24
Forma 1 Manager Progik
  • ZsZso
    #1
    Mi az általatok ismert utsó F1 Manager progi ? Szerintem az utsó van már vagy 4 éves. Annyira gáz, hogy nem csinálnak már ilyen progikat, pedig elég jókat tudtam szórakozni ezekkel régen. Csak most már frissítés sincs hozzájuk, ami nagyon szomorú. Tud vki valami frisset a témával kapcsolatban, vagy manapság abszolút kihalt a téma, és ha "manager", akkor az foci ?!
  • Matthewpamer
    #2
    akkor az foci :D
  • skristof
    #3
    nem, van bicikleee manager is :P
    de ménem nézel el cdgalaxisra
    nem létezik, h 4 éve nincs f1 manager
    az EA üzletpolitikájával ez ellenkezik. ők minden évben lehúzzák ezekről a rrókabőrt
    fifa, nhl,nba etc....
  • guardian hero
    #4
    Pedig tényleg nincs, az észjáték nem kell a népnek. Legjobb ha írunk egyet magunknak :)
  • FrezeR
    #5
    F1 Championship Manager

    nézd meg ezt..igaz, hogy még nem jött ki de ez lesz az eddigi legjobb:)
  • ZsZso
    #6
    Köszi. Már csak egy hely kell, ahonnan beszerezhetem :)
  • szanics
    #7
    Hát igen, csak az a baj, hogy - amint olvastam a honlapon - erre még várni kell egy ideig... Annyira gáz, hogy senkinek nem jutott eszébe csinálni egyet, és magánembereknek kell összeállni, hogy szülessen négy év után egy ilyen progi...
  • ZsZso
    #8
    Ez az F1 CM nagyon teccetős, de sehol sem találom... brühühü
  • ZsZso
    #9
    Aha ... hát erről a progiról szóltál ... megtaláltam mért nem találtam sehol :(. De bamba vagyok. He he ... most látom, hogy oda is írta Frezer, hogy még nem jött ki. Asszem túlságosan is megörültem, aztán fejemet vesztettem. Ez most kb. akkora csalódás mint amikor bejelentette az a köcsög Lucas Arts, hogy befejezzük a Sam & Max -et :)
  • PiszkosFred
    #10
    Tegyuk hozza hogy nem is baj. S&M es az akkori nagysikeru rajzfilmszeru kalandjait 3dben viszontlatni megszakadna a szivem. Mert a sztori lehet hogy jo, es a poenokon fetrengunk majd - illetve volna - de ezek a jatekok ugy voltak korszakalkotoak. Monkey 4 is jo lett, de eg es fold az elozo ket reszhez kepest.

    Habar ha sikerul olyan szinten megcsinalni mint a Beyond Good & Evil-t (es hasonlo konzolos remekeket) akkor talan...

    De hogy a temanal maradjunk, tenyleg meglepo hogy a f1man2000 ota nem jott ki normalis manager forma1 sikon. Talan majd most: nincs mar orult spanyol vagy japan pilota, aki romma tori a gepeket minden futamon, nincs mar verstappen, akit konnyebb volt atugrani mint megelozni, nincs mar mercedes, bmw es egyeb sikeres nemet autocsoda. Helyette vannak lefutott futamok, magat az eredemenyeivel lassan isteni magassagba emelo Schumi, futamonkent 10 kort kapo minardik, folyamatosan bedoglo nemet csodak, stb.. Annyira unalmas neha a F1 az elmult idoben, hogy talan az izgalom mar csak a manager jatekokkal johet ossze ;]

    Egyebkent van valami online F1 manager, asszem magyar, nezzetek utana. A Hattrick focimanager sikere ota evrol-evre egyre tobb online manager szuletik, melyek idovel beernek. Foci, kosar, f1, baseball, stb..
  • ZsZso
    #11
    Hüpp hüpp ... ezt találtam: http://f1m.manazery.cz/index.php?a=download&nadpis=Download%20centrum . Még csak most nézem. Cseh a drága első ránézésre. Nemsoká jelentek milyen :)
  • ZsZso
    #12
    Beszarás ... a srácok összehoztak egy F1 managert ... a bibi az, hogy beigazolódott amit gondoltam. Azon felül, hogy demo ami fent van a lapon, azon kívül annyi még a baj, hogy cseh. Hát ennyit erről. Hirtelen fellángolás... semmi több :)
  • Neville04
    #13
    Az F1 Manager 2000-hez lehet csinálunk Béte update 2004-t. Kit érdekelne?
  • FrezeR
    #14
    sajnálom, hogy csalódnod kellett, de remélhetőleg ha kijön mindenért kárpótol minket is:) nagyon várom már..az a pár képecske igencsak biztató!és már alpha 2 stádiumban van ugyhogy elindult lassan de biztosan ..várjuk:)
  • donpedro
    #15
    Kár, hogy az Alpha 1 is kb 1 évig tartott... Nagyon régóta a kedvencek között van nálam a lap, de asszem akkor járok a legjobban, ha szeptemberig inkább rá se nézek. Addigra talán sikerül találni kiadót is, mert most még az sincs.
  • ZsZso
    #16
    De milyen tuti ötlet nekik ez ... abszolút semmi konkurencia, és gyanítom, hogy nem mi vagyunk az egyedüliek, akik rajonganak a Forma 1ért és a manager progikért. Szóval nagyot kaszálhatnak ... szerintem meg is érdemelnék :)
  • Neville04
    #17
    http://www.f1manager.on.hu !!!!
  • PiszkosFred
    #18
    A menü rövid ü ;] Egyébként hajrá, sok sikert és energiát az updatehoz
  • kjanos
    #19
    Ha valakitol be lehetne szerezni Grand Prix World-ot akkor az szoljon mar, mert nagyon regota szeretnem kiprobalni.
  • Failure
    #20
    Valaki nem tudja, honnan lehetne húzni egy cracket az f1 manager 2000-hez? Sehol sem találok...
  • robotnyk
    #21
    csekk
  • Failure
    #22
    kösz, megvan.
  • a.carkey
    #23
    Újabb próbálkozás: Racing Manager 2014(Nem reklámozom, csak kb. ennyi anyag és kép van róla.)
  • JonasSandor
    #24
    Forma 1 2020 is win 10 only lett.