnek ha átmegyek mindenből az évvégén...
    az ilyen szülő nem is szülő hanem rabszolga ként kezeli a gyerekét...addig tanulsz amíg bele nem döglesz címen...
  • DJ Skyline
    #29
    különben sem nézik sehol hogy ki milyen átlaggal van,vagy végzett a suliban...hanem hogy megvan e az érettségi,vagy diploma...de mind1 hogy van e diplomád...mert itthon az is nehezen talál munkát akinek megvan a diplomája...de mind1 ebből nem akarok most témát nyitni...mond meg a szüleinek hogy nem az átlag a lényeg...az csak egy dolog hogy a gyerek milyen színvonalon tanul...szvsz a 4.8 még simán elmegy 5-nek...
  • Jhon Balu
    #30
    ezt magyarázd meg a szülöknek is.
  • Glpetyus
    #31
    Az ilyen szülökkel egyet csinálnék=carpet bombing...
  • Carlos
    #32
  • Carlos
    #33
  • Carlos
    #34
  • Carlos
    #35
  • cyrus #36
    HÍVJ INKÁBB STIFLER MAMÁJÁNAK !!!!!!
    ÓÓÓ!!! STIFLER MAMÁJAAA !!!!!!
  • Carlos
    #37
  • Narancs
    #38
    Nem neked kéne tenni vmit, hanem a csajnak!
    Egyszerűen meg kéne hogy mondja muternak a frankót, hogy állítsa le magát, úgysem tehet semmit!
    De ha annyit nem tud megtenni a kiscsaj hogy saját magáért és a kapcsolatáért, szerelméért kiáljon a muter ellen, akkor ott már régen gáz van!
    Hidd el, ha te leoltod az anyját akkor a muter mégjobban fog útálni, és a csaj is berág mert elég szarul veszi ki magát hogy te oltod le az anyját!
    De ha ő verné végig a balhét, akkor a szülők egy darabig haragudnának majd rátok persze, de egy idő után mikor majd látják hogy a kiscsaj nem tanul szarabbul és te sem vagy egy rossz srác megbékélnek majd! Mást úgysem tehetnek...!
  • Dichter
    #39
    Na, hát ezt mondtam én is
  • Lord AnonymouS
    #40
    Türelem nyugodalmat terem!